Photo album

MaidenMadness said:
mozda ne zna engleski i ne zna sta quote znaci :? mozda nije znao ili nije mu se dalo citirati sve postove koji su ga naveli na zakljucak

znam engleski, znam sta quote znaci, ali mi se nije dalo sve kvotati... ;)

mislim da se od BoBe ovo ne bi moglo procitati
 
Tanks, nisam ja mislio ništa loše za ovu žensku ali koliko sam cura upoznao koje sanjaju o Bruceu èudo mi je da izabere neku ovakvu žensku koja mi baš i nije zgodna ali ponavljam to je moje mišljenje, I da MAIDENI SU VRHUNAC moje glazbe. Jednostavno ne mogu slušat neku drugu grupu a da se ne osjeæam kao da "varam" maidene i ne Mogu se probuditi ujutro 28.1.,27.2.,2.3.,5.6.,7.8. ili 23.12 a da se ne sjetim prvo da je nekome iz Maidena roðendan i ako treba boli me briga hoæe li me cijela škola poprijeko gledat zato što puštam kosu i što æu radije subotu naveèer provesti kod kuæe slušajuæ Maidene i èitat njihove biografije negoli sjedit i pit u društvu u kojem sam THE LONELINESS OF THE LONG DISTANCE RUNNER. a i tak mi je svejedno šta vi mislite o meni iako sam od vas oèekivao da æu naæi barem jednog ludog fana. ali ok, VAŠ PROBLEM
 
ma nemoj se sad ljutiti. Svi smo mi ludi fanovi. Oni ti samo pokušavaju reæi da moraš malo više uploviti u svijet metala da bi mogao pravilnije prosuðivati. Maideni su i meni ultimativni number one, no ipak kao kakav takav (metalac) moram znati osnove, tj da je Dee snider pjevè tvisted sistera (što mu, ako bolje pogledaš ionako piše na leðima, a da je ono Edward Van Hallen, jedan od najznamenitijih gitarista na svijetu, èovjek koji je izmislio taping...... A ona cura..... to je sporedno, nitko ti nju nije zamjerio.... A i Bon Jovi.... u ono vrijeme to je bila nneka sasvim druga prièa. Uglavnom, oni se malo šale, ali imaju dobre nakane i žele te poduèiti.
 
Ivan said:
Tanks, nisam ja mislio ništa loše za ovu žensku ali koliko sam cura upoznao koje sanjaju o Bruceu èudo mi je da izabere neku ovakvu žensku koja mi baš i nije zgodna ali ponavljam to je moje mišljenje, I da MAIDENI SU VRHUNAC moje glazbe. Jednostavno ne mogu slušat neku drugu grupu a da se ne osjeæam kao da "varam" maidene i ne Mogu se probuditi ujutro 28.1.,27.2.,12.3.,5.6.,7.8. ili 23.12 a da se ne sjetim prvo da je nekome iz Maidena roðendan i ako treba boli me briga hoæe li me cijela škola poprijeko gledat zato što puštam kosu i što æu radije subotu naveèer provesti kod kuæe slušajuæ Maidene i èitat njihove biografije negoli sjedit i pit u društvu u kojem sam THE LONELINESS OF THE LONG DISTANCE RUNNER. a i tak mi je svejedno šta vi mislite o meni iako sam od vas oèekivao da æu naæi barem jednog ludog fana. ali ok, VAŠ PROBLEM
 
Maiden croatia said:
ma nemoj se sad ljutiti. Svi smo mi ludi fanovi. Oni ti samo pokušavaju reæi da moraš malo više uploviti u svijet metala da bi mogao pravilnije prosuðivati. Maideni su i meni ultimativni number one, no ipak kao kakav takav (metalac) moram znati osnove, tj da je Dee snider pjevè tvisted sistera (što mu, ako bolje pogledaš ionako piše na leðima, a da je ono Edward Van Hallen, jedan od najznamenitijih gitarista na svijetu, èovjek koji je izmislio taping...... A ona cura..... to je sporedno, nitko ti nju nije zamjerio.... A i Bon Jovi.... u ono vrijeme to je bila nneka sasvim druga prièa. Uglavnom, oni se malo šale, ali imaju dobre nakane i žele te poduèiti.

Ok, ima tu ljudi koji me ne pokušavaju izbaciti. pa ne mogu ja sad bit metalac kao Vi pa metal slušam možda 2-3 godine, ja znam tipove iz Manowara, Helloweena, Hammerfalla i još par grupica, ali i to sam morao slušat jer su me ovi stariji frendovi metalci tjerali i govorili da ne smijem slušat stalno Iron Maiden ali jednostavno nema te grupe kojoj neke pjesme poslušaš i po 800 puta pa ti ne dosade. To jedino može Iron maiden.
 
a koga ne zanimaju maideni privatno Ok ali ja ne mogu proæi kraj ovakve slike (iako je pokazivana na BB puno puta) a da ne pogledam kak izgledaju Harrisova žena i klinci

SteveWithFamilyInPortugal.jpg
 
Maiden croatia said:
slažem se...... uglavnom i ja sam bio takav u tim godinama. To je ok.... voli ti samo maidene, nije to ništa loše, dapaèe....

:oops: thanks
 
Ivan said:
...ali jednostavno nema te grupe kojoj neke pjesme poslušaš i po 800 puta pa ti ne dosade. To jedino može Iron maiden.
naprotiv, ima. Bar meni

I meni je Maiden najdrazi bend, no slusanje jednog benda moze itekako zatupiti covjeka, isto kao da u zivotu radis samo jednu stvar... jesi li se ikada zapitao tko su uzori Maidenu, prema kome su se ravnali? Zatim kojim su bendovima oni sami uzor?
 
Ivan said:
Tanks, nisam ja mislio ništa loše za ovu žensku ali koliko sam cura upoznao koje sanjaju o Bruceu èudo mi je da izabere neku ovakvu žensku koja mi baš i nije zgodna ...

Možda zato što mu je pun kufer glupača koje žele biti s njim samo zato što je pjevač Iron Maidena.
 
Ivan said:
I da MAIDENI SU VRHUNAC moje glazbe. Jednostavno ne mogu slušat neku drugu grupu a da se ne osjeæam kao da "varam" maidene i ne Mogu se probuditi ujutro 28.1.,27.2.,2.3.,5.6.,7.8. ili 23.12 a da se ne sjetim prvo da je nekome iz Maidena roðendan

Vjerojanto su svakome ovdje Maideni najdrži bend. Ja isto tako sada slušam Maidene oko 70-80% vremena, a ostatak je samo 5-6 bandova. Ali kad sam počinjao slušat rock/metal onda sam slušao puno toga. I Bon Jovia. :) A vremena su bila drukčija jer si im mogao vidjeti spotove na TV-u, slušati na radiju, čitati u novinama. Sad je sve drukčije jer sve što valja su večinom stariji bendovi koje nema šanse da vidiš na TV-u ili čuješ na radiju. Jedina prednost je internet. Pa tako možeš komunicirati s fanaticima iz cijelog svijeta.

Malo si previše opsjednut Maidenima u svojim godinama. Trebao bi malo više istraživati. Ima mnogo jednako dobrih, ali i kvalitetnijih od Maidena. Jer prošlo je 25 godina od prvog albuma. jendako kao što su oni u svoje vrijeme napravili veliki korak naprijed, to isto su neki drugi bendovi napravili u ovih dvadesetak godina. Tko zna, možda ćeš naći nešto što to se sviđa. Možda više od Maidena. Meni se to nije dogodilo. LOL
 
BoBo said:
Vjerojanto su svakome ovdje Maideni najdrži bend. Ja isto tako sada slušam Maidene oko 70-80% vremena, a ostatak je samo 5-6 bandova. Ali kad sam poèinjao slušat rock/metal onda sam slušao puno toga. I Bon Jovia. :) A vremena su bila drukèija jer si im mogao vidjeti spotove na TV-u, slušati na radiju, èitati u novinama. Sad je sve drukèije jer sve što valja su veèinom stariji bendovi koje nema šanse da vidiš na TV-u ili èuješ na radiju. Jedina prednost je internet. Pa tako možeš komunicirati s fanaticima iz cijelog svijeta.

Malo si previše opsjednut Maidenima u svojim godinama. Trebao bi malo više istraživati. Ima mnogo jednako dobrih, ali i kvalitetnijih od Maidena. Jer prošlo je 25 godina od prvog albuma. jendako kao što su oni u svoje vrijeme napravili veliki korak naprijed, to isto su neki drugi bendovi napravili u ovih dvadesetak godina. Tko zna, možda æeš naæi nešto što to se sviða. Možda više od Maidena. Meni se to nije dogodilo. LOL

Pa jel se ti èuješ što prièaš? ja sam lud za Maidenima I za 18 roðkas stavljam tetovažu Maiden Loga, a na koji ti mladi bend misliš, LINKIN PARK??Limp Bizkit? Marilyn Manson? NO Way. Maideni jedini žive vjeèno i 100% æu ih slušat dok ne budem znao svaki dodir trzalice sa žicom, svaki Titraj bubnja, i svaki bruceov Uzdah. a kad to nauèim onda æu stvarno prestat slušat Maidene. (a fora je kad to nauèim na jednoj pjesmi onda zaboravim na onoj drugoj i tako æu dok ne klepiknem, a Maidenima su uzori Deep Purple, Jethro Tull, Jimmy Hendrix i još neki manji koji mi se baš ne sviðaj. ONLY MAIDEN RULES
 
Ivan said:
a na koji ti mladi bend misliš, LINKIN PARK??Limp Bizkit? Marilyn Manson?
Iced Earth, Dream Theater, Sonata Arctica, Nightwish, BLAZE (iako smatram da je ovo smijesno sto sam sad napisao, posto je covjek bio dio Maidena)....

Ivan said:
...a Maidenima su uzori Deep Purple, Jethro Tull, Jimmy Hendrix i još neki manji koji mi se baš ne sviðaj....
ti neki "manji" su Black Sabbath, Santana, Judas Priest, Led Zeppelin, Pink Floyd itd.
 
Ivan said:
a na koji ti mladi bend misliš, LINKIN PARK??Limp Bizkit? Marilyn Manson? NO Way.

Ima masu bendova čija imena nećeš ćuti ne MTV, HRT ili sl. Evo što ja slušam ... Megadeth, Gamma Ray, Joe Satriani, Avantasia, Blaze, Helloween, Manowar ... to bi bilo skoro sve .... ono što sam prije slušao su ..... stara Metallicu, Whitesnake, Gary Moore, Overkill, AC-DC, stari Bon Jovi, Black Sabbath s Dio-m,

Evo sjetio sam se jednog novog dobrog benda ... Masterplan.

Pa tu je i klasinčna glazba. Recimo jazz. Rush, Blind Guradian su dosta popularni, Slayer ....

Masa bendova ... ako sam ja našao nešto uz Maidene, a maksimalno sam izbirljiv, onda i ti pogotovo možeš jer s 15 godina ne možeš igradit ukus jer si pre mlad.
 
Ovo me natjeralo da prebacim cijeli "Other" folder u WinAmp na random. Nisam to slušao ima sto godina. Back to 89-90.

NP Van Halen - Right Now
 
...

ma sve je to okej ... nego ...
ima jedna stvar sto mene jako iritira u mom slucaju ... slusam mejdene ... naj su mi bend ... slusam i druge stvari ali njima se nekako uvijek vracam ... ali ne znam sve detalje o njima ... ne znam ... uopce me ne interesira kako se kojemu zove zena ... i te neke gluposti ... i onda me neki "pravi fanovi" cudno gledaju ... vidi je ... ne zna to to i to ... ali meni je to cisto nepotrebno znati ... a i stvar je u tome da ja nigdje ne napominjem da sam ja neka teska metalka i najveci fan mejdena sto postoji ... vec me drugi odmah svrstaju u tu grupu cim kazem sto slusam ... i onda me ti isti poseru zbog nekih detalja sto ne znam ...


moja prica s mejdenima je isla tako ... da sam jednom dok sam kopala po cedejima prijateljicine dosta starije sestre nabasala na mejdene ... i rekoh ... daj da ja to poslusam ... i svidjelo mi se ... i to je bio otprilike 3 mjesec 2003. ... i onda sam cula za koncert ... i palo mi napamet da bih mogla ici ... problem je bio u tome sto u mom drustvu nije bilo nikog zainteresiranog ... a ja sam tad imala tek 14ak godina ... a posto imam zakon tatu ... pitala sam ga bi li isao sa mnom ... (covjek je rocker ... vodio me u prag na rolling stonese i na sve velike koncerte sto sam isla ... isla sam s njim, mamom i njihovom kumpanijom :wink: ) ... i on odmah da ... idemo ... ja presretna ... uglavnom ... ja sam kao klinka od 14 godina ... koja je od maidena cula samo stvari koje su na botb i notb ... dosla na koncert ... medju sve one silne fanove ... od kojih hrpa njih od kad zna za sebe ceka taj koncert ... osjecala sam se onako malo kao da ne spadam na to mjesto ... ali nakon koncerta sam se jednostavno zaljubila u tu glazbu ... i sad sam puno dalje od botb i notb ... iako ni sad nisam na nekoj razini ... ja jos uvijek te neke stvari tek otkrivam ... i da ... sad mislim da bi mrzila samu sebe da nisam otisla na taj koncert ... ima hrpa ljudi koja me ruzno gleda zbog toga ... kao da sam isla na koncert bzvz ... istina, da mi na taj dan nije znacio taj koncert ni upola onoliko kao mnogima ondje ... ali sad mi itekako znaci ... a bolje ikad nego nikad :) ... nemojte me sad prezirati ...

uglavnom ... htjela sam reci da mi bas i nisu bitni ti neki detalji ... a la koju je rijec prvu bruce rekao i zasto si ne moze naci bolju zensku (skuzaj ivane, ali ovo ti je stvarno bilo smijesno ... iz hrpe razloga ...) ... sad sam tu nasrala jos stosta o mojoj povijesti slusanja maidena i okoline u kojoj se nalazim ... sto cete dosla mi inspiracija ... malo je off topic ... i nije bas nesto bliska s komentarima u ovom topicu dosad ... al' nema veze ...

viva!
 
SVAKO LJUBAV ISPOLJUJE NA SVOJ NAÈIN...i tako ni ja ni itko drugi ne može reæi da je naj fan maidena, kao što nitko ni meni, ni veæini ljudi primjerice sa ovog foruma ne može reæi da su veæi fanovi od nas, bez obztira koliko godina i staža imali. Ja ih primjerice slušam od 86-te, ali to ništa ne znaèi. Svi smo mi naj fanovi maidena, pa i ti girl of the edge...
 
Back
Top