Blaze Bayley ---> BLAZE BAYLEY u Rijeci ;)

Ako cete vi Purgeri dolaziti vlakom, mozemo se komotno naci na zeljeznickom kolodvoru. :D (Ako nemate traumi od posljednjeg 36-satnog putovanja vlakom do Grcke i nazad.)
 
The Pharaoh said:
pa lako se tamo nadjemo, ionako neće biti previše ljudi vjerujem, tako da ćemo se vidjet sigurno.

ma mislio sam na nas koji idemo iz Zagreba da se skupimo i zajedno odemo
 
Docemo ja i scream onda ! mozda i likvor! ima da nam napravite docek i kupite alkohola! :banana: :banana:

Tko ce jos s ovog foruma bit tamo ????
 
Gul_Ranek said:
Ako cete vi Purgeri dolaziti vlakom, mozemo se komotno naci na zeljeznickom kolodvoru. :D (Ako nemate traumi od posljednjeg 36-satnog putovanja vlakom do Grcke i nazad.)

Računaj da ja i ti moramo već u 6 biti tamo, da obavimo intervju. ;)
Mogli bi poslat nekoga da dođe po ekipu na željeznički, budući da je start u 20:00 u Rijeci.

Stipe, plakat mi je kick ass!!!Svakka čast!
Da ja promijenim za riječki ili ćeš ti?
 
Evo i službene najave

Blaze Bayley, ex Wolfsbane i ex Iron Maiden pjevač ponovno će posjetiti Hrvatsku. Nakon Splita 2004, gdje je sve prisutne ostavio oduševljenim izvrsnim nastupom, te odnosom prema svakom pojedinom fanu koji je na koncert došao, sada nam dolazi sa specifičnom 'My life - unplugged' turnejom, koja je redom hvaljena u engleskim i ostalim medijima. Pogledajte kao primjer jedan članak, te reakcije publike:

http://www.baconmusic.co.uk/content/liv ... 13-09-2007

Na ovoj turneji Blaze pjeva pjesme iz Wolfsbane, Iron Maiden i Blaze solo faze uz šaljive gitarističke dosjetke uzvrsnog gitarista Richa Newporta. Uz to, sa publikom se šali pričajući viceve, te anegdote iz svog života, posebice iz Iron Maiden faze, koje publiku najviše zanimaju. Na poziv hrvatskog Maiden/Blaze/Paul fan cluba, Blaze dolazi po posebno povoljnoj cijeni, pa je tako omogućen dolazak u dva hrvatska i dva srpska grada.

10.10. Srijeda, Zadar, Maya pub
11.10. Četvrtak, Rijeka, Prostorije Rikarda Benčića
12.10. Petak, Novi Sad, NS Time klub
13.10. Subota, Beograd, hodnik kina City academic, Novi Beograd

14.10. Nedjelja, Bibinje, Roštilj with Blaze (sudjelovanje samo uz poziv)

Karta za koncerte u Hrvatskoj koštati će 50kuna, a u Srbiji 100 Dinara. Broj karata je ograničen. Uz još nepotvrđen support band u Zadru, u Rijeci će nastupiti 'Monox' i 'Defiant', a u Beogradu i Novom Sadu Grupa 'Father' uz još jedan lokalni srpski band, čije ćemo ime uskoro potvrditi.



Na stranici www.planetblaze.com stoji potvrda o ovoj mini turneji, a u ovoj formi Blazea ćete na ovim prostorima moći vidjeti vjerojatno samo sada. Stoga, pinklec na rame i pravac u jedan od ova četiri grada. Vidimo se tamo.
 
The Pharaoh said:
Jel to u Rijeci tamo di je bio Spirit???
je.

Sve ću napisati još jednom detaljnije. ZASADA:

prostorije Rikarda Benčića - ex otvorena scena Belveder - ex SPIRIT
 
Back
Top