IMFC: Milano - Lista putnika....

Status
Not open for further replies.
Obavještavam svih da je nakon izlaska albuma porastao interes za odlazak u Milano. Trenutno nas ima 30 za put u autobusu koji prima 30 putnika, plus dva vozača. Da bi autobus od 50 sjedala bio isplativ treba se popuniti najmanje 40 sjedala.

Stoga, po istim pravilima (drugi koncert se ipak nije tako brzo rasprodao) otvaram mogućnosti za prijave na koncert. Ako se napuni deset mjesta dodatni ljudi će ići sa nama, uprotivnom svima će novac biti vraćen natrag ili će, u ovisnosti koliko novih ljudi bude zainteresirano, za koju stotinu kuna put platiti više. No, kako sada izgleda, zanimacija je velika pa će se autobus najvjerojatnije popuniti sa 40 ljudi minimum.

Zamolio bih Bobu da ovo na nekih mjesec dana stavi kao sticky...

Sve informacije o dodatnim prijavama danas popodne i na www.maidencroatia.tk
 
koliko sam se ja čuo sa glavom organizatora Andreom Pieronniem i sa Leom za one backstage upade...... nisu rasprodani, odnosno jesu, ali znaš da uvijek ima načina za još, pogotovo ako se prije dogovoriš.
 
čekaj, karte još nisu kupljene?????
p nije li rečeno da ih je stipe imao u rukama? da su mu došle?
 
Ivan said:
čekaj, karte još nisu kupljene?????
p nije li rečeno da ih je stipe imao u rukama? da su mu došle?

ne znam šta je/nije rečeno ali u ovakvim situacijama se, koliko je meni poznato, karte ne dobivaju na ruke nego tek dolaskom na koncert budući da je organizator ujedno i prijevoznik. Tako je nešto stipe rekao.

U svakom slučaju trebalo bi sačekat da se on izjasni, mislim da bi to bilo u redu s njegove strane.
 
kao i u Poljskoj, karte ćete dobiti na ruke kad izađete na milansko tlo. I di je tu problem, ista stvar kao i pri svim drugim organiziranim prijevozima. Tko pita npr. Urban travel di su karte. Oni uplate prijevoz i uđu na koncert... a organizator puta sredi ostalo. I da, naravno, drukčija je spika za prodaju karata pri organiziranim prijevozima i pri samostalnom kupovanju. Molite boga da vam sredim što više akreditacija (a i ja ću se truditi, jer što vam ih više sredim meni vaših 300kn idu u džep. Zvuči li nepravedno? Čisto sumnjam, paše meni, a još više paše vama. Naravno... to otvoreno govorim, svakome kome sredim akreditaciju njegovih 300kn neću vraćati.... ipak i ja malo moram biti nagrađen za svoj trud i to na najpošteniji mogući način sa kojim ćete biti sretni i vi i ja).
 
čisto press i photo pass za photo pit snimaja. Nikakve vipice, nikakve gust card... No, kad već njih dobiješ, samo nebo je granica, ako si malo prefrigan. Podučit ću vas...
 
osobno mislim (ovo nije obećanje) da ćemo u subotu svi upasti unutra na ovaj ili na onaj način....... imam feeling i potrudit ću se. Ja znam da ću biti unutra.... ali neću ući dok sve ne uvedem ili ako ko može umjesto mene ući, ući će taj/ta, a ja ću vani ostati.

P.S. Molim svih koji znaju bilo koga fana po drugim zemljama da ga zamole da fotografiraju sve ljude koje vide sa iskaznicama i naljepnicama na sebi i da pošalju na mail, pa ću ih ja napraviti identično tiskane na samoljepljivom platnu, a ne papiru, pa se neće razlikovati od originala.
 
Maiden croatia said:
P.S. Molim svih koji znaju bilo koga fana po drugim zemljama da ga zamole da fotografiraju sve ljude koje vide sa iskaznicama i naljepnicama na sebi i da pošalju na mail, pa ću ih ja napraviti identično tiskane na samoljepljivom platnu, a ne papiru, pa se neće razlikovati od originala.

Ti si lud. LOL
 
Maiden croatia said:
A što misliš kako sam sve ove godine uspijevao :evil:

Gledati slike iz toura i uvećavati passice i raditi iste.... LOL

LOL

Ima li poglavlje o tome u knjizi?
 
Maiden croatia said:
osobno mislim (ovo nije obećanje) da ćemo u subotu svi upasti unutra na ovaj ili na onaj način....... imam feeling i potrudit ću se. Ja znam da ću biti unutra.... ali neću ući dok sve ne uvedem ili ako ko može umjesto mene ući, ući će taj/ta, a ja ću vani ostati.

P.S. Molim svih koji znaju bilo koga fana po drugim zemljama da ga zamole da fotografiraju sve ljude koje vide sa iskaznicama i naljepnicama na sebi i da pošalju na mail, pa ću ih ja napraviti identično tiskane na samoljepljivom platnu, a ne papiru, pa se neće razlikovati od originala.

čekaj jel se to zezaš ili zbilja?
 
nikad nisam bio ozbiljniji..... pa di van je pustolovni duh jebate....? Nikad backstage-a od vas.... Ko želi gledati koncert regularno, neka samo uzme kartu i ode.... ko želi sa ,mom, ići će sa mnom, samo mi nemojte posli u autobusu plakati, kurbin sine, zašto nisi mene uveo, a nju ili njega jesi....? :wink:
 
Maiden croatia said:
nikad nisam bio ozbiljniji..... pa di van je pustolovni duh jebate....? Nikad backstage-a od vas.... Ko želi gledati koncert regularno, neka samo uzme kartu i ode.... ko želi sa ,mom, ići će sa mnom, samo mi nemojte posli u autobusu plakati, kurbin sine, zašto nisi mene uveo, a nju ili njega jesi....? :wink:

pa ne kažem ja ništa, dapače da bi htio u backstage i te fore, ali pitam jesi li zbilja to radio sa pressicama, te muljaže. ma boli me briga kako da uđem u backstage, bitno da uđem
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top