zanimljivosti u vezi Maidena

Snake said:
vjerovao ili ne, istina je, doduse, udario covjeka na parkingu, mislim za vrijeme Death on the road turneje......
ne to ti je bilo ljeto prije nego što je počela turneja, to je bilo prije izdavanja DOD-a

btw proičitajte na prethodnim stranicama (negdje u ovoj temi) smo pričali o tome i ima negdje i link mislim
 
Snake said:
vjerovao ili ne, istina je, doduse, udario covjeka na parkingu, mislim za vrijeme Death on the road turneje......

hih,isto kao i moj stari prije pol godina udario popa dok je parkirao auto :D
 
*Wratchild* said:
...a moraš ti meni sve pobrat. LOL

hehe pa nisi rekao da ćeš stavit, pa sam ja to odlučila podijelit s ostatkom ekipe, da vide. znaš da će im biti drago ;)
 
aj mollim te informiraj se o nekim stvarima prije nego li doletiš sa takvom izjavom , na trenutak mi je srce stalo :x :x :x
 
Screamy said:
aj mollim te informiraj se o nekim stvarima prije nego li doletiš sa takvom izjavom , na trenutak mi je srce stalo :x :x :x

ja sam to procitao na glazbenoim forumu i znam da nije mrtav...i ja samo smijao iz toga a ti prije nego sto ikoga napadnes razmisli prvo sto pise...sta napadas odmah pa naravno da nije mrtav.tocka.
 
Pilgrim said:
ja sam to procitao na glazbenoim forumu i znam da nije mrtav...i ja samo smijao iz toga a ti prije nego sto ikoga napadnes razmisli prvo sto pise...sta napadas odmah pa naravno da nije mrtav.tocka.

čekaj , ljudi na ovom forumu kao bi se tome trbeali smijat?! nije nimalo smiješno što je neka budala ne-informirana napisala da je mrtav i tu ne mislim na tebe , i tko je uopće tebe napao?! jesi ti slijep ili što? ja sam te samo zamolio za ubuduće a to što si se ti uvrijedio nije moj problem

ja ne vidim da sam te igdje uvrijedio ili napao?! ti si stavio zbunjeni smajlić po kojem bi se šta dalo naslutit?! da nisi siguran ili da se čudiš budlai s tog foruma?! e pa vidš meni se učinilo da je ono prvo :roll:
 
Nisam doma, pa sam se zbog tebe namučio pronaći na netu i downloadati pjesmu, evo sad sam ti našao i sekunde... pa usporedi

pogledaj dio tog sola i dio sola pjesme proprechy....

od 2.50 pa do 2.57 - pronađi sličnost...
 
Back
Top