Turneja 2008.

Dok said:
Dickinson je najavljivao da ce izaci DVD sa download festivala(Doningtona). Ako nista, taj koncert mozes skinuti sa rapidshare-a. Ja ga imam.

Ma znam, ali govorio sam o prvom dijelu te turneje kad su svirali cijeli album, to bih volio imati u punoj dvd-kvaliteti. ;)
 
maiden

BOBO,sedmi sin pojede albatrosa i drevnog mornara za dorucak LOL LOL

nadam se da ce u splitu svirati sedmi sin sedmoga sina kako bi nas hrvate upozorili na potrebu demografske obnove :oops: :oops: :oops:
 
Re: maiden

mirko123 said:
BOBO,sedmi sin pojede albatrosa i drevnog mornara za dorucak LOL LOL

nadam se da ce u splitu svirati sedmi sin sedmoga sina kako bi nas hrvate upozorili na potrebu demografske obnove :oops: :oops: :oops:
to si dobro reko mirko treba pravit djecu :D
 
ewox said:
ti si stolar? :wink:

Miljama daleko od stolara. ;)

Gul_Ranek said:
BoBo je zadnji od Pravih Muškaraca koji mogu biti sve, prema potrebi. Bootleggeri, elektronièari, stolari, muževi... :D

8) LOL

CroatianTROOPER said:
kakvu ovo dickinson kapu nosi na koncertima ?? :anorak: ....nekako mu ne pristaje, nije rock n roll :x

Prvo sam pomislio da se Blaze vratio u Maidene. ;)
 
A kapa ko kapa. Ko zna...možda nas sve nesvjesno prirpemaju za neko repersko izdanje :D Zamislite samo Dickinsona kako repa i baca se po pozornici a Stevo na monitoru i u ritmu banga :D
 
LOL LOL haha jebemu i vama ta kapa para oci... nije meni ona ruzna niti to njemu ruzno stoji kad je vanka ladno i tako to al dobro znamo da se on vec znoji ko divji i da je nakon 3 stvari koda je iz tusa izasa ,,,, pa joj nije nekako misto tu na stageu ;) iako je ok jer nije cili koncert u njoj pa valjda ona nesto predstavlja samo jos neznan sta ;) :banana: sve je to ok,,, svidja mi se stage i hlace i ona majica i sve to drugo je prejebeno ajme jedva cekan ;)
 
Back
Top