OT: top 100 metal albuma

izbor albuma je okej donekle, ali meni se osobno poredak ne svidja...

cim otvoris stranicu vidis deathov individual na 100om mjestu...svakako taj album zasluzuje biti u prvih 10, dok je recimo meni glupo uopce stavljati ac/dc albume u metal albume

iako mi se kenja od takvih lista, ova je prilicno okej 8)
 
ma na listi prvih 5 mjesta mora pripasti mejdenima..stipe,vise vrijedi seventh son nego svi drugi bendovi zajedno
 
teško sranje...

nema 7th sona?
the last command na 45 mjestu?
a gunsi na 13?
SIT tek na 25-om?


mah...
 
Za mene to ništa ne predstavlja jer svatko ima svoj ukus, a to što su se našli neki kritičari i na svoji način napravili listu top 100 njihov problem.Svatko ima svoj ukus npr. black sabbath tako daleko? :?
 
*Wratchild* said:
Za mene to ništa ne predstavlja jer svatko ima svoj ukus, a to što su se našli neki kritičari i na svoji način napravili listu top 100 njihov problem.Svatko ima svoj ukus npr. black sabbath tako daleko? :?

:cheers:
 
ako se dobro sjećam, u prvih 20 ima više rock bendova ngo metal.

i puno žanrova metala uopće nije zastupljeno... gdje je Opeth npr?

death i black su jako zakinuti, skoro pa da ih i nema. najviše je thrasha i heavyja.
 
ma glupo je slagati te liste, jer to nisu objektivne liste nego po osobnom ukusu i uvjek će nekome nešto na njoj smetati,
kao meni na ovoj,
di je 7th son!? :?
 
axy said:
death i black su jako zakinuti, skoro pa da ih i nema. najviše je thrasha i heavyja.
sorry ali to me uopće ne smeta :bananadance:
iako pri tome ne hvalim ovu listu, ali mi se to sviđa
 
Screamy said:
pa kad vjerujem da niti ne poznaješ te pravce u pravom smislu te riječi...
nažalost (iako možda nećeš vjerovati) čak sam to i slušao jedno vrijeme.
pa nije baš da ne znam
 
Ivan said:
sorry ali to me uopće ne smeta :bananadance:
iako pri tome ne hvalim ovu listu, ali mi se to sviđa

nisam obožavatelj nijednog spomenutog pravca. ali ako se radi o listi 100 METAL albuma, onda oni trebaju uključivati sve žanrove metala.

Inače je mogla biti lista 100 najboljih thrash i heavy izdanja.
 
vjerujem ti da jesi ali poznavat nešto ne znači samo slušat neko virjeme određeni žanr...meni nije jasno zašto u ovom popisu nema albuma kao što su DE MYSTERIIS DOM SATHANAS ili pak mother north ili storm of the lights bane...uglavnom , dalo bi se tu navest gro dobrih black i death albuma koji nisu navedeni na uštrp nekih mediokretnih isprdaka...
nek ne sastavljaju listu METAL albuma ako u njoj ne obuhvate žanrove koji postoje barem unazad 15ak godina....mislim da je ova lista u nekim djelovima jako smiješna i patetična...

isto tako ne mora značit da ako se tebi black/death bendovi i albumi ne dopadaju da im nije mjesto u 100 najvećih...jer itekako jest pošto oni nisu ništa manje važni
 
Screamy said:
vjerujem ti da jesi ali poznavat nešto ne znači samo slušat neko virjeme određeni žanr...meni nije jasno zašto u ovom popisu nema albuma kao što su DE MYSTERIIS DOM SATHANAS ili pak mother north ili storm of the lights bane...uglavnom , dalo bi se tu navest gro dobrih black i death albuma koji nisu navedeni na uštrp nekih mediokretnih isprdaka...
nek ne sastavljaju listu METAL albuma ako u njoj ne obuhvate žanrove koji postoje barem unazad 15ak godina....mislim da je ova lista u nekim djelovima jako smiješna i patetična...

sve je rečeno ;)
 
pa ali ako se obuhvaća metal. treba se gledat i koliki broj ljudi to sluša. ne kažem da je to najbitnije, ali se treba vodit briga i o tome
 
immortalu ljudi plaćaju masne pare da se ponovno okupe , borgirima su turneje rasprodane, chucku ljudi žele dići spomenik...mislim da niti ne trebam govorit o podatku rasta broja blackera u zadnjih 10ak godina pojavom dimmu borgira i njihovog stormblasta...nikad oni neće dostić slušanost jednih maidena , judasa , metallice i sličnih bendova no isto tako ako je ova lista prepuna glam metal albuma čija je era trajala 4-5 godina onda na toj listi treba imat mjesta za bendove čije naslijeđe traje već dobrih 10+ godina
 
Back
Top