OT: top 100 metal albuma

ma debili...šta reć uopće...stvarno nikad ne gledam na te liste kao na nešto relano ili mjerodavno jer su jednostavno smiješne...glupo se uopće upuštat u takvo nešto...jer će uvijek nešto bit zakinuto
 
that's what i'm talking about.
nisam ja neki fan niti blacka nitti deatha, najviše zbog toga šta mi sam vokal ne štima. samo kažem da metal obuhvaća sve stilove metala.

naravno da nebi trebala bit cijela diskografija maidena na toj listi. ali 7th son bi svakako trebao bit, to je svetogrđe napravit listu bez njega! pa stoput je bolji od TNOTB npr koji je na listi ili od Killersa.

Što se tiče loše produkcije black/death bendova - jebiga kad ih ima ko salate a ko će ih sve financirat? + faktor snimanja u šumama šta je scream rekao

Nego ja bi Korpiklani stavila na listu! Folk metal lives on! LMAO

BEER BEER :suck: :D
 
axy said:
naravno da nebi trebala bit cijela diskografija maidena na toj listi. ali 7th son bi svakako trebao bit, to je svetogrđe napravit listu bez njega! pa stoput je bolji od TNOTB npr koji je na listi ili od Killersa.
ma daj molim te. uspoređivat 7th i Killers je idiotarija, ali zbilja. ili TNOTB i 7th. ma ne može se to.
killers je preeeedobar album, ali jako drukčiji od ovih ostalih. svaki maiden album ima par specifičnosti koje više nijedan kasnije (a ni prije) nema
 
Back
Top