A MATTER OF LIFE AND DEATH

kako navedoh na cmaru
Sliding we go, only fear on our side
To the edge of the wire,
and we rush with the tide
Oh the water is red,
with the blood of the dead
But I'm still alive, pray to God I survive
:edmetal: :edmetal: :edmetal: :edmetal:
 
Afro said:
kako navedoh na cmaru
Sliding we go, only fear on our side
To the edge of the wire,
and we rush with the tide
Oh the water is red,
with the blood of the dead
But I'm still alive, pray to God I survive
:edmetal: :edmetal: :edmetal: :edmetal:

da to je iz the longest day-a.
pa stavili smo cijele lyrics tu negdje
 
Da se dotaknemo metallice,to je vrhunski band i sto god neko srao po njima,kad ih dozivis live to je vrhunski band,i mogu slobodno reci da mogu parirat maidenima bilo kad! mada ja vise volim maidene ,al puno puta sam vidio metallicu na nekim ljestvicama od maidena! i da se sjetimo ozzfesta prosle godine,Ivan je reko da se slaze sa bruceom sto je srao po ozzfest,sharon i inim stvarima! Ja se slazem sa sharon da je bruce ispao totalni prick! Da se sjetimo one stare: ne grizi ruku koja te hrani,on je srao po ozzfestu i reality show-ovima al je svaku vecer dobivo(tj.banda) 150000$ po koncertu,ak je tolko totalno true zast nije organiziro eddie rips up u.s.a. neovisno o ozzfestu?? it s all aboit the money!!!
ko se naljuti na ovo,boli me john,al to je moje misljenje i stojim iza toga!
 
slazem se s tobom da bruce je kriv za taj cijeli incident.
da se razumijemo sharon se isto ponijela kao bitch jer na kraju jedini koji su bili kaznjeni su fanovi
ok bruce je srao po ozziju ok. to je trebala drugacije rijesiti recimo privatno a ne na racun fanova
 
prvo i osnovnu maideni su za razliku od većine drugih bili pozvani da se pridruže među bendove koji nastupaju, i bilo im je ponuđeno da im se toliko plati jer objektivno oni toliko i vrijede. a to što se sharon naljutila kad je vidjela da je oko 80% ljudi bilo maiden fanova nema veze, boli me briga za nju. ona je čekala način da počne srat po maidenima.
bruce nije kriv, ako i je to je u jako maloj mjeri, zato što je pao na njene provokacije ali se ponio bolje nego ona
 
Kako si ti neobjektivan kad su u pitanju Maideni, to je strasno!

Cinjenice: Dickinson je na SVAKOM koncertu srao po korporativnoj Americi (sa tim stavom se inace slazem, ali nema to sad veze). Uskoro je poceo srati i po MTV-u i spomenuo je reality-showove, s cim je izravno aludirao na Osbournese. I tako na svakom koncertu. Oprosti, ali stvarno ne mozes gristi ruku koja te hrani, sto je on ocekivao? Sumnjam da je tamo bilo 80% Maidenovih fanova, velik dio ljudi je dosao vidjeti Ozzyja te, recimo, Black Label Society koji je predobar bend.

Sumnjam da je "Zla Sharon" od prvog dana zamrzila Maidene jer je "zla". Pocelo joj je ici na zivce konstantno Bruceovo preseravanje.

Inace, slazes li se i sa Bruceovim izjavama nakon odlaska u kojima je srao po Maidenima?
 
Gul_Ranek said:
Kako si ti neobjektivan kad su u pitanju Maideni, to je strasno!

Cinjenice: Dickinson je na SVAKOM koncertu srao po korporativnoj Americi (sa tim stavom se inace slazem, ali nema to sad veze). Uskoro je poceo srati i po MTV-u i spomenuo je reality-showove, s cim je izravno aludirao na Osbournese. I tako na svakom koncertu. Oprosti, ali stvarno ne mozes gristi ruku koja te hrani, sto je on ocekivao? Sumnjam da je tamo bilo 80% Maidenovih fanova, velik dio ljudi je dosao vidjeti Ozzyja te, recimo, Black Label Society koji je predobar bend.

Sumnjam da je "Zla Sharon" od prvog dana zamrzila Maidene jer je "zla". Pocelo joj je ici na zivce konstantno Bruceovo preseravanje.

Inace, slazes li se i sa Bruceovim izjavama nakon odlaska u kojima je srao po Maidenima?

ajde jedno po jedno:
bruce je po mtv-u srao još 1985, ako ne i ranije.
ma kakva ruka koja te hrani,maideni su tamo došli da bi privukli publiku jer ju je ozzfest počeo gubit. ok BLS i ozzy su dobri ali misliš li da oni zajedno mogu na 3 koncerta navući ljudi koliko maideni na jedan.
a za ove izjave u kojima je srao po maidenima, pa logično je ipak je htio malo sebe uzdić, ali nažalost već dugo nisam čitao niti jedan intervju iz tog doba, ako imaš koji dobar daj ga.
mislim ono, pa i dio maidena (čitaj nicko) je malo srao po bruceu u to vrijeme, al inije to ništa kako je kod drugih
bruce je htio dokazat da može steći svjetsku slavu svojim solo albumima, dio ljudi misli da je uspio, ja ne mislim


i sorry, ne mogu bit objektivan u pitanju maidena
 
kad smo već bili kod album openera:
šta mislite koja će stvar biti concert opener na ovoj turneji, po svemu bi trebala bit TROBB ali mi nekako DF više liči na takvo šta
 
Ivan said:
ok BLS i ozzy su dobri ali misliš li da oni zajedno mogu na 3 koncerta navući ljudi koliko maideni na jedan.

Maidenima u US trebaju 3 koncerta da bi privukli jednak broj ljudi kao BLS i Ozzy na jednom koncertu.

A sad dosta o Ozzfest incidentu u ovoj temi ili počinjem s brisanjem.
 
Ivan said:
kad smo već bili kod album openera:
šta mislite koja će stvar biti concert opener na ovoj turneji, po svemu bi trebala bit TROBB ali mi nekako DF više liči na takvo šta

Pa jasno je da će to biti Different word
 
Back
Top