Dance Of Death rasprava

mislim da nije najgori, definitivno nije. meni pod najgore spadaju the x factor i virtual IX jer nevolim blazea. iako koliko god ti albumi bili losi kad is usporedis s drugim metal grupama prilicno su dobri. nesvida mi se blaze ni njegov glas pa nemrem uzivat u maidenima ko da pjeva bruce ili paul.
a dance of death uopce nije tako los album, tekstovi su lijepi i nijedna pjesma nije zamorna.

ocjenila bi album jednako kao Axy, mozda samo 8...

:drunk: :edheadbang:
 
arijana1807 said:
mislim da nije najgori, definitivno nije. meni pod najgore spadaju the x factor i virtual IX jer nevolim blazea. :


svidjet će ti se kad malo narasteš (kako volim kad nisam najmlađi ) :banana:
 
Ivan said:
svidjet će ti se kad malo narasteš (kako volim kad nisam najmlađi ) :banana:

:) nebu, zato kaj ja u biti nevolim metal previse, osim maidena i sabbatha. a blaze ima tipican glas za metal. a i u sabbathima vise volim Dia dok svi koje znam me ubiju u pojam jer je Ozzy zakon i sabbathi bez njega nisu sabbathi. ja se nesalzem. ozzy mi je neopisivo antipatican.

:p
 
Pakaa said:
Za shvatiti Blazeov vokal treba album poslusati vise od jedanput...

potpisujem. Ja ih slušam već par godina pa mi Blaze još uvijek nije sjeo tj njegov vokal. :D

Ivan said:
svidjet će ti se kad malo narasteš (kako volim kad nisam najmlađi )

koju si glupost rekao, bokte :D
 
arijana1807 said:
ne sad iskreno me zanima; zas je blaze tak dobar? sta vidite u njemu da ja nevidim?
Nemoj gledati mehanički na njegov stil pjevanja(koliko oktava može stisnuti, tonalitet i slično) već se uživi u osjećaj pjesme.
 
likvor said:
Nemoj gledati mehanički na njegov stil pjevanja(koliko oktava može stisnuti, tonalitet i slično) već se uživi u osjećaj pjesme.

tesko mi je to kad mi nepase boja glasa. nije da nisam pokusala
 
axy said:
koju si glupost rekao, bokte :D

BILA JE TO ŠALA


@ arijana
sumnjam da je blaze tipičan metal vokal, ali ok
poslušaj blazeov neke stvari, ali koje je on i pisao. tamo je ful dobro pogodio emocije
 
Ovo je ipak DOD tema, a rasprava o Blazu postoji u temi "Virtual XI" pa je tamo i nastavite.
 
Pakaa said:
Za shvatiti Blazeov vokal treba album poslusati vise od jedanput...

Slažem se,isprve nesjedne,ali nakon nekoga vremena,bude drugačije! I BoBo je dobro rekao što se tiće Blaze-a,to treba u Virtual XI,jer ovo je DOD topic,koliko ja znam!! :) :)
 
BoBo said:
Ovo je ipak DOD tema, a rasprava o Blazu postoji u temi "Virtual XI" pa je tamo i nastavite.

ok, ajmo ovako

što mislite o tome kako bi dod ispao da ga je pjevao blaze?
wildest dreams, AOI i GOT ne znam tj. možda čak i mrvicu drukčije a da nije lošije, čak bi tu moglo bit ugodno iznenađenje. ali zato mislim da pjesma na kojoj bi blaze pukao bi bila DOD. nema taj pripovjedački stil
 
Back
Top