zanimljivosti u vezi Maidena

Screamy said:
čekaj , ljudi na ovom forumu kao bi se tome trbeali smijat?! nije nimalo smiješno što je neka budala ne-informirana napisala da je mrtav i tu ne mislim na tebe , i tko je uopće tebe napao?! jesi ti slijep ili što? ja sam te samo zamolio za ubuduće a to što si se ti uvrijedio nije moj problem

ja ne vidim da sam te igdje uvrijedio ili napao?! ti si stavio zbunjeni smajlić po kojem bi se šta dalo naslutit?! da nisi siguran ili da se čudiš budlai s tog foruma?! e pa vidš meni se učinilo da je ono prvo :roll:

ratne sjekire zakopane :wink:
 
Maiden croatia said:
Nisam doma, pa sam se zbog tebe namučio pronaći na netu i downloadati pjesmu, evo sad sam ti našao i sekunde... pa usporedi

pogledaj dio tog sola i dio sola pjesme proprechy....

od 2.50 pa do 2.57 - pronađi sličnost...

vid' vraga! :D
jebote vidi se da si FANcina! :)
 
nikako ne mogu dokuciti o cemu govori revelations...otkrivenja...stvarno mi je cudna...oprostite sto sam zadao ovo pitanje ali bas ne mogu razumijet hvala...
 
Grincek said:
vid' vraga! :D
jebote vidi se da si FANcina! :)

Prvi put kad sam čuo, slučajno mi je uletilo u uho i odmah sam ko iz topa ispalio pred frendovima The proprechy, a oni su mi rekli... ma daj, buncaš...

Isto tako, Maideni su još 1993 svirali i Wickerman riff slučajno na jednom poznatom koncertu koji je zabilježen na videu.... Sličnost je savršena...
 
Maiden croatia said:
Prvi put kad sam čuo, slučajno mi je uletilo u uho i odmah sam ko iz topa ispalio pred frendovima The proprechy, a oni su mi rekli... ma daj, buncaš...

Isto tako, Maideni su još 1993 svirali i Wickerman riff slučajno na jednom poznatom koncertu koji je zabilježen na videu.... Sličnost je savršena...

ides jebote...cek...
jel taj wicker man bio improvizacija ili?
....poono cu ja od vas ovdje naucit! :)
 
Grincek said:
ides jebote...cek...
jel taj wicker man bio improvizacija ili?
....poono cu ja od vas ovdje naucit! :)

Pa gledaj svi oni imaju neiskorištene rifove iz prošlosti za koje se nije tada našlo mjesta tako da su ih ˝čuvali˝ sve dok se nije ukazala prilika da ih napokoni iskoriste na nekom kasnijem albumu.Eto tako bar ja mislim jer jedan gitarist od 30 godina staža ima toliko ideja iz maladosti tako da ih postepeno uvodi kada se ukaže prilika.To je moje mišljenje.
 
Pilgrim said:
boze moj ja sam samo rekao da sam to procitao na glazbenom forumu...pa sta ti je ko da sam ja to osobno rekao :suck:
ma ok, ne moraš se ljutit, kažem samo da mi je smiješno
 
Sta su ga onda stavljali ako nije gotov. Ona reklama za Bruce Air izgleda kao reklama za trecerazrednu turisticku agenciju koja organizira vikend piknike za umirovljenike.
 
Back
Top