Dance Of Death rasprava

Sto vi mislite o novom Maidenovom albumu Dance Of Death?? Cujem da je to po nekima mozda cak najbolji album, ili barem jedan o 3 najbolja!!

Ja osobno mislim da nikako album nije medju 3 naj albuma, mislim nije los...ali mislim da je precijenjen !!

Sto vi mislite ??????
 
Ja ga konstantno slušam već skoro 4 mjeseca. To znači da je za mene remek djelo. Jedina pjesma koja mi malo smeta je Age of Innocence. Sve ostalo je odlično do genijalno. Kao Paschendale, iako mi se čini da bi i Dance of Death mogao na moj TOP 10.
 
osobno mi je medju losijim albumima. neke pjesme kao dance of death i no more lies mi se gade. presluao sam ga 5,6 puta i vratzio se starijim albumima kao notb, pom, powerslave, ssoass
 
BoBo said:
Ja ga konstantno slušam veæ skoro 4 mjeseca. To znaèi da je za mene remek djelo. Jedina pjesma koja mi malo smeta je Age of Innocence. Sve ostalo je odlièno do genijalno. Kao Paschendale, iako mi se èini da bi i Dance of Death mogao na moj TOP 10.

hm....pa to je nikako nemogu razumit. Mislim album je dobar i sve......ali mislim kad poslusam npr. Peace Of Mind, Seventh Son...pa cak i Brave New Word mi se cini jaci od Dance Of Death,,,,
 
da, ja isto mislim da je mozda malo losiji album........ali kako je maiden mozda najbolji heavy metal bend na svijetu.....onda je i malo losiji album jako dobar !
 
To znači da sam ja jedan od sretnika starije generacije koja misli da je to remek djelo.
 
sto je najcudije svima od starije generacije Dance Of Death je remek dijelo......a ovi mlaði uopce nisu impresijonirani sa dod !!?

Ja mislim da ja isto spadam u mladju generaciju maidenovaca...i dod mi nije tako poseban !
 
CroatianTROOPER said:
sto je najcudije svima od starije generacije Dance Of Death je remek dijelo......a ovi mlaði uopce nisu impresijonirani sa dod !!?

Ja mislim da ja isto spadam u mladju generaciju maidenovaca...i dod mi nije tako poseban !
mozda s godinama ukus povecava svoj doseg, dakle granice dobrog ukusa snizavaju kriterije :wink:
 
CroatianTROOPER said:
sto je najcudije svima od starije generacije Dance Of Death je remek dijelo......a ovi mlaði uopce nisu impresijonirani sa dod !!?

Ja mislim da ja isto spadam u mladju generaciju maidenovaca...i dod mi nije tako poseban !
Meni nekako izgleda da je baš obratno. Hmmm.
 
jos se sicam kad sam prvi put cuja Wildest Dreams..i to mi je gadno smrdilo na Bruce Solo Stuff.

Ali stvari kao rainmaker, dance of death...pa i no more lies su meni zakon ! :)
 
DoD, odličan album...

ljudi jeb ga... ali ne možemo ni od Maidena očekivati da baš svaki put izdaju jedan Number.. Powerslave... ili Seventh Son...
 
hm....ja ovdje pricam kako dod nije dobar i to.......Ali u zadnja 3mijeseca dod ne izlazi iz cd playera. (možda teško prihvacam novo) :?
 
ali dod cover je sranje !!! mislim naj lošiji cover od svih. Tko je uopce crtao taj cover...mislim da u knjizice ne pise.
i zasto Derek vise neradi s maidenima ?????
 
Back
Top