Photo album

Ivan said:
ovo je tvoj stari post, jel možeš sad stavit sliku ili mi daj site, pa æu ja. ajd molim te volio bih vidjet kakva je bruceova sestra, jel mu slièi

ovo sam nasao na forumu Bruceovog official sitea.... ako tamo nista ne nadjes, potrazi na googleu
 
ok. probat æu, ali ovo postaje jadno da se ja i ti samo dopisujemo i ponekad trooper. PA GDJE SU BOBO, MAIDEN MADNESS, MAIDEN CROATIA,HIJENA? možda ste neki zauzeti ali jedino se nadam da niste na pustili maidene. :cry:


JanickInTheHouseWithGuitar.jpg


DaveOnBlackWhitePhotoIsTired.jpg

IronMaidenPhotoInTheFrontOfColorful.jpg

JanickBruceComunicateOnConcert.jpg
 
ma jok, nismo nestali, mi sve potajice pratimo, a kad nadjemo koju slicicu brzo cemo mi to staviti. BTW. Zna li tko sto ono na gornoj slici Steveu pise na majici?
 
Ivan said:
ok. probat æu, ali ovo postaje jadno da se ja i ti samo dopisujemo i ponekad trooper. PA GDJE SU BOBO, MAIDEN MADNESS, MAIDEN CROATIA,HIJENA? možda ste neki zauzeti ali jedino se nadam da niste na pustili maidene. :cry:


JanickInTheHouseWithGuitar.jpg


DaveOnBlackWhitePhotoIsTired.jpg

IronMaidenPhotoInTheFrontOfColorful.jpg

JanickBruceComunicateOnConcert.jpg
ja sam i dalje tu
samo sta sam u zadnje vrijeme vise vremena posvecivao STVARNOM ZIVOTU i led zeppelinu nego maidenima i mom internet postojanju :wink:
 
Maiden croatia said:
ma jok, nismo nestali, mi sve potajice pratimo, a kad nadjemo koju slicicu brzo cemo mi to staviti. BTW. Zna li tko sto ono na gornoj slici Steveu pise na majici?

meni se èini da piše nešto kao da se doðe vidjeti Iron maiden loše novosti u hammersmithu, ali mi je slika zanimljivija zbog steveove razbacane kose.
 
ajd mi recite što je zajednièko ovih par slika koje æu sad poslat (osim što je Bruce na svakoj)
BrucesTrickWithMicrophone.jpg
 
vidim da su svi ludi za ovom temom ali æu pisat svejedno. na ovih par slika bruce nosi isti remen (ili po domaæi: kajiš, laænjak). nosio ga je na par turneja i ja sam ga shvatio kao njegov zaštitni znak, i onda je samo nestao a bio mi je tak fora. ako tko zna je li možda prodan na nekoj aukciji ili je sada aukcija za njega neka javi.
 
Malo mi je èudna ona slika na kojoj je Bruce s Mansonom... Znam da Bruce nije visok, ali pogledajte razliku!

A što se tièe Janicka s ¯ywiec pivom, zna èovjek što je dobro! :D
 
MaidenMadness said:
jebo te covjek bi pomislio da ti imas vjerovatno najvecu kolekciju slika iron maidena i svega related s tim :D

AQko je najveæa kolekcija slika od maidena od samo 800-tinjak slika to je prilièno jadno. :|
 
Back
Top