OT: Wacken Open Air + Metalcamp 08

Screamy said:
pa nije ali u usporedbi sa MCF-om jest! ako ništa drugo onda zbog kraljeva!


koji će još bendovi osim manowara bit na mfc.....nisam gledo set listu
 
BoBo said:
Zasto nema vise Wackena na im.com?

ne znam...sad sam gledo...al nema ni londona ni parisa....valjd će ga stavit natrag kad budu stavljali za ostatak europe
 
Mate said:
koji će još bendovi osim manowara bit na mfc.....nisam gledo set listu

to se jos u potpunosti ni ne zna...ali je bitno da budu kraljevi!!
ja se samo nadam Ross The Boss bandu , trebali bi na proljece ili rano ljeto izdati album pa da ga vidim uzivo!!
 
Ajde mi napravite uslugu. Kako moj dragi konkurira ove godine da svira na MC-u, molim vas svih lijepo da mu date glas na:

www.metalcamp.com
gdje odite (lijeva strana) na BANDVOTING --> CROATIA --> MONOX

Ajde liz glasajte, to vam je 3 minute posla ... :oops: :)
THANK YOU ;)
 
kolko mi deèko kaže (a više se jada nego kaže) nisu upali,...
ipak hvala svima koji su glasali ;) pive vam ostaju, samo me na njih sjetite kad se vidimo ;) hihi
 
idem na metal camp u subotu samo zbog ICED EARTHa, ništa ostalo me ne zanima!!! treba se vidjeti te carevee i pokloniti im se!
 
Screamy said:
idem na metal camp u subotu samo zbog ICED EARTHa, ništa ostalo me ne zanima!!! treba se vidjeti te carevee i pokloniti im se!

...bravo stari!..ma isto vrijedi i za mene ,treba im se pokloniti.. jedino ako me muuž ne nagovori da ostanem jer on obožava kampirat i gore planinarit... :| :wink: :D
 
Bang Your Head je definitivno najjaèi festival ovog ljeta IMO, ali mislim da ništa od toga.. Wacken sam uplatio pa æemo vidjet, a i Gods Of Metal ima prejeben line up..
Metal Camp me vjerojatno neæe vidjet ove godine (po prvi put :D )
 
išo bi i ja na godse i na bang your head ali mi je teško nać ekipu i pada mi sjebano.... :wink:

ali MCF
 
Screamy said:
išo bi i ja na godse i na bang your head ali mi je teško naæ ekipu i pada mi sjebano.... :wink:

ali MCF

Na GOM možeš samnom, proæ æemo te pokupit ;)
MC mi se isto bliži zbog Iced Eartha, Mercenaryja . ;)
Sada kad više nije Ripper ... hihii .... Barlow je car !!!!!!

mislim da na Wacken ipak neæu, zapravo to ovisi o tome koliko love dobijem na poslu ;)
 
Back
Top