Pitanje za one koji idu na ovu turneju

BoBo

Active Member
Treba mi netko tko bi snimio koncert. Kvalifikacije koju se potrebne:

- da ne ide u prve redove
- da nije pretjerano bojazljiv (prolazak kroj osiguranje s audio opremom nije uopce tesko, kao ni samo snimanje tijekom koncerta)
- da moze biti na koncertu Maidena miran bez ikakvih uzvika
- da ima minimalno tehnicko znanje da sve spoji kako treba (dva kabela), pritisne tipke Record i Stop i da promjeni disc tijekom koncerta.

Iako sumnjam da itko zadovoljava sve uvjete (posebno prvi :) ) ipak pitam.
 
BoBo said:
Pa da umjesto mog netko razbije njegov. LOL
aha, tebe muče tablice i to.

e pa onda stisni zube i nađi neko riješenje makar ti se ne dalo
 
Jebiga stari da sam bio na nijma prošle godine u milanu ili negdje snimio bih ti bez beda jer sam i ja razmišljao o tome da ponesem kameru, ali pošto ih nisam vidio još od 2003. biti ću lud i vjerojatno što bliže u kaosu ljudi.Idem u Atenu i bilo bi stvarno sjajno snimiti taj koncert jer sam negdje pročitao kako Bruce govori o Alexandru i spektakularnom show-u.Ide nas još pa možda bi netko bio voljan jer ih je većina već gledala prošle godine.
 
Zaboravio sam dodati jos jedan uvjet. Maksimalno jedno pivo cijeli dan prije zavrsetka koncerta.

Sada je to stvarno postalo nemoguca misija. :D
 
Ako je tako onda te imam u planu.

Moram biti oprezan jer oprema nije moja i vrijedi 400-500 eura.
 
BoBo said:
Ako je tako onda te imam u planu.

Moram biti oprezan jer oprema nije moja i vrijedi 400-500 eura.
reci da vrijedi 700-800 tak da ak' izgubi profitiraš :D
 
Imam rješenje za Beograd...... sve u službi Cro fan cluba i svih Maiden fanova u Hrvatskoj.

Dakle, dio jednog od mailova organizatora u Beogradu glasi ovako. (a možete ga cijelog pročitati na www.silba-island.org/forum )

Postovani

Zelimo da vas obavestimo da je za koncert grupe IRON MAIDEN prodato vec 10 000 karata. U ponedeljak 12. februara bice pusteno u prodaju 1000 VIP karata za galeriju po ceni od 5000 dinara i one ce moci da se kupe preko Eventim-a, Bilet servisa i Tiketline.

Takodje vas molimo da skrenete paznju svima da je strogo zabranjeno unosenje fotoaparata, kamera i razlicitih snimaca zvuka i da ovakvu opremu mogu da unesu samo fotreporteri od. snimatelji koji su dobili dozvolu od menadzmenta benda.


Dakle, to je Mail. Recimo ovako... da ja od profita organiziranog putovanja dio novca uplatim Čmarecu kako bih mu nadodao još 250kn na onih 250kn i kupio mu ulaznicu za Galeriju s koje će moći nesmetano snimati. Usput, pribaviti ću mu passicu, zbog koje ga niko neće zajebavati kad ga vide s kamerom. I eto super snimke...
 
Ta galerija u Hali 1 nije dobro mjesto za audio. Najbolje je biti oko mixing desk-a.
 
Kad je on jedini kandidat za snimanje onda je dovoljno da pazi na opremu za vrijeme koncerta. Za prije i poslije ce netko drugi preuzeti odgovornost. :D
 
Back
Top