OT: Wacken Open Air + Metalcamp 08

axy

Active Member
Planovi? Itko?

Ja planiram na Wacken (99 eura - 3 dana) .
Za MC ću još vidjeti :(
Priča će da će ove godine bit ipak samo 3 dana, a ne 7 kako je bilo najavljivano :roll:


EDIT: dal netko ima neku informaciju o čoporativnom odlasku negdje?
I ako je netko već bio rado bi da podijeli par savjeta ;)
Hvala
 
ja idem il na donington ili na novarock opet...sad neznam na koji jer su oba u istom terminu,a jebes ga,ko bude bolje izvodjace imo tamo se ide!!!!
 
čmarec said:
ja idem il na donington ili na novarock opet...sad neznam na koji jer su oba u istom terminu,a jebes ga,ko bude bolje izvodjace imo tamo se ide!!!!

di je novarock? i kada? daj link neki ;)
 
ide se na wacken....planiralo se na keep it true...al kad sam skupio pare...nije bilo karata
 
Ja isto imama maturalac. Španjolska.....ali ne idem!!! jebe mi se....radije ću gledat maidene 3 puta za te pare, ili otić na još koji kvalitetan metal konc...svi mi malo u razredu seru zbog toga ali jbg, Maiden come`s first! :D
 
Maiden Istra said:
Ja isto imama maturalac. Španjolska.....ali ne idem!!! jebe mi se....radije ću gledat maidene 3 puta za te pare, ili otić na još koji kvalitetan metal konc...svi mi malo u razredu seru zbog toga ali jbg, Maiden come`s first! :D[/quote

ma ti si puko,idi na maturalac...nas razrednik nije htio vodit jer smo bili stoka (bacili smo jednog lika iz razreda kroz prozor,s drugog kata :shock: :shock: ) al na maturalcima je uvijek zajebancija!!!! idiiiiiii
 
Maiden Istra said:
Ja isto imama maturalac. Španjolska.....ali ne idem!!! jebe mi se....radije ću gledat maidene 3 puta za te pare, ili otić na još koji kvalitetan metal konc...svi mi malo u razredu seru zbog toga ali jbg, Maiden come`s first! :D

Istina da Maideni uvjek dolaze prvi al ono maturalac nemoj to propustit.
I ono mogao bi na sve otić jer mi je maturalac tek u 9. mjesecu al nema zelembaća. LOL
 
kit mi ove godine ima najbolji lineup od vih festivala unazad par godina...davide vjerujem da češ jako uživati
 
Ma sve ja to kužim....ali razred pun govana od ljudi, pa ko bi s njima izdržao 7 dana negdje :? . Jbg, volim ja jako putovat, ali s takvim ljudima....to mi ne treba. Reko sam da ću gledat Maidene na ovoj turneji najmanje jednom, a planiram vidjet još neke bandove tako da je odluka definitivno pala. Španjolska je tamo još od raspada pangee, i tamo će i ostat, a Maideni i npr. Sodom, band koji također volim i planiram vidjet u Zagrebu u 5. mjesecu, neće još dugo....relativno gledano.
Up The irons!
 
Mate said:
kit mi ove godine ima najbolji lineup od vih festivala unazad par godina...davide vjerujem da češ jako uživati

budem stari!!

vidjeti omen , doomsword , manilla road , attacker , heathen i helstar nije svakidanjšnja pojava...

ali sve je to samo warm up za ono što slijedi u 7.mjesecu ....HAIL TO THE KINGS!!!
 
MAGIC CRICLE FEST je festival koji ide od prošle godine a organizatori su MANOWAR koji su ujedno i headlineri :) uz kojekakve druge bendove iz heavy metal svijeta...a KEEP IT TRUE je već afirmirani metal festival na kojem nastupaju bendovi nepoznati masama kao gore navedeni uz naravno i neke poznatije...
 
Maiden Istra said:
Ma sve ja to kužim....ali razred pun govana od ljudi, pa ko bi s njima izdržao 7 dana negdje :? . Jbg, volim ja jako putovat, ali s takvim ljudima....to mi ne treba. Reko sam da ću gledat Maidene na ovoj turneji najmanje jednom, a planiram vidjet još neke bandove tako da je odluka definitivno pala. Španjolska je tamo još od raspada pangee, i tamo će i ostat, a Maideni i npr. Sodom, band koji također volim i planiram vidjet u Zagrebu u 5. mjesecu, neće još dugo....relativno gledano.
Up The irons!
i ja iden na ekskurziju u španjolsku :D
planiran wacken, maidene i sodom (obavezno na ovaj zg metal fest), dakle ne virujen MC
 
Screamy said:
budem stari!!

vidjeti omen , doomsword , manilla road , attacker , heathen i helstar nije svakidanjšnja pojava...

ali sve je to samo warm up za ono što slijedi u 7.mjesecu ....HAIL TO THE KINGS!!!

istina....iako baš i nebi rekao da je to samo zagrijavanje :D
 
Back
Top