Photo album

Maiden croatia said:
SVAKO LJUBAV ISPOLJUJE NA SVOJ NAÈIN...i tako ni ja ni itko drugi ne može reæi da je naj fan maidena, kao što nitko ni meni, ni veæini ljudi primjerice sa ovog foruma ne može reæi da su veæi fanovi od nas, bez obztira koliko godina i staža imali. Ja ih primjerice slušam od 86-te, ali to ništa ne znaèi. Svi smo mi naj fanovi maidena, pa i ti girl of the edge...

finalmente :wink: ...
 
Re: ...

Girl_On_The_Edge said:
ima hrpa ljudi koja me ruzno gleda zbog toga ... kao da sam isla na koncert bzvz ... istina, da mi na taj dan nije znacio taj koncert ni upola onoliko kao mnogima ondje ... ali sad mi itekako znaci ... a bolje ikad nego nikad :) ... nemojte me sad prezirati ...

Normalno da ti ne znači isto kao i meni koji sam 14 godina čekao na to. Ali zar je to važno? Volio bih i ja da sam imao prilike gledati ih uživo kad sam počinjao slušat, bez obzira na to koliko sam tada znao o njima. To što je večina toliko čekala ne znači da i svi ostali moraju.

Tko zna kad ćeš opet imat priliku da ih vidiš u Hrvatskoj.
 
Girl OnThe Edge, kod tebe je sreæa što si imala s kim iæi na koncert, a ja sam imao tipove koji su me htjeli voditi, ali ti je moja stara vjerouèiteljica a stari nikada nije otišao dalje od Beatlesa i Riblje Æorbe. pa je bila zabrana da nisam ih smio niti poèet slušat, ali kada mi nisu uspjeli pobrisat pjesme Maidena iz kompa jer sam ih sakrio na 15-ak mjesta, onda sam ih potajno slušao od 4. mjeseca 2003 do 6. i onda sam kao dobio dozvolu 7.6 od stare da idem na koncert jer sam išao u Osijek gledat Papu ali u to tih 10 dana mi se ponovila kazna spominjanja Maidena i slušanja a kamoli govora o koncertu i 17.6.2003 su ovi deèki trebali iæi na koncert u 17 sati a ja sam u to vrijeme bio u kazni i onda uz litre suza i molbi sam nekim èudom u 19 h nekak bio u gorici, ali onda nisam još bio fan. tada sam cijeli koncert èekao da odsviraju moje najbolje pjesme Look For the Truth, No Prayer i Childhood, ali nije ih bilo i tog sam dana odluèio pustit kosu jer me bilo sram biti gologlavi meðu dugokoscima. i ostalo je Povijest, ali jedino znam da otkad sam poèeo slušat Maidene da sam se prestao družit sa kretenima i da me boli briga što æe netko mislit kada ja budem divljao na neke pjesme od Maidena i pred 100-tinjak ljudi
 
Re: ...

Iskreno se nadam da dolaze ovo ljeto u HR. ali ako ne doðu ja sa 18 kupujem fiæu i idem za njima po Europi.
 
Ivan said:
tada sam cijeli koncert èekao da odsviraju moje najbolje pjesme Look For the Truth, No Prayer i Childhood, ali nije ih bilo

E kako si ti morao biti razočaran. Samo su "No Prayer ..." svirali uživo 90-91. "Look For the Truth" i "Childhoods End" nikad.
 
pa to sada znam ali onda to nisam znao, na koncertu sam se èudio kada su svirali Hallowed a skinuo sam majicu (sic) na 22 Acacia i Brave New, tada nisam još niti znao kako se Nicko preziva, onda sam ih tek poèeo slušat a taj me koncert uveo u Maiden world.
 
evo vam slika brucea s bratom i èuo sam da se i on bavi glazbom (svira gitaru) a i evo dokaza o stilu bruceova šišanja.

BruceAlexDickinsonInToledo1996.jpg
 
BoBo said:
Zar netko može biti niži od Brucea. LOL

pa Napoleon, mugsy bogus i jošneki ljudi; moja mama npr; ali kako kaže naš pokojni nastavnik zemljopisa, NIKADA ZA ÈOVJEKA NE RECI Da Je MALI SAMO DA JE NIZAK.
 
CroatianTROOPER said:
:? hm...odakle ti to da je to bruceov brat ???
jeste, Alex Dickinson, inace sa Bruceom i Roy Z-em napisao Laughing In The Hiding Bush sa Balls To Picasso.

Ne treba ga se mijenjati sa Alex Dicksonom, koji je bio Bruceov gitarista
 
takodjer ima i sestru, zove se Helena Weinburg, rođena 1963., udana za Njemca, bavi se jahanjem, i Njemačka je prvakinja u dotičnom sportu.

sliku cu dodatno postaviti
 
Snake said:
takodjer ima i sestru, zove se Helena Weinburg, roðena 1963., udana za Njemca, bavi se jahanjem, i Njemaèka je prvakinja u dotiènom sportu.

sliku cu dodatno postaviti

"pa da nas samo zanima Iron Maiden, a ne njihova privatnost", šta je sada ste promijenili mišljenje, i proèitao sam da je Alex dickinson na slici i da mu je brat
 
Ivan said:
"pa da nas samo zanima Iron Maiden, a ne njihova privatnost", šta je sada ste promijenili mišljenje?...

ne, nisam ga promijenio. I dalje stoji isto, vec sam slucajno sinoc naletio na clanak na netu u kojem se govori o ovome i ucinilo mi se zanimljivim za postanje, sto sam i uradio
 
kermit said:
Kako se može na post insertati neka slika? Tu ima neka tipkica Img, ali sam mi napiše "
>

pa na dobrom si putu ako ti piše img u postu onda æe ti i pokazati tu sliku kada pošalješ post, mi æemo ju vidjeti
 
Snake said:
takodjer ima i sestru, zove se Helena Weinburg, roðena 1963., udana za Njemca, bavi se jahanjem, i Njemaèka je prvakinja u dotiènom sportu.

sliku cu dodatno postaviti
ovo je tvoj stari post, jel možeš sad stavit sliku ili mi daj site, pa æu ja. ajd molim te volio bih vidjet kakva je bruceova sestra, jel mu slièi
 
legendarni dvojac
IMG]http://img.photobucket.com/albums/v493/Konjina/AdrianDavePlayTogetherSince70s.jpg[/IMG]

AdrianNickoInGym.jpg


i savršenstvo
BruceAimAtAudience.jpg


BruceAimAtAudience.jpg

StevesWildHair.jpg
 
Back
Top