A MATTER OF LIFE AND DEATH

@Stipe
Eto sada sam vidio, hvala na uputi.:roll:

Koji su još albumi od maidena bili na prvom mjestu u hrvatskoj? Vidim da piše da im je prvi puta u Nemčiji na prvom mjestu....
 
ma ne zna se koji su bili jer nitko nije vodio brige o tome, možda za kojih 200 godina hrvatska dobije top listu
 
likvor said:
http://www.maidenfans.com/imc/?url=album14_amolad/commentary14_amolad&lang=eng&link=albums
Ovakvo pisanje me užasno živcira.

LOL LOL

ne sekiraj se, covjek je samo postavio setup za album, recenzija tek dolazi
 
Gul_Ranek said:
Likvor, kad je vec forum smece, daj koristi TinyURL, molim te! http://www.tinyurl.com . Hvala! :D
Evo sredio. Sorry zaboravio sam se kada sam to vidio. U redu je ovakav način pisanja u određenim zatvorenim grupama ili privatno ali inače me jaaaaaaaaako nervira.


Edit: sada samo Ivan mora srediti da izbriše iz svog quota moje remek-nedjelo
 
likvor said:
@Stipe
Eto sada sam vidio, hvala na uputi.:roll:

Koji su još albumi od maidena bili na prvom mjestu u hrvatskoj? Vidim da piše da im je prvi puta u Nemčiji na prvom mjestu....

Pa npr. Cijela zaliha Dance of Death albuma koja je došla u Hrvatsku, rasprodana je u Dallasu već prvog dana, a već idući tjedan svi su dućani tražili nove zalihe koje je Dallas morao naručivati opet izvana (čitaj skladište im je bio opustilo).
 
Snake said:
ne sekiraj se, covjek je samo postavio setup za album, recenzija tek dolazi

Prvo sam pomislio da im ne netko hacknuo website, ali stvarno treba imat volje za ispisat sve ovo. LOL
 
Samo u Slobodnoj Dalmaciji i pisalo je na maidencroatia starom webu, kada sam radio intervju sa Darijom Draštatom, jednom od glavnijih karika Dallas Recordsa, najupućenijeg kada se radi o Maidenima, jer on je zadužen za taj sektor zajedno sa Sanjinom Đukićem...
 
Maiden croatia said:
Samo u Slobodnoj Dalmaciji i pisalo je na maidencroatia starom webu, kada sam radio intervju sa Darijom Draštatom, jednom od glavnijih karika Dallas Recordsa, najupućenijeg kada se radi o Maidenima, jer on je zadužen za taj sektor zajedno sa Sanjinom Đukićem...
A onda niš.
 
likvor said:
ovo je stvarno retardirano
Ovakvo pisanje me užasno živcira.

Hahaha, i ja sam neki dan naletila na to pa sam čak i probala čitat al su mi živci popucali nakon 2 minute...Drago mi je da to nije PRAVA recenzija! LOL
Inače, što se tiče novog albuma moram reći da mi je odličan!!! Priznajem da me bilo malo strah da mi se neće svidjet kad su bila sva ona nagađanja, ali mogu reći da je ovo čak i prešlo moja očekivanja... Na prvo slušanje mi je FTGGOG odma ušla u uho (i do danas nije izašla) :) , ali sad mi cijeli album ne izlazi iz glave.
Ozbiljniji Maideni, tekstovi SAVRŠENI i album baš i zvuči ko posljednji u dosadašnjem nizu (ali ne i posljednji općenito!!!!!!!!!!!!! NO NO NO). Al bez obzira na tu neku "težinu" albuma, ipak su to naši Maideni i to se u svakoj pjesmi čuje! 8)
Uglavnom, da se baš moram odlučit za najslabiju pjesmu to bi vjerojatno bila Different World (al svejedno mi se sviđa) jer me nekako podsjeća na neke dosadašnje album openere (a kolko sam čitala, i vas)

ajme šta sam se raspisala, moram se malo skulirat za ubuduće
LOL :edmetal:
 
Astarte said:
Hahaha, i ja sam neki dan naletila na to pa sam čak i probala čitat al su mi živci popucali nakon 2 minute...Drago mi je da to nije PRAVA recenzija! LOL
Inače, što se tiče novog albuma moram reći da mi je odličan!!! Priznajem da me bilo malo strah da mi se neće svidjet kad su bila sva ona nagađanja, ali mogu reći da je ovo čak i prešlo moja očekivanja... Na prvo slušanje mi je FTGGOG odma ušla u uho (i do danas nije izašla) :) , ali sad mi cijeli album ne izlazi iz glave.
Ozbiljniji Maideni, tekstovi SAVRŠENI i album baš i zvuči ko posljednji u dosadašnjem nizu (ali ne i posljednji općenito!!!!!!!!!!!!! NO NO NO). Al bez obzira na tu neku "težinu" albuma, ipak su to naši Maideni i to se u svakoj pjesmi čuje! 8)
Uglavnom, da se baš moram odlučit za najslabiju pjesmu to bi vjerojatno bila Different World (al svejedno mi se sviđa) jer me nekako podsjeća na neke dosadašnje album openere (a kolko sam čitala, i vas)

ajme šta sam se raspisala, moram se malo skulirat za ubuduće
LOL :edmetal:

ajde ti ljepo ostani i ubuduće, nemoj odlepršat ća, da ne budem jedina cura tu ;) ok? LOL
 
LOL
može, može evo obećajem da neću odlepršat i ostavit te samu sa "zlim" muškima (šalim se naravno)! :wink:
 
Astarte said:
LOL
može, može evo obećajem da neću odlepršat i ostavit te samu sa "zlim" muškima (šalim se naravno)! :wink:

nije da se bunim meni je super ;)

nisu oni zli (samo pokušavaju bit :evil: )
 
...

Ima li neko ko bi se mogao malo detaljnije pozabaviti pesmom Lord Of Light ?
Lyrics mi nikako nije jasan, koliko god poqshavao da ga protumachim. ;)
 
pa u dokumentarcu the making of amolad maideni su rekli da pjesma govori o luciferu, kao da mozda njemu nije lako. uglavnom u tom stilu
 
Back
Top