Dance Of Death rasprava

meni je journeyman bolji akustični nego električni, montesegur mi je brutalan, ostatak pjesama ok. ne znam al meni je DoD kao album predobar. :D
 
GrimReaper said:
meni je journeyman bolji akustični nego električni, montesegur mi je brutalan, ostatak pjesama ok. ne znam al meni je DoD kao album predobar. :D

definitivno :suck:
 
Maiden croatia said:
jeli tko gledao film oči širom zatvorene.... ako je skužit će dance of death omot

to ono nicole kidman i tom cruise ....

btw nisam gledala

ajde objasni why
 
ja sam gledao oči širom zatvorene prvih 7 minuta
ne volim cruise, i to jako
ipak ja volim dobru glumu :wink:
 
axy said:
moje mišljenje o albumu se najviše podudara sa recenzijom SFM (svaka čast, mate!), ali ni Ivan i Gul ne zaostaju za njom... ;)
eh što sam diplomat!

evo ukratko:

- (citat SFM) album i tekstualno i glazbeno jak premda je nakon brave new worlda teško očekivat nešto puno jače i kvalitetnije.


wildest dreams - isprve mi se nije sviđala, kasnije mi je legla u uho, mada je mogla biti tekstualno bolje napravljena. 7/10

rainmaker - watch! početak je totalno opak, daveov solo nekako emotivan meni LOL. odličan odabir za singl. 9/10

no more lies - "jedan od najjačih brojeva s tog albuma . početak mi je nešto presavršeno , stvara neku mističnu i zagonetnu atmosferu barem kod mene i sve tako dok se bruce ne zadere NO MORE LIES i onda je stanje delirijuma prisu8tno u potpunosti. nema te ocjene koja može opisat ovo , 1000000 je približno onolko kolko bi joj ja dao" u potpunocti potpisujem SFM!!!!!!!!

montsegur - ova pjesma mi ni danas nikako ne ulazi u uho na zadovoljavajući način. posebno refren, nikako mi ne ide. u kukuruz. 5/10

dance of death - svakim slušanjem mni je bila sve draža i mogu reći da u potpunosti zaslućuje da album nosi njeno ime,. možda je poruka pjesma izostala, ali meni je instrumentalno divna. zbog teksta, 9/10

gates of tomorrow - " svojevrsni muzički nastavak lord of the fliesa" i zbog toga visoko kotira na mojj ljestvici. 10/10

new frontier - neka jest prva nickova koautorska pjesma ali nešto mi u njoj fali. očito to ni adrian ni bruce nisu uspjeli nadodat. šteta. 6/10

paschendale - "isuse....šta reć uopće.....šta reć , ovu pjesmu dan danas slušam otvorenih usta , nešto najsavršenije ikad što sam čuo . smith i harris su vjerojatno najbolja kombinacija ikad , dva nevjerojatna spisatelja su stvorila remek-djelo na tom albumu . pjesma oduzima dah svakom sekundom i stvanro ne mogu bit objektivan prema njoj jer me još dan danas nakon 10000 slušanja iznenašuje. "
- za paschendale neću ni pisat jer bi predugo trajalo. ukratko: meni daleko najbolja pjesma na albumu, savršen početak, savršena adrianeova solaža, bruceov vokal pogotovo .... SAVRŠENSTVO!! 10000000000000/10

face in the sand - kritičnost pjesme me ostavila bez daha već na prvo slušanje. izuzetno lijepo. 10/10

age of innocence - slično kao New Frontier, nešto mi ovdje fali. ne zvuči mi cjelovito, kao neka nedovršena priča. najmanje sam ju slušala, možda je i u tome stvar. 6/10

journeyman - "pjesma u cjelosti akustična je time još bolje zatvara korice tog albuma. puna desetka" SFM je sve rekao ;) moja ocjena ipak barem 20/10 LOL

dakle, sve u svemu moja ocjena albuma bila bi 8.5-9/10

top 5: (htjela sam 3 ali ne mogu)
PASCHENDALE
NO MORE LIES
GATES OF TOMORROW
RAINMAKER (pjesma ne LOL ;) )
JOURNEYMAN
:shock: :shock:
zašt si pisala sve u muškom licu? pa ja sam mislio da si žesnko? btw bili smo na kavi iizgledaš jaaako žensko :?
 
Maiden croatia said:
pa axy je transeksualac.... bar mi je tako natuknula... ili natuknuo, kako se već kaže....
NatuknulO....neodređeni rod....ajme novinara :podjeb: :podjeb:
Mental memo:->knjiga za proučiti->gramatika hrvatskog jezika
:evil:
 
Ivan said:
:shock: :shock:
zašt si pisala sve u muškom licu? pa ja sam mislio da si žesnko? btw bili smo na kavi iizgledaš jaaako žensko :?

ma samo sam malo citiraO Screama ...

LOL pa naravno da sam žensko ;)
 
Back
Top