Photo album

Maiden croatia said:
tko je ovaj drugi? Zar ne poznaš Blaze-a?

Nema šanse, AKO JE OVO BLAZE. ne 100% ga nisam prepoznao, malo mi je u nekoj èudnoj pozi, a njegovih slika imam samo par.
 
I'm on my way again (nadam se). sad mi ona stranica èini se opet radi (besplatno). i zato vam stavljam ovu sliku uz molbu ako tko zna kad je izdana ili bilo što neka napiše, jer sam kupio ovu majcu (s koje je slika) baš zato što mi je bila neobièna. ja mislim da to ima veze sa poèetkom turneje (world slavery) u poljskoj

EddiesPictureFromMyT-shirtInDifferentPosition.jpg
 
ajd nemojte mi se rugat što pitam ali ja na ovoj slici prepoznajem samo Di'anna Stevea i davea, a koji su ovi dvojica? koji je clive a koji straton, odnosno jesu li to clive i straton

IronMaidenOnTheFirstAlbum.jpg


I Adrian sa Lovinom

AdrianWithBigFish.jpg
 
I još jedna "predivna" slika BRUCEA DICKINSONA
BrucesTheWildestPhoto.jpg


Iako je dosta slika s Maiden BB nemojte se ljutit i mislit da vas pokušavam prevariti.
MISLITE LI DA NAJBOLJI PJEVAÈ SVIJETA NE MOŽE NAÆI BOLJEG KOMADA?????????

BruceWithAWomanOnStreet.jpg
 
A šta je Bruce radio ovdje s ovim papkom Bon Jovijem, a za Dee Snidera Ni neznam gdje pjeva?

BruceOnstageAtDonnington1987WithDeeSniderBonJovi.jpg



I ponovno s death ili Black Metalcem( LOL LOL :D ) Bon Jovijem i s nekom (meni) nepoznatom ženskom.

BruceBonJoviOneWoman.jpg
 
Ivan said:
MISLITE LI DA NAJBOLJI PJEVAÈ SVIJETA NE MOŽE NAÆI BOLJEG KOMADA?????????

Je li i glazbu tako biraš? Slušaš samo one koji dobro izgledaju?
 
po ovim gore izjavam mogu samo pretpostaviti da si neki nafurani pozer, kojem je Iron Maiden vrhunac glazbenog opusa, nista vise....... muka mi je od ovakvih :x
 
BoBo said:
I ja, ali netko bi mogao pomisliti da se obraæa meni. Zato i imamo "citiranje".
mozda ne zna engleski i ne zna sta quote znaci :? mozda nije znao ili nije mu se dalo citirati sve postove koji su ga naveli na zakljucak
 
Back
Top