Dance Of Death rasprava

axy said:
malo punoo previše... nek premjesti admin ;) ne bumo više offtopičarili ovdje


znači zaključak
najbolja pjesma albuma zasluženo
dance of death :banana:
 
Ivan said:
znači zaključak
najbolja pjesma albuma zasluženo
dance of death :banana:

to si ti zbrajao po ocjenama?

nekako mi se čini da je ipak paschendale najviše dobila, ako se ne varam ... :?
 
Dakle.
Budući da mi je dosadno :cry: i da nemam šta radit, malo sam si uzela slobode pa rezultate zbojila oduzela i pokušala iz vaših cijenjenih mišljenja izvuć srednju ocjenu pjesama i albuma u cjelosti. Nije baš reprezentativno budući nas je samo 6 glasovalo (i to u različitim mjerilima BOBO!), ali ajde.
Napomena: ocjene 8.5, -5 i slično uzimala sam kao 9 tj 5 ;), ali rezultati su aritmetička sredina:

Rezultati :

Wildest Dreams - 5.5
Rainmaker - 8.5
No More Lies - 9.5
Montsegur - 8.17
Dance Of Death - 9.17
Gates Of Tomorrow - 7.3
New Frountier - 7.3
Paschendale - 11.5 (10+)*
Face In The Sand - 9.5
Age Of Innocence - 6.17
Journeyman - 9.7

Ocjena Albuma: 8.3 :banana:


* 10+ zato jer je aritm. sredina došla iznad 10, a i vaši glasovi su bili uglavnom 100000 i slično . To sam uzimala u obzir i za ostale pjesme.

Znači, prema vašim ocjenama,

Najbolja pjesma: Paschendale(10+)

U stopu je slijede Journeyman(9.7), NML i FITS (obje 9.5)

Nickova je zauzela solidno 6.mjesto (koje dijeli sa GOT)

Najlošija pjesma: AOI (6.17)
 
a ne možeš to baš tak' sa aritmetičkom sredinom
i ja sam napisao ovaj post
Ivan said:
znači zaključak
najbolja pjesma albuma zasluženo
dance of death :banana:

samo zato da se vratimo na temu bili smo malo offtopic,
a u vezi aritmetičke sredine ja sam dao nekim pjesmama preko 10 jer sam htio pokazat za koje pjesme mislim da će ostat u konkurenciji za izvođenje na drugim turnejama, i da ih smatram pravim nasljednicima golden ere
a vidi se da mi je paschendale ispod dod-a, da sam stavljao samo do 10 mislim da bi jedino dod-u dao punu desetku
 
Ivan said:
a ne možeš to baš tak' sa aritmetičkom sredinom
i ja sam napisao ovaj post


samo zato da se vratimo na temu bili smo malo offtopic,
a u vezi aritmetičke sredine ja sam dao nekim pjesmama preko 10 jer sam htio pokazat za koje pjesme mislim da će ostat u konkurenciji za izvođenje na drugim turnejama, i da ih smatram pravim nasljednicima golden ere
a vidi se da mi je paschendale ispod dod-a, da sam stavljao samo do 10 mislim da bi jedino dod-u dao punu desetku

sve šta je bilo 100000 i slično sam rčunala kao 10. pa neznam ja šta vi mislite u svojim glavama hehe, samo čitam šta tu piše.
hehe probaj ti sa vama ludima nešto zaključit ;) :D
 
axy said:
sve šta je bilo 100000 i slično sam rčunala kao 10. pa neznam ja šta vi mislite u svojim glavama hehe, samo čitam šta tu piše.
hehe probaj ti sa vama ludima nešto zaključit ;) :D

ma ok, ali nije uvijek aritmetička sredina pravi odraz stvarnosti
 
Pa ne znam, sto se mene tice, Paschendale je najbolja pjesma na albumu.

A mogao si stavljati ocjene do 10, kao vecina, pa bi onda mozda bilo neke razlike u aritmetickoj sredini... :D
 
Gul_Ranek said:
Pa ne znam, sto se mene tice, Paschendale je najbolja pjesma na albumu.

A mogao si stavljati ocjene do 10, kao vecina, pa bi onda mozda bilo neke razlike u aritmetickoj sredini... :D

dobro čovjek kaže ;)

ma ne, mislim naravno da je relativno tvojih 100000 ili Screamovo "savršenstvo ne mogu opisati" - kako da ja znam šta je to , pa je jednostavno 10 LOL

i prema tome su rezultati onakvi, a naravno da je to sve relativno tj ja bi prije rekla subjektivno ;)


sve 5 ¨!¨¨



i feel good ;) :suck: :banana: :suck: :D :wink:
 
ok, ljudi ja sam se zenuo, ali ostajem pri tome da je meni za mrvicu bolja pjesma dod, nego paschendale, iako mi je paschendale sjajna, ali dod mi ima nešto više
 
Ivan said:
ok, ljudi ja sam se zenuo, ali ostajem pri tome da je meni za mrvicu bolja pjesma dod, nego paschendale, iako mi je paschendale sjajna, ali dod mi ima nešto više
znamo, vidi se iz tvoje recenzije. ovo moje gore je samo zbrojeno od svih, ne znači da je tvoje mišljenje identično. ;)
 
axy said:
znamo, vidi se iz tvoje recenzije. ovo moje gore je samo zbrojeno od svih, ne znači da je tvoje mišljenje identično. ;)
ok, kažem samo da ne bi bilo zabune
 
Malo sam znatiželjan pa možda i netko zna.......
Na cd-u je naslikana ona zvijezda i sada vidim tu istu zvijezdu na slici na podu u zgradi CIA. Jel to neki masonski simbol ili wtf?
 
likvor said:
Malo sam znatiželjan pa možda i netko zna.......
Na cd-u je naslikana ona zvijezda i sada vidim tu istu zvijezdu na slici na podu u zgradi CIA. Jel to neki masonski simbol ili wtf?

mislim da nije, nisam 100% ali mislim da sam negdje pročitao da im je tu zvijezdu naslikao neki lik uz svog eddie-ja, ali eddie im se nije svidio samo su zvijezdu uzeli. mislim da je tako nešto negdje pisalo prije
 
Danas u večernjem je slika di bush i još jedan amer stoje u lobiju CIA zgrade i stoje upravo na toj zvijezdi, samo što je ta zvijezda crno-siva a ova od maidena je crveno crna. mislim da čak i je to masonski simbol jer je američka ikonografija puna njihovih simbola(novčanice, obelisk u washingtonu, zgrada kongresa,.......)
 
jel zna tko ima li gdje za kupit još rainmaker ili wildest dreams singlovi, htio bi ih hitno kupit da poduplam za svaki slučaj. kasnije teško da će bit gdje moguće za kupit, a nadam se da je možda negdje ostao
 
Ivan said:
jel zna tko ima li gdje za kupit još rainmaker ili wildest dreams singlovi, htio bi ih hitno kupit da poduplam za svaki slučaj. kasnije teško da će bit gdje moguće za kupit, a nadam se da je možda negdje ostao
neznam ima li ih uzeti u Hr, ali vazda imas ebay i amazon
 
Back
Top