Otkrivena tajna Benjamina Breega

ma daj ja san sinoc sanjala da san dosla na koncert od Maidena i neka mala ograda jadna i nikoga isprid svi side koda su u teatru i dodjen ja u prvi red u sredinu cila sritna kako ci ih vidit iz bliza ka ono doje zastitar i rece mi da moran sisit.,,,, LOL a misto mi je bilo daleko skroz ništa se nije vidilo e :cry: damn
 
Moj najludji san s Maidenima je bio kad su Steve i Bruce dosli u moj stan (mislim da nije nitko drugi bio). I tako Bruce sjedi u dnevnom boravku i sad pokusavam smisliti najzanimljivije pitanje jer nisam zelio biti dosadan sa tipicnim pitanjima fanova. I nakon par trenutaka pitam ga ja zasto nije zakrpao rupu ispod rukava na majici s BNW turneje nego je bila vidljiva na RIR DVDu. LOL
 
BoBo said:
Moj najludji san s Maidenima je bio kad su Steve i Bruce dosli u moj stan (mislim da nije nitko drugi bio). I tako Bruce sjedi u dnevnom boravku i sad pokusavam smisliti najzanimljivije pitanje jer nisam zelio biti dosadan sa tipicnim pitanjima fanova. I nakon par trenutaka pitam ga ja zasto nije zakrpao rupu ispod rukava na majici s BNW turneje nego je bila vidljiva na RIR DVDu. LOL

Ma neee LOL !A lud si,brate!A i nije bila jedna rupa,ja sam ih skužila na par mjesta na majici?Jel' se sjećaš dal ti je šta odgovorio? :wink:
 
Ne sjecam se. Da me ona nije podsjetila sa svojim snom ne bih se ni ovoga sjetio.
 
a ja mislio da jedini ja sanjam maidene

najluđi san s maidenima mi je bio da se janick ošišao i da sam ga vidio kako svira na jednoj selskoj zabavi tako ošišanog i nitko nije slušao to a ja sam došao u prvi (i jedini) red i ludovao
nije dugo trajao
 
hahaha nije taj bija najludji nego zadnji,,, a ja ih stalno sanjam,,, nekidan san sanjala da san se probudila i u krevetu do sidi Bruce hehe unda smo pricali nesto,,,,, LOL al cesto sanjan d adodjen na koncert pa to cekanje trazenje provlacenje kroz neka cudesa, pa pricanje s njima,, jednon san upoznala Nicku al me niko nije tija slikat s njin,,, jednon su bili svio na plaži ispod moje kuće hehe aaaaaa jednon je Bruce dosa solo pivat u susjeda u kuci ;) i unda se Nicko pojavija na kraju koncerta,,,, a nekad znan Brucea sanjat da pricamo koda se znamo sto godina,,,,

al da zasto nije zakrpija majicu na RIR hihihi daaaaaaaamn
 
Ivan said:
najluđi san s maidenima mi je bio da se janick ošišao i da sam ga vidio kako svira na jednoj selskoj zabavi tako ošišanog i nitko nije slušao to a ja sam došao u prvi (i jedini) red i ludovao nije dugo trajao

LOL

Sto je svirao?
 
Dickinson's legacy said:
hahaha nije taj bija najludji nego zadnji,,, a ja ih stalno sanjam,,, nekidan san sanjala da san se probudila i u krevetu do sidi Bruce hehe unda smo pricali nesto,,,,, LOL al cesto sanjan d adodjen na koncert pa to cekanje trazenje provlacenje kroz neka cudesa, pa pricanje s njima,, jednon san upoznala Nicku al me niko nije tija slikat s njin,,, jednon su bili svio na plaži ispod moje kuće hehe aaaaaa jednon je Bruce dosa solo pivat u susjeda u kuci ;) i unda se Nicko pojavija na kraju koncerta,,,, a nekad znan Brucea sanjat da pricamo koda se znamo sto godina,,,,

Moj problem je sto se rijetko kada sjetim snova kad se probudim ujutro. Bilo je dosta od Maidena, ali se samo sjecam da sam sanjao o njima ne i sto tocno.
 
hehehe zna se i meni to dogodit ,, znan da je nesto zakon o njima bilo al se nemogu sitit sta LOL al uglavnon mi ulipša dan ako se sitin hihi nekad zna bit tako stvarno ;) heheh jednon mi je Bruce bija decko ,, jos je mlad bija s koson dugon hihi daaaaaaamn šetali smo negdi skupa,,,,
 
Dickinson's legacy said:
a jebemu pokušavan bit pristojna, stvarno se trudin hehehe i zato san stavila .... u know LOL

:eek: OMG!Curo,samo se opusti...ja to još i dan danas znam sanjati! LOL
 
vi sanjate.......a ja imam noćne more!!! :( :(

naprimjer: napokon sam došla na koncert maidena.....pružam ruku prema Brucieu, a stvara se nevidljiva barijera i ne da mi do njega !! on me tugaljivo gleda, ja pjevam dance of death i polako se gubim !!

smijte se vi, ali ja sam se probudila u znoju :(
 
čmarec said:
e na ovo se kesim vec zadnja dva tjedna,lolčina do jaja! i posebno onaj marijin komentar lol
hehe ti se jedini kesiš na moje gluposti e hehe :)
aaaaaa jebote sinoč san sanjala da san došla na koncert i zovu me tamo da triba pomoč Bruceu namistit ona krila sa sign of the crossa i ja oden tamo i kazu mi oni al moras obuc majicu od cradle of filtha hehe ,,, neznan zašto to e ;) i onda je neko uletija s puškon e i ja stala isprid janicka da upucaju mene ne njega hehe pa me zagrlio ben mu LOL
i posli je koncert bija i odjendon je sve pristalo i Bruce je reka da ce nastavit odma al se nisu vratili :cry:
a bude inightmaresa samo volin sve gleat from the bright side pa a ovo zaboravit..
 
Back
Top