Turneja 2008.

BoBo

Active Member
Potvrdjen Wacken 31.07 do 02.08.2008.

Kao jedini koncert u Njemackoj sljedece godine.
 
Nemas sto sumnjati. Wacken je to sigurno dobro platio, a i fanovi ce to nadoknaditi kod kupnje ulaznica.
 
Najveci festivali su tijekom lipnja i zato su obicno u drugoj polovici turneje Maidena koja pocinje krajem svibnja.

PS ... Smanji malo potpis. Ima previse linija.
 
BoBo said:
Najveci festivali su tijekom lipnja i zato su obicno u drugoj polovici turneje Maidena koja pocinje krajem svibnja.

PS ... Smanji malo potpis. Ima previse linija.

neznam što da izbacim. :evil:

edit: zapravo zašto?jel deformira izgled foruma?ne.
da ima previše linija javila bi mi php skripta.
 
A sta mislis? Ne bi Wacken toliko ulagao da nemaju zlatnu koku zvanu Early days pt. 2 koncert.
 
Ovo je jako lijepa vijest jer bend po prvi puta u svojoj karijeri nastupa na jednom od najvećih metal festivala u svijetu. Ne bi se čudio da će se nastup snimat te da će biti izdan DVD jer ne bih rekao da će bend još koji put svirat na Wackenu, a takvo nešto se treba zabilježit, dakako.. :)
 
BoBo said:
A sta mislis? Ne bi Wacken toliko ulagao da nemaju zlatnu koku zvanu Early days pt. 2 koncert.

pitam jer mi je bilo čudno ovo da je jedini koncert u nemčiji u 2008, i mene zanima koliko dodje ulaznica(,islim da se to kupuje po danima)
 
Odi na http://www.wacken.com ... imas link za prodaju karata.

Because of the announcement of IRON MAIDEN for the W:O:A 2008 and the great interest the W:O:A Server collapsed! It should go back online tomorrow morning!

LOL
 
Nadam se da ce biti pa manjih koncerata na pocetku turneje jer mi se ovi veliki festivali ne svidjaju.
 
Back
Top