Blaze Bayley ---> BLAZE BAYLEY u Rijeci ;)

@axy - čujem Zoki ti je rekao za sportsku dvoranu u Delnicama.. ne znam kako mi to samo nije palo na pamet, još bolji prostor od onog što sam ja naveo, već su nastupali Divlje Jagode, Prljavo Kazalište, Thompson... pa ono, računaj i na tu soluciju prije nego na radnički dom.
 
The Pharaoh said:
@axy - čujem Zoki ti je rekao za sportsku dvoranu u Delnicama.. ne znam kako mi to samo nije palo na pamet, još bolji prostor od onog što sam ja naveo, već su nastupali Divlje Jagode, Prljavo Kazalište, Thompson... pa ono, računaj i na tu soluciju prije nego na radnički dom.

Ja mislim da bi to čak bilo idealno jer što se tiče ˝Runolist˝ firme u čijem je vlasništvu taj objekt da bi oni pristali na takvo što jer iz nekih izvora znam da im fali takvo što pošto su upropastili par prilika za najam dvorane i sada im fali love i dobro bi im došla takva prilika, a delnice su kao grad lokacijski pristupačne i onima iz rijeke pa i onima iz zagreba, no ako ima boljih mjesta neka bude samo da se ne propusti taj događaj jer bi bila velika šteta.
 
mirko

mislim da samo veci gradovi dolaze u obzir i to jednostavno sto ce tamo biti vise ljudi..vjeruj mi da bi malo ljudi potegnuli iz rijeke u delnice zbog ovoga
 
Re: mirko

mirko123 said:
mislim da samo veci gradovi dolaze u obzir i to jednostavno sto ce tamo biti vise ljudi..vjeruj mi da bi malo ljudi potegnuli iz rijeke u delnice zbog ovoga

aa, mislim da se varaš... ipak je riječ o blazeu, ne?? :)
a i vama u ZG Delnice su bliže nego RI tako da ono LOL :wink:
 
Zagreb i Split će biti u second leg. U splitu je sjebana stvar oko prostora za sviranje... Dubrovnik je isto zainteresiran, a Zagreb je već bio bukiran za te datume, pa će se tražiti drugi termin, naravno, ako ovo prođe dobro...
 
Evo nosim dobre vijesti ;)
Naime, našli smo novi prostor, koji zadovoljava po svim kriterijima, mada moram priznati da stereo ima bolje ozvučenje, al jebiga... ;)
Sada sam čekamo potvrdu i čim je dobijemo uplaćujemo polog ;)

Zasada neću govoriti o kojem se prostoru radi, mada određene osobe znaju, čisto iz preventivnih razloga. Nakon potvrde svi ćete znati. ;)

Molim osobu kojoj sam rekla da to ne širi dalje, budući da sam rekla i zašto... ;) hihi
Ja i Ranko smo se također dogovorili da ćemo raditi intervju Blazea, tj, ja ću njemu prepustiti čisto vođenje intervju-a jer je on i'pak veći fan Blaze-a od mene, a ja ću mu samo ponuditi neka pitanja. Tako šta se tiče pitanja, ako netko ima neki prijedlog neka ga slobodno iznese... ;)

Hvala...

A sada malo fanatizma zbog svega.-.. WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 
Re: mirko

mirko123 said:
mislim da samo veci gradovi dolaze u obzir i to jednostavno sto ce tamo biti vise ljudi..vjeruj mi da bi malo ljudi potegnuli iz rijeke u delnice zbog ovoga

Vjeruj mi da se varaš... neznaš ti Riječane... a bogami ni Delničane... lol
ako niš drugo, doći će zbog cuge i cura ;)
To se pije iz 2 kanistra od 5 litara rakije ISTODOBNO!!!!! ccc
hmm
nda.
uglavnom ;)
 
OEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Blaze! Blaze! Blaze! :blaze:
 
up the irons

ok..ispricavam se ako sam krivo procijenio..logika je da su vecina publike srednjoskolci..treba srediti prijevoz i tako..pa ja bi bio najsretniji da blaze svira u manjem gradu kao sto su delnice
 
Evo mojih pitanja... pa se nadovezujte...
Molim da prije nego počnete pisati svoja pitanja pročitate ova (i druga koja budu napisana) da se ne ponavljamo bezveze...

Evo nekoliko pitanja:

1. You recently got married... how is it going so far?
2. How did you get your start in music, and who were your vocal influences?
3. You started with Wolfsbane. What were your expectations and ambitions?
4. What ultimately lead to the demise of Wolfsbane?
5. Were you suprised when Steve Harris asked you to join audition for new IM singer after
Dickinson's depart? Did you expect to be chosen?
6. Let us talk plainly, it wasn't easy to replace an icon like Dickinson. so how did you feel
after getting the job, and how did you handle with fans and fans and critics that
were scrutinizing?
7. Was there any stigma about having a new vocalist from the guys in IM itself?
8. Do you ever regret joining Maiden at Wolfsbane expense?
9. You always emphasize that you like plaing Maiden songs, even those from Dickinson's era.
I've always considered you more as a rock than as a metal singer, so was it hard for you to
reach Dickinsons soprano vocals?
10. Do you ever get tired of being compared with Dickinson?
11. I must ask you about the 2 albums you recorded with IM. On one side, both were the
lowest ever on charts and worldwide sales didn't reach 1million mark for the 1st time in IM history, but onthe
other side, the band chose your song "Man on the edge" to be the first single for the X.F.album..
How do you explain that?
12. It still is a public secret why and how you left IM. Was it really mutual consent or is there
something else "behind the curtain"?
13. Was it hard for you to leave IM? Did you consider rejoining Wolfsbane?
14. Shortly after split with IM, you formed Blaze. How would you describe Blaze's sound
compared to your previous work?
15. In your solo career you've had quite enough line up changes. How did you find right players
for Blaze, and are you satistied with the current line-up?
16. Blaze studio albums were all critically acclaimed. Was this a surprise to you?
17. You were working with mnany famous producers, from Rick Rubin to Nigel Green
and Andy Sneap. Working with whom did you like the most, and have
you ever considered producing an album yourself?
18. Not much is know about your band members... Can you enlighten us?
19. I must admit you 're and exceptional songwriter. I'm particulary interested in XF - was
there any kind of concept in those lyrics?
20. Where do you get motivation for writing, and how does the songwriting
process look like?
21. Have you stayed in contact with IM and Wolfsbane members?
Is there any chance we'll be seeing you play together?
22. Is there anything you regret or would like to change in the past?
23. What's next for Blaze? Can we expect a new album soon,
and do your touring plans include Croatia?
24. In the end, what do you think about IM's newest album, AMOLAD?

------
to sam bila smislila još prije, lai treba ubacit pitanja za ovu turneju,
koju nisam toliko pratila pa nisam točno sigurna oko njih... Zato nisam pisala.
Ovdje ima i onih totalno "ponavljajućih" pitanja, al jebiga... nemožeš ga to ne pitat ); LOL
 
BTW. Ja i Ranko malo raspravljali o karti. ako za 2 banda i Blazea stavite 40, trebalo bi doći 200 ljudi. Mislim da 5okn ništa ne mijenja, a vama bitno olakšava. Tad vam treba doći 150 ljudi. Što mislite, jeli 50kn ok za Rijeku?

P.S. Axy Dogovori se sa Mirkom da sviraju i u Rijeci, kad već sviraju u ZD kao predgrupa...
 
Tri pitanja.

Vidimo da tražiš bubnjara za band? Mogu li u obzir doći dečki iz Hrvatske i da ti se netko na ovoj mini turneji ponudi, bi li razgovarao o tome?

Najvjerojatnije za dvije do tri godine slijedi treći u nizu history DVD-a Maidena, koji bi obuhvaćao tvoju eru. Što kažeš o mogućnosti priključenja toj turnejji, zajedno sa sadašnjom postavom.

Na ovoj turneji pjevaš Troopera i Wated Years, međutim Clansman, Sign of Cross, Virus i sl. su tvoje odlične stvari. Zato nisi odabrao njih?
 
Maiden croatia said:
BTW. Ja i Ranko malo raspravljali o karti. ako za 2 banda i Blazea stavite 40, trebalo bi doći 200 ljudi. Mislim da 5okn ništa ne mijenja, a vama bitno olakšava. Tad vam treba doći 150 ljudi. Što mislite, jeli 50kn ok za Rijeku?

Naravno da bi bitno olakšalo, mada mislim da je 40kn ipak primamljivije. Znaš logiku, ljudi prije kupe 49.99 nego 50.00 ... ;)
Vidjet ću još u dogovoru s vlasnikom ;)
Meni osobno je svejedno, al pokušat ću izvuć tu cijenu ;) ako vidim da mogu

Maiden Croatia said:
P.S. Axy Dogovori se sa Mirkom da sviraju i u Rijeci, kad već sviraju u ZD kao predgrupa...

Daj mu moj broj i neka mi se javi, jer mi je stari isklljučio telefon kućni pa ne mogu zvat (i ti to znaš...)
Mirko, moj broj je 098 824 366 ili 091 903 2674, pa mi se javi da raspravimo o tome ;)
 
Maiden croatia said:
Tri pitanja.

Vidimo da tražiš bubnjara za band? Mogu li u obzir doći dečki iz Hrvatske i da ti se netko na ovoj mini turneji ponudi, bi li razgovarao o tome?

Nećeš vjerovat ali ja sam baš to pomislila danas ujutro ;) hihi

Maiden Croatia said:
Najvjerojatnije za dvije do tri godine slijedi treći u nizu history DVD-a Maidena, koji bi obuhvaćao tvoju eru. Što kažeš o mogućnosti priključenja toj turnejji, zajedno sa sadašnjom postavom.

Na ovoj turneji pjevaš Troopera i Wated Years, međutim Clansman, Sign of Cross, Virus i sl. su tvoje odlične stvari. Zato nisi odabrao njih?

Sviđaju mi se ;) Ranko ima konačnu ;) Već je i moja srezao ;)(opravdano doduše) hihi
Ranko - mogao bi i tu napisati ono šta si meni napisao u pm-u oko koncepta intervjua, ili da ja kopipejstam tvoje...

Bwt. Stipe - šta ti nećeš raditi intervju s njim?
 
Evo šta Ranko kaže o pitanjima... budući da će on voditi glavnu riječ oko toga, molim vas sve da ih formulirate u skladu s navedenim.
Nakon što ponovno kontaktiramo Blazeova agenta, pitat ću koliko će vremena biti predviđeno za intervju, pa ćemo se prema tome ravnati...

"E, vidis, ja bih pokusao izbjeci ta pitanja o uzorima i svemu sto je vec pitano u raznoraznim intervjuima... (...) Moja bi taktika bila da podijelimo intervju na cjeline - jedna bi bila o ovim novijim stvarima, njegovom trenutnom bendu, dvd-u, albumu (koji ce btw izaci iduce godine, valjda ), malo bih ga propitao o Tenth Dimensionu koji je odlican konceptni album i tako. Onda u drugoj "polovici", kad ga budemo imali opustenog, se koncentrirati na Maidene, odlazak, iskustva i dolazak."
 
Ok, idem sada offline. Ako tko još šta treba, gore su moji brojevi mobitela pa mi javite / pitajte... blabla


Btw. nemojte mi slat lovorike na pm :shock: LOL :oops: :oops: , jer trenutno sve moj dečko organizira budući da ja nisam u Rijeci sve do 11.10.
Ja samo nadgledam ;) LOL
cya :)
 
Stipe, meni je isto palo na pamet pitati ga bas zasto svira Wasted i Troopera, a ne neke svoje.

Dakle, da, htio bih izbjeci sva ona standardna pitanja o uzorima i omiljenim pjesmama i takvim glupostima koje svi pitaju, i pitati nesto o cemu se rijetko prica, i vise o njegovoj solo karijeri nego o Maidenima. Tko zna kako se covjek osjeca u vezi toga i ne bih ga zelio razljutiti. Zato bih pitanja o Maidenima sveo na minimum i pitao upravo ona koja su nekako najzanimljivija za fanove (recimo, to o njegovom odlasku iz Maidena jer se tu jos uvijek ne zna tocno kako je to sve proslo, i tako dalje).
 
axy said:
Evo mojih pitanja... pa se nadovezujte...
Molim da prije nego počnete pisati svoja pitanja pročitate ova (i druga koja budu napisana) da se ne ponavljamo bezveze...

Evo nekoliko pitanja:

1. You recently got married... how is it going so far?
2. How did you get your start in music, and who were your vocal influences?
3. You started with Wolfsbane. What were your expectations and ambitions?
4. What ultimately lead to the demise of Wolfsbane?
5. Were you suprised when Steve Harris asked you to join audition for new IM singer after
Dickinson's depart? Did you expect to be chosen?
6. Let us talk plainly, it wasn't easy to replace an icon like Dickinson. so how did you feel
after getting the job, and how did you handle with fans and fans and critics that
were scrutinizing?
7. Was there any stigma about having a new vocalist from the guys in IM itself?
8. Do you ever regret joining Maiden at Wolfsbane expense?
9. You always emphasize that you like plaing Maiden songs, even those from Dickinson's era.
I've always considered you more as a rock than as a metal singer, so was it hard for you to
reach Dickinsons soprano vocals?
10. Do you ever get tired of being compared with Dickinson?
11. I must ask you about the 2 albums you recorded with IM. On one side, both were the
lowest ever on charts and worldwide sales didn't reach 1million mark for the 1st time in IM history, but onthe
other side, the band chose your song "Man on the edge" to be the first single for the X.F.album..
How do you explain that?
12. It still is a public secret why and how you left IM. Was it really mutual consent or is there
something else "behind the curtain"?
13. Was it hard for you to leave IM? Did you consider rejoining Wolfsbane?
14. Shortly after split with IM, you formed Blaze. How would you describe Blaze's sound
compared to your previous work?
15. In your solo career you've had quite enough line up changes. How did you find right players
for Blaze, and are you satistied with the current line-up?
16. Blaze studio albums were all critically acclaimed. Was this a surprise to you?
17. You were working with mnany famous producers, from Rick Rubin to Nigel Green
and Andy Sneap. Working with whom did you like the most, and have
you ever considered producing an album yourself?
18. Not much is know about your band members... Can you enlighten us?
19. I must admit you 're and exceptional songwriter. I'm particulary interested in XF - was
there any kind of concept in those lyrics?
20. Where do you get motivation for writing, and how does the songwriting
process look like?
21. Have you stayed in contact with IM and Wolfsbane members?
Is there any chance we'll be seeing you play together?
22. Is there anything you regret or would like to change in the past?
23. What's next for Blaze? Can we expect a new album soon,
and do your touring plans include Croatia?
24. In the end, what do you think about IM's newest album, AMOLAD?

------
to sam bila smislila još prije, lai treba ubacit pitanja za ovu turneju,
koju nisam toliko pratila pa nisam točno sigurna oko njih... Zato nisam pisala.
Ovdje ima i onih totalno "ponavljajućih" pitanja, al jebiga... nemožeš ga to ne pitat ); LOL

Bar zadnja tri pitanja nemojte o Maidenima. :D
 
Back
Top