OT: Wacken Open Air + Metalcamp 08

axy said:
Na GOM možeš samnom, proæ æemo te pokupit ;)
MC mi se isto bliži zbog Iced Eartha, Mercenaryja . ;)
Sada kad više nije Ripper ... hihii .... Barlow je car !!!!!!

mislim da na Wacken ipak neæu, zapravo to ovisi o tome koliko love dobijem na poslu ;)

eh...da je bar Ripper ali svejedno...to je IE...

pa čuj, ja bih definitivno išao ali daleko je to planirati, ne bihse htio previše nadati pa da me netko sjebe u zadnji trenutak, ne govorim za tebe već ovak...
 
Screamy said:
idem na metal camp u subotu samo zbog ICED EARTHa, ništa ostalo me ne zanima!!! treba se vidjeti te carevee i pokloniti im se!

i ja bi samo zbog njih otišo....wacken ajde to ću ići...ima par bendića koji me osim maidena zanimaju....na gods of metal bi volio ali ipak najviše keep it true i magic circle festival
 
Mate said:
i ja bi samo zbog njih otišo....wacken ajde to ću ići...ima par bendića koji me osim maidena zanimaju....na gods of metal bi volio ali ipak najviše keep it true i magic circle festival

:wink: :wink:

KINGS OF METAL
 
The Pharaoh said:
to vi idete zbog besplatne pive a ne zbog ManowarA LOL LOL

e da doðu negdje bliže šta bi dao :)

ja ne idem,previše sam para potrošio na koncerte ove godine...ali nagodinu ću definitivno povuč u njemačku za manowar makar mi to bio jedini koncert koji ću gledat nagodinu
 
The Pharaoh said:
to vi idete zbog besplatne pive a ne zbog ManowarA LOL LOL

e da doðu negdje bliže šta bi dao :)

ide se zbog KRALJEVA!
Uvijek! Također i zbog druženja sa braćom i sestrama!
bit će to vrhunac ove godine !!!
 
Screamy said:
ide se zbog KRALJEVA!
Uvijek! Takoðer i zbog druženja sa braæom i sestrama!
bit æe to vrhunac ove godine !!!

samo da se zna da sam ljubomorna na tvoju sliku ;)
btw mogao mi mi ju poslati pa da ju imam na zidu onako uveæanu...
moje 2 ljubavi na jednom mjestu ;) hihiih


btw. ja sam ozbiljna :suck:
 
mislim da æu na metal camp prva tri dana, kad su najboljji bendovi. a za wacken se stvarno nadam da æemo dospjet tam sa Stipom.
 
Maiden Istra said:
Gods Of Metal je ove godine isto jeben....
potpisujem. ozbiljno razmatram moguænost da odem na GOM umjesto na Wacken. Manje mi je troškova a zanimljiviji bendovi ;)

Btw pitanje. Ako itko ide nekako ( organizirano, autom...cipeltransom :D ) na GOM, dal ima 2 slobodna mjesta ili 4 slobodne patike za mene i vedrana (minigun - delnice) ??
 
Back
Top