Pitanje za one koji idu na ovu turneju

sto se mene tice snimat cu ti nema uoće bada,a ni pit necu nist,ak te to jebe! samo moram vidjet oću uopće ić u bg,jer čekam plaću ko suha zemlja vodu!
 
evo da se i ja javim, ona govna iz t-coma su me isključili (again) tak da ovo pišem iz net caffea,plaća još nije stigla majku joj isusovu jebem! tak da mi je grcka isto upitna,al pošto je beograd upola jeftinija solucija od grčke,mislim da se tamo ide!!!

bobo pošalji mi na pm broj moba ak si u kroejša pa da se dogovorimo!
 
Cmarec izgleda ne ide u Beograd.

Ima li drugih dobrovoljaca? Necete valjda svi u prve redove.
 
POZORNOST SVIMA! :)

Postoji mogucnost da ce Cmarec ostati u Beogradu na putu iz Atene. To znaci treba mi netko tko ce ici u Beograd sa Stipom da mu odnese opremu za snimanje. Netko po mogucnosti iz Zagreba, a moze i iz Rijeke kome bi busom poslao opremu.

Nije to nista veliko ne brinite. :)
 
Kad ides u Zagreb?

Problem je sto jos nije sigurno, a i trebao bih naci prave baterije.
 
Moze ipak i sutra ako stignes. Idem u Zagreb u srijedu, ali sam u utorak u Trstu tako da necu moci uzeti.

Ako stignes poslati sutra, mogu pokupiti. Racunaj samo da u periodu od 13 do 15 h nisam dostupan, sve ostalo je ok.
 
Oprema je poslana Gul_Raneku. Poruka svima koji idu s njim u Stipinom aranzmanu autobusom da mu pomognu kod unosenja opreme u dvoranu. Treba vidjeti kakavo ce biti osiguranje i u ovisnosti o tome raspodjeliti opremu izmedju vise ljudi. Najvise mogu pomoci cure koje nece toliko pretrazivati, a sitnije stvari mogu bez problema staviti u torbi medju osobnim stvarima (skrivanje MD recordera u paket ulozaka je najbolja kamuflaza koliko god se vi smijali na to :) ), grudnjak i sl.

Kad je oprema jednom prosla osiguranje na ulazu, unutra vise nikakvih problema ne bi trebalo biti jer su mikrofoni tesko vidljivi.

Treba vidjeti hoce li pretrazivati one koji budu imali backstage pass. Ako ne oni su najbolja opcija.

Bilo bi lijepo imati bootleg iz Beograda jer nije toliko sigurno da ce netko snimati i kakvu opremu ima, a i vama bi bila lijepa uspomena.
 
Bravo Gul. :D

Nije cijeli koncert, ali je snimljeno. Bootleg pocinje od sredine BTATS, a za vrijeme FTGGOG morao je spremiti mikrofone zbog osiguranja 1-2 minute.

Sutra ce mi sve poslati pa cu ga prebacit na svoj kompjuter kao backup i zatim poslati prijatelju da ga digitalno prebaci.
 
osiguranje je bilo katastrofa rigirozno, a ranko je zbilja koliko sam shavtio pohvatao najbitnije,
TROBB kao najbolju pjesmu koncerta i bruceov govor (iako znam da ti to ne voliš), a oni likovi iz busa su snimali sa nekom kamerom 75% koncerta, vjerojatno nije neka kvaliteta, ali šta je tu je
 
Ma zao mi je sto nisam uspio sve od pocetka uloviti, ali nikako nismo uspjeli naci mjesto, tek negdje kod pocetka Brigther t. a. Thousand Suns smo uspjeli izmuljati obezbeđenje :D da nas pusti na treći kat kojem su imali pristup samo radnici (passica "working" je uspjela) pa smo od tamo gledali cijeli koncert. Bili smo bas na sredini, onda je dosao tip iz osiguranja i rekao da moramo dolje, pa sam na minutu spremio mikrofone u dzep da ne bude problema. Nismo sisli dolje nego smo samo otisli do ruba tog balkona i tamo sam nastavio snimati.

Usput, nisam ih imao na kapi nego sam ih drzao u rukama, nisam se usudio imati ih na kapi da me tamo gore netko ne skuzi jer je bilo malo ljudi.

Sad, kakva je kvaliteta, presudit ce Bobo. :D
 
Nadam se da je bila mirna ruka i da ih nisi drzao za gornji dio. Inace ... khhhhhmmm .... :D
 
Pozicija vam nije bila bas najbolja. Zvuk je kao da ste bili zaklonjeni iz necega. Osim toga nema nikakvih drugih problema.

Postat cu sample malo kasnije.
 
Back
Top