Pitanje za one koji idu na ovu turneju

Pa cak i nije tako lose kao sto sam mislio da ce biti.

Sto se pozicije tice, do onog trenutka kad nas je security ulovio smo bili tocno ravno ispred pozornice, tri kata iznad, a nakon toga smo se samo premjestili za nekih 40-ak stupnjeva ulijevo. Nista nije prijecilo zvuk.

Jedino mi je zao sto prije nismo uspjeli doci do tog balkona da snimim cijeli koncert.
 
Da si bio dolje oko mixing deska i s mikrofonima na kapi bio bi u idealnom polozaju. Steta sto nisi uspio od pocetka, ali nakon preslusavanja cijele snimke nisam primijetio niti jednu gresku, odnosno ne primjeti se da si mikrofone drzao u ruci. Ono sto si ih trebao spremiti u dzep zbog osiguranja nisi mogao izbjeci.

Za prvi put je odlicno. Nadam se da nece ostati samo na jednom i nikada vise. :D
 
Da, kod miksera je idealan sound. Prednost ove moje pozicije je bila jedino u tome sto se nisu culi glasovi pojedinaca iz publike.

Sto se mikrofona tice, prsti bi mi utrnuli nakon 5 minuta pa bih onda morao trpiti do kraja pjesme da promijenim ruku. :D

Sto se mene tice, ako jos koji put bude trebalo snimati, tu sam. Jedino me malo strah kod unosenja u dvoranu, ali uvijek se minidisc moze gurnuti u hlace. :D Zapravo, koliko se sjecam, od ovih 5 koncerata na kojima sam bio su me pretrazili jedino u Velikoj Gorici, u Poljskoj, Milanu dvaput i Beogradu uopce nisu.

E, da - ime za bootleg mi je palo na pamet - "Fuck it, we're going to Belgrade!" :D Zapravo, trebalo bi poslusati onaj Bruceov govor i vidjeti sto je tocno rekao. Ali nesto u tom stilu, uglavnom.
 
Gul_Ranek said:
Sto se mikrofona tice, prsti bi mi utrnuli nakon 5 minuta pa bih onda morao trpiti do kraja pjesme da promijenim ruku. :D

Zad zamisli kako je bilo drzati kameru iznad glave cijeli koncert. ;)

Gul_Ranek said:
Sto se mene tice, ako jos koji put bude trebalo snimati, tu sam. Jedino me malo strah kod unosenja u dvoranu, ali uvijek se minidisc moze gurnuti u hlace. :D Zapravo, koliko se sjecam, od ovih 5 koncerata na kojima sam bio su me pretrazili jedino u Velikoj Gorici, u Poljskoj, Milanu dvaput i Beogradu uopce nisu.

Audio i nije toliko veliki problem za unijeti. Uvijek se moze naci nacina i kad te detaljno pregledavaju. Ponijet cu opremu u Ljubljanu.

Gul_Ranek said:
E, da - ime za bootleg mi je palo na pamet - "Fuck it, we're going to Belgrade!" :D Zapravo, trebalo bi poslusati onaj Bruceov govor i vidjeti sto je tocno rekao. Ali nesto u tom stilu, uglavnom.

Dat cu ti sve njegove govore u mp3 formatu za dan dva.
 
Da. Sve je ovo njegova oprema.

Prebacio sam analogno za svaki slucaj ako se paket slucajno izgubi.
 
John (Steve Hunter), jelda? :)

upoznao sam ga u Ateni , koji car!!

e da , rekao mi je da tebe pitam za njegovu e-mail adresu jer ti imaš
 
nakon mjesec dana sam se tek ulogirao na ovaj forum pa da potvrdim. Mogli smo unijeti što hoćemo, jer sam se upoznao sa glavnim organizatorom, a ovaj je rekao svojim ljudima nešto u ovom stilu: "Ovi su moji gosti, idu na vip balkon i ne stvarajte im nikakve probleme. Glede odlaska na drugi balkon, trebalo je 10 minuta farbanja nad security-a, a za to vrijeme koncert je počeo, ali, smiješno, Ranko je zaboravio da treba snimat, sve dok se nisam sjetio i upozorio ga, a onda je izvukao aparaturu i snimao. Ono glede onih što su došli, pa smo se na minutu zbunili, naime, treći vbalkon nema atest za toliko ljudi, pa su nam došli reći da se maknemo da se ne dogodi neka nesreća. Uglavnom, kakva takva, ali naša snimka postoji. Znam tipa iz HR koji ima cijelu dobru snimku, a snimali smo i sa dvije kamere, koje smo bez beda unjeli. Jedna kamera iz Delnica, a druga mislim iz Vinkovaca.
 
Back
Top