Otkrivena tajna Benjamina Breega

Dickinson's legacy said:
hehe ti se jedini kesiš na moje gluposti e hehe :)
aaaaaa jebote sinoč san sanjala da san došla na koncert i zovu me tamo da triba pomoč Bruceu namistit ona krila sa sign of the crossa i ja oden tamo i kazu mi oni al moras obuc majicu od cradle of filtha hehe ,,, neznan zašto to e ;) i onda je neko uletija s puškon e i ja stala isprid janicka da upucaju mene ne njega hehe pa me zagrlio ben mu LOL
i posli je koncert bija i odjendon je sve pristalo i Bruce je reka da ce nastavit odma al se nisu vratili :cry:
a bude inightmaresa samo volin sve gleat from the bright side pa a ovo zaboravit..

hahahahaha imala sam i ja kojekakvih "spašavanja" ali to...

ajme kraljice :D
 
dickinsonica said:
hahahahaha imala sam i ja kojekakvih "spašavanja" ali to...

ajme kraljice :D
hehe ma kakva kraljica budaletina ;) uvik neke blesave snove sanjan koji imaju veze s maidenima ,, nemogu se sitit svega il neke morbidne,, jednon san se probudila in sweat hehe neko me gušio u snu i onako probudin se s osječajen te ruke kako mi stišče vrat,,,, daaaaaaamn infinite dreams ;) al najčešče odlazak na koncert i čekanje dpok izađu na stage,,,
 
Dickinson's legacy said:
uvik neke blesave snove sanjan koji imaju veze s maidenima ,al najčešče odlazak na koncert i čekanje dpok izađu na stage,,,

identično kod mene ... pogotovo često sanjam da bruce ima opet dugu kosu na stageu :roll:
 
dickinsonica said:
identično kod mene ... pogotovo često sanjam da bruce ima opet dugu kosu na stageu :roll:
hehehe mene je isto dosta dugo mučilo to šta se ošiša jer dugu kosu obožavan LOL pa je uvik bilo nešto koda je opet pustija dok se nisan navikla da je i ovako zaaaaaaaaaakon i sad ga nemogu zamislit više duge kose kad vidin one bafe padnen na guzicu hehe al često onako u snovima pričan s Bruceon koda se znamo sto godina e to mi je najžešče nije sad neko upoznavanje nego odma priča o normalnin stvarima hehe daaamn ;)
 
jebate, vas dvije ne smijete doć u blizinu bruceka jer ga budete silovale. jadan čovjek, više nigdje nije siguran. LOL
 
likvor said:
jebate, vas dvije ne smijete doć u blizinu bruceka jer ga budete silovale. jadan čovjek, više nigdje nije siguran. LOL
hahaha ne brini za mene kad san ga vidla samo san se tresla ko budaletina neka hehe LOL iden ga slikat i samo palim/gasim aparat e brat me mora smirivat a Bruce mi se smija e ;) kad san ga vidla i rekla mu "ooh u r here" LOL "yeah I am" nisan ga očekivala e ;) jedan Bruceov pogled i ja u 7om nebu ;)
 
Dickinson's legacy said:
hahaha ne brini za mene kad san ga vidla samo san se tresla ko budaletina neka hehe LOL iden ga slikat i samo palim/gasim aparat e brat me mora smirivat a Bruce mi se smija e ;) kad san ga vidla i rekla mu "ooh u r here" LOL "yeah I am" nisan ga očekivala e ;) jedan Bruceov pogled i ja u 7om nebu ;)

čuj......ja ću u ljubljani umrit!!! samo kad ga vidin na 25m udaljenosti ja ću kolabrirat!!! meni se ruke tresu kad gledan spotove. a o tome koliko je sexy neću i ne smin govorit LOL ZATVORILI BI ME!!
a morat će ga zaštitari micat od napasti :evil:

ženo - svaka čast :wink:
 
likvor said:
jebate, vas dvije ne smijete doć u blizinu bruceka jer ga budete silovale. jadan čovjek, više nigdje nije siguran. LOL

ja san njegova noćna mora :evil: :evil:
ili najljepši san :oops: a to će se TEK ispostavit :D
 
dickinsonica said:
čuj......ja ću u ljubljani umrit!!! samo kad ga vidin na 25m udaljenosti ja ću kolabrirat!!! meni se ruke tresu kad gledan spotove. a o tome koliko je sexy neću i ne smin govorit LOL ZATVORILI BI ME!!
a morat će ga zaštitari micat od napasti :evil:

ženo - svaka čast :wink:


ovo ti je prvi put da ces maidene gledat?
 
dickinsonica said:
čuj......ja ću u ljubljani umrit!!! samo kad ga vidin na 25m udaljenosti ja ću kolabrirat!!! meni se ruke tresu kad gledan spotove. a o tome koliko je sexy neću i ne smin govorit LOL ZATVORILI BI ME!!
a morat će ga zaštitari micat od napasti :evil:

ženo - svaka čast :wink:
hehehe I know of the "pain" that u feel the same as me :)
samo ka je bija blizu onako neznan šta bi sa sobon pa san se morala suzdržavat jer da san se opustila bilo bi nereda ;) LOL i svi su me zajebavali ka ga vidn šta ću mu napravit heh damn al previše mi je drag za nered pravit ;)
"reci samo riječ i ozdravit će duša moja" hihi
al zakon da ideš u ljubljanu ;) prejeben je to osječaj ka Bruce doleti,,, ja san se onako mislila jebote koda sanjan e jel ovo moguče :oops:
thank you eeee kako se zoveš by the way and how old r u?
 
Dickinson's legacy said:
hehehe I know of the "pain" that u feel the same as me :)
samo ka je bija blizu onako neznan šta bi sa sobon pa san se morala suzdržavat jer da san se opustila bilo bi nereda ;) LOL i svi su me zajebavali ka ga vidn šta ću mu napravit heh damn al previše mi je drag za nered pravit ;)
"reci samo riječ i ozdravit će duša moja" hihi
al zakon da ideš u ljubljanu ;) prejeben je to osječaj ka Bruce doleti,,, ja san se onako mislila jebote koda sanjan e jel ovo moguče :oops:
thank you eeee kako se zoveš by the way and how old r u?

a kako je meni bilo u milanu???? na metar od adriana!!! aaaaaaaaaarrrrrrrgh :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
 
axy said:
a kako je meni bilo u milanu???? na metar od adriana!!! aaaaaaaaaarrrrrrrgh :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
hehehe nemoj me vuč za jezik e meni je Adrian isto preeejeben samo šutin zbog tebe hehehe LOL faca je jebemu .. al Bruce je Bruce ;)
 
Dickinson's legacy said:
hehehe I know of the "pain" that u feel the same as me :)
samo ka je bija blizu onako neznan šta bi sa sobon pa san se morala suzdržavat jer da san se opustila bilo bi nereda ;) LOL i svi su me zajebavali ka ga vidn šta ću mu napravit heh damn al previše mi je drag za nered pravit ;)
"reci samo riječ i ozdravit će duša moja" hihi
al zakon da ideš u ljubljanu ;) prejeben je to osječaj ka Bruce doleti,,, ja san se onako mislila jebote koda sanjan e jel ovo moguče :oops:
thank you eeee kako se zoveš by the way and how old r u?

ajme.....šta da ti kažen....mene ljudi ne mogu ni slušat kad pričan o njemu, a ni gledat kad vide ONAJ sjaj u očima LOL

zovem se mirjana,drago mi je :)
and I'm 16 years old LOL

to je i razlog zašto ću ih prvi put vidit :D makar sam trebala i u beograd, ali su iskrsnuli nerješivi problemi
 
kiki said:
gadno si ti stipe zabrijo
hvala za upad u ljubljani od mene i cure
ako si ti onaj lik koji je upadao naknadno onda te znam
(ja sam onaj dečko u crvenoj maiden majici)
 
Vidim da jos nitko nije otkrio tajnu o Benjaminu Breegu,pa evo,ja iznosim sto sam ja otkrila tj.zakljucila…(nakon svih vasih gluposti,hahaa..)
Nigdje bas ne pise puno o toj pjesmi no dobro znamo da su je napisali Steve i Dave.
Znamo i da im je u nekim pjesmama inspiracija bila more,mornari,brodovi…npr.Rime of the Ancient Mariner,zatim Sea od Madness pa Ghost of the Navigator…
Benjamin Breeg,ok..ali reinkarnacija..well…
Posto su mene oduvijek zanimali mistika i takvi dogadjaji(a toga ima dovoljno u pjesmama Maidena),malo sam povezivala i zakljucila da je u biti Reincarnation of Benjamin Breeg takodjer pjesma o mornaru,tj.kapetanu ukletog broda te da u biti Bruce pjeva o legendi,no nisam skuzila u kojem licu.
Naime,trebalo bi se raditi o brodu Mary Celeste koji je 1872.ploveci (ako se ne varam)iz New Yorka prema Italiji dozivjeo nesrecu koja se zbila u jako cudnim okolnostima te su svi putnici sa broda smrtno stradali.
Kapetan broda bio je Benjamin Breegs no ne Breeg (sto je jedina stvar koja me buni)…
Brod su naime zaposjeli zli duhovi…(o tome se tocnije mozete na netu informirati...)
Jedino mi nije jasno dali je pjesma pisana kao npr.iz pozicije kapetana Benjamina ili sa strane zlog duha tj.poginule zrtve brodoloma...
Normalno da pjesma moze biti shvacena na vise nacina,svatko ju moze drugacije interpretirati...to ja mislim da je to ta prica...

..dajte se i vi vise informirajte o tome,mene bas zanima dali je to to!! :)
 
znas kad je mene zanimalo ko je taj lik,, kad san vidla popis pisama na slbumu na stranici njihovoj prije nego je album izaša,, napišem na googletu i ništa,,, ok a vec san se zabrinila kako bi morala znat ko je ta faca,,, tip je harrisova vizija i to je to ja se pomirilia s tim ,,, da je stvarno postoja neko tog imena pa znali bi nebi to bila tlika misterija ljudi pobogu, zasto se niko nije pita ko je aleksandar veliki???? meni je više vazno sta pisma predstavlja nego sad zasto se bas zove tako jer moga je to bit bilo ko a sad predstavlja sve nas isto ko i eddie,,,
 
U pravu si,i mene je odmah zanimalo tko je ali nisam bila toliko sigurna.
Ovo sto se tice Aleksandra Velikog druga je stvar jer to stvarno svatko moze skuziti...svatko zna tko je on a cak i onaj tko nezna,moze nauciti iz pjesme!Npr.ja nisam znala da je umro u Babilonu pa sam naucila iz pjesme... :D Ma,salim se... LOL
Nego,druga je stvar ovo.Stvarno,svaki put kada slusam TROBB tocno mi te slike prolaze kroz glavu,nemogu da ne mislim na to...
Tako to dozivljavam...
I nije toliko bitno tko je on,upravu si,nego kuzis...kad te nesto kopa... :wink:
 
heheh eeee krivo si me svatila ovo za aleksandra, niko se nije pita ko je jer su lako mogli provjerit i oni koji nisu znali jer je bija faca, ovaj sigurno nije postoja jer i brucea kad su pitali ko je on je reka da nema pojma da je to harrisov ope neki san il nešto da on pismu otpiva i to je to,,, moga je steve bit inspiriran svin i svačin i starin mornaron i bermudskin trokuton i svim al,, u know,,, ma znam da te muči al,,, eo tako ja to vidin,,
 
E pa prva prilika pitati cu nekoga od njih da mi tocno kaze,hahaa... LOL
I Bruce je rekao da sami otkrijemo...sad...dal nas i oni malo zajebavaju to samo oni znaju...heheee LOL
 
Back
Top