zanimljivosti u vezi Maidena

Ivan said:
A pa valjda Maiden Madness si gledao Rock in Rio? Pa Koliko se Oni Samo Pripremaju i zagrijavaju.

Ma nisu se nešto posebno pripremali osim Brucea koji je išao na masažu. Ubijali su dosadu do početka koncerta.
 
Citat:
Bobo napisa:'Ma nisu se nešto posebno pripremali osim Brucea koji je išao na masažu. Ubijali su dosadu do poèetka koncerta.'




Ma Èovjeèe pa ti si to davno gledao??? Pa Bruce Je Još Pjevao Naslonjen na zid, Nicko Lupa palicama pa kauèu, adrian svirao bubnjeve. Misliš li stvarno da se ne zagrijavaju, pa šta misliš da si bruce ne pripremi glas pa bi mu puko i GOTOVA TURNEJA. Jedino što mi je glupo što nestane dok oni soliraju, npr. na Hallowed Be Thy Name on Se samo izgubi i onda se vrati dok ima svoj dio za otpjevat? Kao ÈIST RAÈUN DUGA LJUBAV
 
Ivan said:
Citat:
Bobo napisa:'Ma nisu se nešto posebno pripremali osim Brucea koji je išao na masažu. Ubijali su dosadu do poèetka koncerta.'

Ako hoćeš citirat nekoga onda pritisni na "QUOTE" iznad poruke.

Ivan said:
Ma Èovjeèe pa ti si to davno gledao??? Pa Bruce Je Još Pjevao Naslonjen na zid, Nicko Lupa palicama pa kauèu, adrian svirao bubnjeve.

Rekao sam samo da se Bruce zagrijava, jer jedini i skače po bini.

Ivan said:
Jedino što mi je glupo što nestane dok oni soliraju, npr. na Hallowed Be Thy Name on Se samo izgubi i onda se vrati dok ima svoj dio za otpjevat? Kao ÈIST RAÈUN DUGA LJUBAV

Mora čovjek provjeriti stanje na burzi. ;)

Pije on dosta tekućine da bi održao glas na viskom nivou tijekom cijelog koncerta.
 
Ljudi evo još sam par zanimljivosti i odem ja, Janicku je najtužnija pjesma Blood Brothers jer se svaki put sjeti kako ju je steve posvetio ocu jer mu je otac umro dok su oni bili na turneji i steve se poslije sprovoda povukao nasamo i kasnije se vratio sa BLOOD BROTHERSOM.a jel znate da je clive otšao iz benda jer se htio nastavit bavit boksom, a steve je htio bit bubnjar u poèetku (i Bruce) ali kaže da nije bio dasta lud kao nicko
 
BoBo said:
Mora èovjek provjeriti stanje na burzi. ;)

Pije on dosta tekuæine da bi održao glas na viskom nivou tijekom cijelog koncerta.

Ma daj Pije on Tekuæinu po3-4 minute, ha?
Ma ja mislim da je njega to veæ lagano poèelo otpuštat, metalomania ipak dosta je teško slušat neku pjesmu 20 godina a da ti malo ne dosadi.
 
Meni 15 godina nije problem. Vidit ćemo jos za 5, ali sumnjam da će se nešto promijeniti.
 
Ivan said:
Pa Bruce Je Još Pjevao Naslonjen na zid, Nicko Lupa palicama pa kauèu, adrian svirao bubnjeve. Misliš li stvarno da se ne zagrijavaju, pa šta misliš da si bruce ne pripremi glas pa bi mu puko i GOTOVA TURNEJA. Jedino što mi je glupo što nestane dok oni soliraju, npr. na Hallowed Be Thy Name on Se samo izgubi i onda se vrati dok ima svoj dio za otpjevat?

...ma ja sam uvijeren da je to samo totalno ubijanje dosade, nakon 20 godina po turnejama tima ljudima odradit koncert je kao popit 2 viskija ...
a to što bruce nesane kod hallowed be the name...to ti je dokaz kolko mu je zanimljivo na stageu
 
Ivan said:
... a jel znate da je clive otšao iz benda jer se htio nastavit bavit boksom ...

Heh ... nemoj sad vjerovat svemu što pročitaš. Clive je dobio otkaz jer je imao problema s dorgom i alkoholom. Jednako kao i Paul.
 
BoBo said:
Heh ... nemoj sad vjerovat svemu što proèitaš. Clive je dobio otkaz jer je imao problema s dorgom i alkoholom. Jednako kao i Paul.


NEMA ŠANSE, možda i to ali se htio bavit boksom. 80% Sam Siguran.
 
bruce je bring your daughter... napiso kod frenda na tulumu. poèelo mu se srat i uzeo je sa sobom gitaru na wc i napiso tu pjesmu.
 
Rainmaker_RI said:
bruce je bring your daughter... napiso kod frenda na tulumu. poèelo mu se srat i uzeo je sa sobom gitaru na wc i napiso tu pjesmu.



Sorry Tip ali uhvatio sam te u laži, samo da znaš Janick je napisao za bring Your Daughter ... gitaristièku verziju i kad su pjesmu snimili Steve je rekao da je predobra da ostane neprimjetna na albumu pa je izdana kao njihov drugi singl sa NPFTD i jedini je njihov singl koji je došao na 1.mjesto UK top liste, a kasnije je dobila zlatnu malinu zbog toga što je kontroverzna i ja osobno smatram da je na Reising Hellu to najbolje odglumljena pjesma s Simonom Drakeom. Dok Se ona žena raspolovi TO SE ZOVE TRIK
 
Rainmaker_RI said:
bruce je bring your daughter... napiso kod frenda na tulumu. poèelo mu se srat i uzeo je sa sobom gitaru na wc i napiso tu pjesmu.

Verzija koju sam ja našao izgleda ovako:

Bruce wrote 'Bring Your Daughter' round a friends house. His friend had gone to the toilet, and Bruce messed around on an old acoustic guitar for a while, and the song was born
 
Jeste li znali da je Nicko kad su ga pitali (na Rock In Rio) koja mu je najveæa glupost da se osramotio s maidenima? rekao je da kad su trebali iæ svirat treæu noæ u Hammersmith Odeonu da je Bruce Govorio prije Flight of Icarusa, Scream for me Hammersmith i kad bi rekao to tri puta onda su trebali poèet a nicki se nije dalo to slušat i krenuo je nakon drugog Scream for me,Hammersmith i onda znate onaj poèetak Flight Of Icarusa Pampampamparamparam.... i tako to je sve nicko odsvirao na bubnjevima ali ga nitko nije popratio tako da kad je došao u back stage pitali su ga ŠTO SI DOVRAGA UÈINIO?
 
BoBo said:
Verzija koju sam ja našao izgleda ovako:

Bruce wrote 'Bring Your Daughter' round a friends house. His friend had gone to the toilet, and Bruce messed around on an old acoustic guitar for a while, and the song was born

Možda Ali Sam Siguran da je Janick Napisao gitaristièku verziju za bring your daughter ... jer mu se bruceova nije èinila dovoljno dobra
 
Ivan said:
Možda Ali Sam Siguran da je Janick Napisao gitaristièku verziju za bring your daughter ... jer mu se bruceova nije èinila dovoljno dobra

a boga ti, pa nije Bruce klavijaturisticku napisao :D

btw, ako imas drugi DVD RiR izripan u divxu javi
 
Snake said:
a boga ti, pa nije Bruce klavijaturisticku napisao :D

btw, ako imas drugi DVD RiR izripan u divxu javi

Bruce JE NAPISAO GITARISTIÈKI DIO ZA BRING YOUR... ali se janicku nije svidio pa ga je prepravio. Ne Ali mogu ti nabavit ak hoæeš i u dvdu. Ljudi Možete li vjerovati da je Bruce Prvo poèeo slušat BEATLES i to njihov singl SHE LOVES YOU a tek onda Purple, a Adrian je poèeo slušat Purple jer mu je sestra jednom ostavila cd-ove na podu pa ih je on samo htio preslušat i onda se ZAPALIO ZA TO.
 
Steve je sa 17 kupio rabljenu bas gitaru i poèeo ju uèit svirat, a kao što svi znam kako je osnovao Iron Maiden veæ sa 19, a janick je tek poèeo svirat gitaru s 19. I da netko je nešto napisao za ljestve na Powerslavu, a ja znam da su se na snimanju TNOTB reflektori sami palili - gasili, i da se sva oprema nekim èudom kvarila, a pojaèala su ispuštala èudne zvukove.
Jeli tko èitaom Heavy Metal enciklopediju?
 
Back
Top