Turneja 2008.

Ma Mick nije ni do jaja Bruceu. Svaka mu èast al nije njih uopæe za usporeðivat. Ima puno "aktivnijih" vokala. Mick trèkara po stageu al to se sve svodi na lijevo desno, eventualno malo ode nazad.Ništa posebno, bar ono što sam ja vidio na video izdanjima. No to je zapravo njegov stil i to mu je sasvim dovoljno. èovjek ima karizmu i poznat je po svom performansu takvom kakvom je, kao i Bruce po svome. inaèe u mom gradu ima jedan lik od nekih 40tak godina koji je teški fan Stonesa. Gledao ih je preko 15 puta i na veæinu koncerata je išao i još ide stopom :D ...malo sam išao OT al jbg :)
 
Re: maiden

mirko123 said:
ma jagger setka po stageu..da on jednom preskoci monitore trebalo bi mu 10 minuta da dodje sebi:))))
bas to ;) on nit trci nit skace nego neznan kako bi se ono nazvalo ,,,, neko setanje plesanje ... al dobro ima on godina ;) i kliko je droge pozobja dobro je ziv tako da je svaki pokret fascinantan sad ;) a Bruce je faca ipo ;)
 
bokte ste me napali LMAO ;)
Rekla sam i sama da nije ko Bruce, al èovik skaèe ;)hihi :D
Nisam neki fan stonesa, al imam respekt prema njima jer su ipak na sceni veæ mac godina :shock:


... ka i maideni ...
 
jebiga...jagger je divljao naokolo i spricao se kojekakvim cudim dok su jos i bruce i harris bili djecica... tako da je razumljivo sto jagger to vise ne radi...
 
CroatianTROOPER said:
..onda...gdje se ide jos na koncerte (osim splita) ?? ide netko negdi na jos koji koncert ? :edsmoke:

Zege Metal Fest - probably ne na koncert ali do Zegea vidit ekipu
100% Judasi
100% Blaze (Milano)
100% GOM
Wacken (ovisno o ispitnim rokovima)
100% Poguesi (Dublin)


:D
 
Maideni-bukurest
Judasi-Smederevo
Helloween-Smederevo
Queen sa Paul Rodgersom-Beograd
Slayer-Beograd (mozda, u principu me ne interesuje ali mozda odem iz zajebancije)
Metallica-Sofija(ako nadjem nekog koga jos zanima ovaj koncert).
 
Slayer - Beograd (za ovo se gine!!) =)
Judas Priest - Zagreb
Magic Circle Festival - Bad Arolsen, Njemačka (MANOWAR, TED NUGENT, W.A.S.P., WHITESNAKE, ALICE COOPER, DEF LEPPARD, MICHAEL SCHENKER....)
Iron Maiden - Split
Queen + Paul Rodgers - Beograd

:)
 
pa ovako

Maideni - Split
Judas Priest - Zagreb
Whitesnake - Osijek
Wacken

za ljeto meni dovoljno
 
Kaže Janick da kad bi dobio svaki put peni slikavajući se s fanom bio bi milijunaš...eh, kad bih ja dobio peni za svaki put što sam se naježio gledajući ovo, bio bih milijarder...

:) :)
 
it's not mainstream ... but for those who love it it's EVERYTHING ;)

KAKO PREJEBENA REÈENICA ;) :banana: :banana: :suck: :suck: :suck:

Jedva èekam da doðu ;)

I da, imaju totalno pravo kad kažu: "With Maiden it's about the stage..."
Fakat dok ih ne vidiš live ne kužiš dokraja tu emociju. Meni je i danas teško slušat pjesme koje sam èula live na albumima jer mi fali vidjet ih LOL
 
Dok said:
Maideni-bukurest
Judasi-Smederevo
Helloween-Smederevo
Queen sa Paul Rodgersom-Beograd
Slayer-Beograd (mozda, u principu me ne interesuje ali mozda odem iz zajebancije)
Metallica-Sofija(ako nadjem nekog koga jos zanima ovaj koncert).

šta nije Metallica i u Italiji?
 
Back
Top