Turneja 2008.

And now.......

Kako smo zasluzni sto Englezi ne idu na EP u nogometu, a Maideni su veliki fanovi nogometa, za kaznu nista od koncerta u HR.... :(
 
Scorpyo said:
And now.......

Kako smo zasluzni sto Englezi ne idu na EP u nogometu, a Maideni su veliki fanovi nogometa, za kaznu nista od koncerta u HR.... :(

Hahahahaha.......
Nije stvar u nogometu stvar je u fanovima i u muzici. :)
 
Scorpyo said:
And now.......

Kako smo zasluzni sto Englezi ne idu na EP u nogometu, a Maideni su veliki fanovi nogometa, za kaznu nista od koncerta u HR.... :(
moga bi hrvatima bit zabranjen pristup na koncerte lako šta neće oe doč sad,,, jebote zar je baš moralo ovako ispast,,,
 
Dickinson's legacy said:
moga bi hrvatima bit zabranjen pristup na koncerte lako šta neće oe doč sad,,, jebote zar je baš moralo ovako ispast,,,
sad nas brucie neće ženit :cry: :cry: :cry: LOL :wink:
hahahaha ma sigurno će nas Hrvate steve i ekipa više cijenit jer smo ovako dobri u nogometu - racionalni i pametni su to ljudi :D :D :wink: hehe
 
to se vec bilo napravilo u Milanu kad smo dobili 2:1 , par puta su dave i steve pogledali i nasmijali se :D :D :D hehehehe
 
:cry: :cry: :cry: baš će bit bezveze bez Engleza,, nekako mi nije to to ... a nemojte pobogu jadnomu Steveu to masu znači ,, nije ovo bila obična utakmica sa su ispali i nije in do zajebancije,, nemogu izbacit iz glave tužne face njihove od sinoč,,, i oni glupavi rusi nije moglo gore ispast,, sa se oni zahvaljuju koda smo in namjerno uslugu napravili,,, gamad,,
accident of birth,,, jebemu,, sve mi se čini da san se tribala u Engleskoj rodit po ovome kako se osječan ,,,
 
Dickinson's legacy said:
:cry: :cry: :cry: baš će bit bezveze bez Engleza,, nekako mi nije to to ... a nemojte pobogu jadnomu Steveu to masu znači ,, nije ovo bila obična utakmica sa su ispali i nije in do zajebancije,, nemogu izbacit iz glave tužne face njihove od sinoč,,, i oni glupavi rusi nije moglo gore ispast,, sa se oni zahvaljuju koda smo in namjerno uslugu napravili,,, gamad,,
accident of birth,,, jebemu,, sve mi se čini da san se tribala u Engleskoj rodit po ovome kako se osječan ,,,

al ga seres... :D
 
BoBo said:
Treba napraviti veliki transparent England - Croatia 2-3 i u prvi red s njim. LOL

Reinventing hell.
Milano. hihi

PC031265.jpg

.
PC031209.jpg
 
zamisli...

u zadnjih 1000g NITKO nije osvojio Englesku
A mi došli, i osvojili Wembley.

buhahahaha
 
Meni je drago što su prgavi gadovi ispali :D
Nisu zaslužili otić na EP.
Jeste vidjeli samo danas zadnju stranicu 24 sata??? LOL LOL
 
Dobro, malo sam pretjerao. Ali ih ne volim zbog njihove proslosti. Zapravo, ne Engleze kao narod, nego vise njihove vladare i politicare.
 
maiden

prvo..precjenjujete nogomet..
drugo..etiketirate jedan narod..onda su i maideni arogantni i imperjalisticke svinje
trece..nasi navijaci me ponekad dovedu do stanja da me sram da sam hrvat..recimo igra reprezentacija u maximiru..svira bugarska,svedska ili engleska himna a pola stadiona zvizdi..primitivci i kreteni..
cetvrto..nogomet dozivljavati kao nacionalnu stvar je pateticno ali tu su englezi svakako veci kreteni od nas..velika stvar tko se kvalificirao..vec sutra je nova utakmica..ja volim nogomet kao igru ali sve ovo oko njega mi se gadi
 
Da, istina. Nije nogomet više kao nekad. Danas se u to previše mješa politika, a sve konce u rukama drži mafija. A što se tiče naših navijača....toga je i mene stvarno sram...šta više reć.
 
Pa da treba se ponosit njihovim ponašanjem i dokazivanjem balkanskog mentaliteta seljačkim tj. neinteligento divljačkim....nije ni mene njih sram. Čovjek se sav naježi kad nastupa Hrvatska a s tribina se ori, ali njihovi postupci me ljute....
 
Back
Top