OT: Wacken Open Air + Metalcamp 08

Mate

Member
Screamy said:
pa nije ali u usporedbi sa MCF-om jest! ako ništa drugo onda zbog kraljeva!

koji će još bendovi osim manowara bit na mfc.....nisam gledo set listu

Mate

Member
BoBo said:
Zasto nema vise Wackena na im.com?
ne znam...sad sam gledo...al nema ni londona ni parisa....valjd će ga stavit natrag kad budu stavljali za ostatak europe

Screamy

Active Member
Mate said:
koji će još bendovi osim manowara bit na mfc.....nisam gledo set listu
to se jos u potpunosti ni ne zna...ali je bitno da budu kraljevi!!
ja se samo nadam Ross The Boss bandu , trebali bi na proljece ili rano ljeto izdati album pa da ga vidim uzivo!!

axy

Active Member
Ajde mi napravite uslugu. Kako moj dragi konkurira ove godine da svira na MC-u, molim vas svih lijepo da mu date glas na:

www.metalcamp.com
gdje odite (lijeva strana) na BANDVOTING --> CROATIA --> MONOX

Ajde liz glasajte, to vam je 3 minute posla ... :oops: :)
THANK YOU ;)

axy

Active Member
kolko mi deèko kaže (a više se jada nego kaže) nisu upali,...
ipak hvala svima koji su glasali ;) pive vam ostaju, samo me na njih sjetite kad se vidimo ;) hihi

Screamy

Active Member
idem na metal camp u subotu samo zbog ICED EARTHa, ništa ostalo me ne zanima!!! treba se vidjeti te carevee i pokloniti im se!

ewox

Member
Screamy said:
idem na metal camp u subotu samo zbog ICED EARTHa, ništa ostalo me ne zanima!!! treba se vidjeti te carevee i pokloniti im se!
...bravo stari!..ma isto vrijedi i za mene ,treba im se pokloniti.. jedino ako me muuž ne nagovori da ostanem jer on obožava kampirat i gore planinarit... :| :wink: :D

Bang Your Head je definitivno najjaèi festival ovog ljeta IMO, ali mislim da ništa od toga.. Wacken sam uplatio pa æemo vidjet, a i Gods Of Metal ima prejeben line up..
Metal Camp me vjerojatno neæe vidjet ove godine (po prvi put :D )

Screamy

Active Member
išo bi i ja na godse i na bang your head ali mi je teško nać ekipu i pada mi sjebano.... :wink:

ali MCF

axy

Active Member
Screamy said:
išo bi i ja na godse i na bang your head ali mi je teško naæ ekipu i pada mi sjebano.... :wink:

ali MCF
Na GOM možeš samnom, proæ æemo te pokupit ;)
MC mi se isto bliži zbog Iced Eartha, Mercenaryja . ;)
Sada kad više nije Ripper ... hihii .... Barlow je car !!!!!!

mislim da na Wacken ipak neæu, zapravo to ovisi o tome koliko love dobijem na poslu ;)