OT: Slike usera!

Ivan said:
35 kn je ako doneseš svoju majicu
50kn ako na njihovu majicu
kvaliteta je sasvim ok

u Opatiji ne mozes donosit njima majice , moras bas njihove :( . btw. je isao tko u metakamp ? ja i frendovi planiramo sljedecu godinu ic tamo , ali se prvo treba raspitat malo o tome
 
Ma na tom metal campu ti nemože bit loše. E, svih 7 dana su iz tog jednog birca na plaži cijelu noć derali mejdene, i u jutro i non stop. Svaki dan se prevrtio cijeli powerslave, 7th s o a 7th s i SIT i number. Na rijeci cugaš i slušaš maidene. Hihi, evo slika, http://i172.photobucket.com/albums/w10/ ... 162gy7.jpg
brings back memories :D (ja sam jedina cura na slici)
A da ti ne pričam pogle si malo na cmar net imaš o tome. Uglavnom prejebeno je.
 
Ti si ona skroz lijeva? Da citiram jednog velikana sa foruma, I would do U! :D

Snake -> Koliko u Opatiji kosta da ti tiskaju na majicu?
 
Ma na MCu je zakon, bio sam za sada sve godine i mogu reć da mi je 3. MC bio najbolji i po bendovima i po zajebanciji, ekipi.. Snake, ako te zanima za majice na MCu, ima ih brdo, 15-ak štandova da cijeli dan imaš kaj gledat.. Uglavnom ako poneseš premalo para, onda ti je žao jer ima toliko stvari koje bi htio kupit a ništa.. Tko još nije bio u gore, preporučam!

btw - sad baš gledam sliku od desert rain i i to sam primjetio ove godine u Tolminu, da se rijeka ful spustila u odnosu na prije, prije je bilo 2 metra od obale duboko odmah..

@Ranko - jel vidiš još koju ženu na slici osim nje?? LOL
 
hms

mislim da ova slika s jadnom mackicom nije nikome potrebna niti ikome sluzi na cast..i nas zivot ne vrijedi pisivog boba kao niti zivot te zivotinjice koja je vjerovatno pregazena autom..zasto bi njena smrt bila nekome smijesna...bobo,gdje je reakcija sefa :x :x :x
 
Pharaoh -> Ne znam, cinilo mi se da je ono skroz desno isto neka zenska spodoba... :D

Mirko -> Podrzavam to, slika te brizne macke je malo previse. Sef izgleda radi na malim Maidenovcima. :D
 
Gul_Ranek said:
Mirko -> Podrzavam to, slika te brizne macke je malo previse. Sef izgleda radi na malim Maidenovcima. :D

Pa ako radi na malim maidenovcima nemojte ga ometati. Mada.....pravi mod uvijek ima jednu ruku na tipkovnici bez obzira kaj radi/ili je radio!! :D LOL :wink:

ajd ajd, ko da nitko nije surfao po rottenu...........
 
The Pharaoh said:
i to sam primjetio ove godine u Tolminu, da se rijeka ful spustila u odnosu na prije, prije je bilo 2 metra od obale duboko odmah..

@Ranko - jel vidiš još koju ženu na slici osim nje?? LOL
Da, jesam rekla da sam jedina ženska na slici? Kaj si se zbunio :D

E a mi smo skužili da se navećer uvijek podigne rijeka jer smo svi spavali odma do soče i non stop smo tam visili, a popodne smo pili satima u rijeci i onda došli na obalu i majice su nam se sve potopile. A inače, općenito se vodostaj smanjuje jer je sušno vrijeme bilo. A po noći je takva magla da se niš ne vidi, al na rijeci jebeno to izgleda. Ma joj, odite svi iduće godine, nećete požalit, jel tako, Pharaoh? :)
 
Gul_Ranek said:
Ti si ona skroz lijeva? Da citiram jednog velikana sa foruma, I would do U! :D

Snake -> Koliko u Opatiji kosta da ti tiskaju na majicu?

rekao sam ti da ne mozes njima donosit svoje majice , moras od njih kupit majice koje kostaju 80 kn sa printom . to ti je na pančeri tamo , na Slatini . drugdje u Opatiji nemas :(


Pharoh , hvala na informaciji :D . samo se pitam da li ima kakvih sranja tamo na metalkampu . ono da ne budu metalci <---->punkeri , skinjare <----> metalci
 
Snake666 said:
Pharoh , hvala na informaciji :D . samo se pitam da li ima kakvih sranja tamo na metalkampu . ono da ne budu metalci <---->punkeri , skinjare <----> metalci

Ma nema sranja između navedenih skupina, prije će biti sranja Hrvati ---- Slovenci i tako to... LOL bilo je ove godine nekoliko, jer su janezi potrgali našu zastavu na Motorheadu :? :x
 
Back
Top