zanimljivosti u vezi Maidena

Ko j**e cevape kad je janjetina za rucak. :wink: LOL



Imaju li smisla takve peticije? Koliko smo se slicnih bendova nagledali prije koncerta Maidena u zadnjih par godina? Koliko je svojih pjesama otpjevala Lauren Harris na AMOLAD turneji?
 
Izgleda da je samo Nicko negdje moje visine, a svi ostali su nizi.

U vojsci sam bio jedan od nizih pa nije ni cudo sto imamo dosta kosarkasa, dok taj sport skoro da i ne postoji u Velikoj Britaniji.
 
BoBo said:
Izgleda da je samo Nicko negdje moje visine, a svi ostali su nizi.

U vojsci sam bio jedan od nizih pa nije ni cudo sto imamo dosta kosarkasa, dok taj sport skoro da i ne postoji u Velikoj Britaniji.


a da, iako prema najnovijim statiskima su nizozemci najviši narod europe a baš i nisu neka košarkaška nacija. oni bi bili najbolji za tulipanstvo u klompama ili tak nešto
 
ewox said:
@Dickinson's legacy-you're right
Not high boys rules!
PROVEN! :wink:

LOL LOL LOL
heheh ajd drago mi je da se slazes samnom oko toga hehe
ma nije da visoki nisu ok al neznan ima tu nesto posebno kod nizih jebemu :) :wink: :wink:
yes indeed :)
 
According to planetblaze.com Blaze Bayley will reunite with his former band Wolfsbane to perform 3 songs immediately after the Rock of Ages Festival on the 9th of September in Tamworth.
 
maidenovka said:
eto da ne bude previše dosadno malo i zanimljivosti....


-bruceov se mačka zove Kitty a papagaj Melvin
-Brucu je krsno ime Paul i tak ga zovu samo mama i tata
-Maideni su od izlaska prvog albuma "Iron Maiden" imali 1650 koncerata....Tijekom "The Beast on the Road" turneje imali su 183 (9.5 mjeseci), a tijekom "World Slavery" 191 koncert (11 mjeseci)....
-martin birch se jednom slupao u autobus pun casnih sestara i da ga je popravak dosao 666 funti
-Nicki Je Michael Henry
-Dave je David Michael
-Janick je Janick Robert
-Steve ima 6-ero Djece
-Janick ima mlađu sestru i brata
-Adrian je najmlađi od troje djece
-Adrian je napustio školu sa 16 i rekao JA ćU BITI ROCK ZVIJEZDA
-Adrian je da uđe u maidene morao popiti kriglu pive za 5 sekundi, naučit svirat Wrathchild za jedno veče i nakon tog je morao ić dečkima pokazat kakav je nogometaš
-Janick se nikad ne priprema za koncert?....On Samo izleti van i svira dok se adrian pozorno priprema


eto o svemu po malo....ak netko ima još toga slobodno nek napiše....


....UP THE IRONS....

inače, sve to smo mi već spomenuli plus da si neke stvari malo fulala
pagaj je merlin a ne melvin i mačka kitty je uginula, a sadašnja mačka se zove Sufi :wink:
ali nisi samo to fulala
 
Ivan said:
inače, sve to smo mi već spomenuli plus da si neke stvari malo fulala
pagaj je merlin a ne melvin i mačka kitty je uginula, a sadašnja mačka se zove Sufi :wink:
ali nisi samo to fulala

Nevjerovatno......a da se prijaviš da lektoriraš novu biografiju od maidena?
 
likvor said:
Nevjerovatno......a da se prijaviš da lektoriraš novu biografiju od maidena?
a daj to su banalne stvari
to nije teško naći uopće
a ne, jer kad bi ja pisao maiden biografiju bila bi preopširna, ne bi znao ništa izbacit
 
Back
Top