zanimljivosti u vezi Maidena

dickinsonica said:
meni uopće nije smišno.......baš kretenski............ :x
pa to sam i ja rekao, jedino mi je ok ono napravljeno kad ovaj kaže sad vi, a bruce pokaže na publiku
ali to ne mijenja cjelokupni dojam
 
čmarec said:
sta ? bas je fora,sta se odmah nabrijavate ako neko nesto u vezi maidena napravi?
pa ja kažem da mi je jedan dio samo smiješan, a ostalo da mi nije
bolje mi je napravljen onaj s lordijima ili cradle of filthom (tu sam isto nepristran jer odmah dajem ogroman plus kad netko ismijava cradle of filth)
ali ovaj mi s maidenima nije smiješan, dok onaj s nightwishom već je iako njih također volim
 
62x7a82.jpg


Ja se izgubio kad sam vidio 8) [/img]
 
ewox said:
Ma come on...Ako on voli i slusa Maidene,pa zasto onda ima Spiceicu za zenu,heheee LOL
DAVID BECKHAM could wear a sumo wrestler outfit and look great but there’s something about a guy in a rock T-shirt.

The trendy star stepped out in Washington DC yesterday dressed in this IRON MAIDEN tee.

We all know David’s a huge hip-hop fan but maybe VICTORIA advised him that it’s much cooler to wear a rock top – even if you’re not down with the heavy guitar.

But could David name any of Maiden’s songs?
 
je li tko zna pjesmu 'Moonchild' od Roryja Gallaghera?
meni je uvod veoma...hm...zanimljiv... pa ako tko zna šta o tome više nego ja...- :wink:
 
Zalosno je vidjeti Bechama koji je jos i hip -hoper u majici od IM . pitam se zna on uopce koju pjesmu od njih LOL

o zdravo dickinsonica :D
 
Gul_Ranek said:
Koliko ima ljepsih, inteligentnijih, boljih, skromnijih, normalnih cura bilo gdje od te prenapuhane krave... (NHF, Ivane)
ewox said:
...onaj tko bi...samo nek' izvoli...ja nebih,izgleda da nije moj tip !LOL
ja bi ženio spajsicu
ili bilo koju žensku iz neke šit grupe ako je zgodna, a to što pjevaju loše pjesme ne znači da su one glupe, nego su i same svjesne da pjevaju da zarade, ako i svi ostali glazbenici samo što su malo komercijalnije
a nemojte mislit da one nisu imale krvave puteve do zvijezda
nisam rasist ali bi ženio sve te cure iz girl bendova osim crnkinja, jednostavno mi nisu zgodne

žene su žene, pjevale u lošem girl bendu ili ne


@btw ranko
neke od njih jesu glupe i prepotentne, ali neke samo to glume
 
@Ivan

Znaci bitno ti je samo da cura pjeva u pussy girl bendu i da je zgodna...
Nije ti bitno dali je slavna,neslavna,poznata,talentirana,glupa,pametna,bogata,siromasna...
Pa,sta nisi prije rekao? LOL
I ja sam po gradu pjevala u bendu,nazalost,bila sam jedina zenska i nismo pjevali Vonabi od Spajsica nego Holi Mosese i Mejdene :D al da sam znala da bi me zenio posto sam zgodna i nisam crnkinja,zvala bi cure sa zbora da ujedinimo snage :wink:
 
@Ivan

Znaci bitno ti je samo da cura pjeva u pussy girl bendu i da je zgodna...
Nije ti bitno dali je slavna,neslavna,poznata,talentirana,glupa,pametna,bogata,siromasna...
Pa,sta nisi prije rekao? LOL
I ja sam po gradu pjevala u bendu,nazalost,bila sam jedina zenska i nismo pjevali Vonabi od Spajsica nego Holi Mosese i Mejdene :D al da sam znala da bi me zenio posto sam zgodna i nisam crnkinja,zvala bi cure sa zbora da ujedinimo snage :wink:
 
ewox said:
@Ivan

Znaci bitno ti je samo da cura pjeva u pussy girl bendu i da je zgodna...
Nije ti bitno dali je slavna,neslavna,poznata,talentirana,glupa,pametna,bogata,siromasna...
Pa,sta nisi prije rekao? LOL
I ja sam po gradu pjevala u bendu,nazalost,bila sam jedina zenska i nismo pjevali Vonabi od Spajsica nego Holi Mosese i Mejdene :D al da sam znala da bi me zenio posto sam zgodna i nisam crnkinja,zvala bi cure sa zbora da ujedinimo snage :wink:
ne, ne
mislim već sam se ponadao da će biti prvi post da me nisi krivo skužila
ali šteta


ja sam rekao da bi ženio curu iz girl benda ali ne sad da je jedini uvjet za moj ''odabranicu'' da pjeva u girl bendu
samo sam rekao da i njih ima i pametnih i dobrih i požrtvovnih kao i ostalih cura. samo što se možda malo drukčije oblače, ali to mi nije bitno

ali to ne znači da ja sad tražim takve cure, nego samo tvrdim da su i one ok, i da mi ne bi bio bed
 
Pa jebemu misa,nemogu ja tebi citati misli,onda si odmah to tako trebao razjasniti malisa!
Napisao si da bi zenio spajsicu ili bilo koju drugu zensku iz neke shit grupe samo nek je zgodna,daj si post procitaj,jos na kraju dodas zene su zene...mislim,sto covjek treba shvatiti iz toga...
But...who cares,doesn't matter!
...a i salim se malo na svoj racun!Crazy me! :wink:
Zivio ti meni! :D
 
Back
Top