OT: Slike usera!

čoban si pa živiš...ajd ak ste toliko face vidjeli ste koliko po zg ima lutalica macaka i pasa zast to ne udomite onda ? svi tu jadna maca,jebala vas maca,priznat cu da neko bas toliko voli zivotinje tek kad postane vegetarijanac,dotle suck it!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Možeš ti biti i veggy ak mrziš životinje, dapače, brijem da ima ljudi koji su postali veggy samo zato kaj im se gade životinje.......

gle većina tih tzv."boraca za prava životinje" nosi odjevne predmete od prave kože. mislim, meni svinja nikad ne bu bila prijatelj, sam jedan fini obrok.
 
likvor said:
Možeš ti biti i veggy ak mrziš životinje, dapače, brijem da ima ljudi koji su postali veggy samo zato kaj im se gade životinje.......

gle većina tih tzv."boraca za prava životinje" nosi odjevne predmete od prave kože. mislim, meni svinja nikad ne bu bila prijatelj, sam jedan fini obrok.

ma gle nije da ja mrzim zivotinje,au kanter(kak se vec pise) imo sam ja i psa,macku,srnu,golubove,fazane,prepelice,hrcke,kokoši,patke,guske... al kao sto si ti reko ko nije gledo rotten ?????? ova slika je nastala ko zajebancija i stavio sam ju bas da vidim komentare,i vidim da se naslo par dezurniih moralista koje nemogu shvatiti zajebanciju,kladim se da par ljudi kad voze auto i vide strvinu zivotinje samo prodju dalje,a nitko se nebi udostojio to maknut s ceste i sad mene tu jebu!!!!!!

p.s. ovo nemislim sad na ranka zato sto znam da on vozi :D
 
Hahahhaha! :D

Prvi priznajem da vozim dalje, ali meni se to gadi vidjeti, u tome je stvar. A i nikad ne bih namjerno zgazio zivotinju, cim vidim da psi ili macke trce po cesti, usporim i trudim se da ih ne udarim.

A ljude koji namjerno gaze macke (ima takvih bolesnika koji se hvale time)... Ne znam na koje bih ih sve nacine mucio... Kad se kaze da su ljudi zivotinje, time se zapravo omalovazava zivotinje. Nijedna zivotinja nece ubiti iz zabave ili obijesti, one to cine iskljucivo iz potrebe za prezivljavanjem, bilo zbog gladi ili samoobrane.

Ali vec sam otisao daleko od teme.
 
hms

gul je poentirao..nijedna zvijer na ovoj planeti ne ubija iz zabave i objesti osim covjeka..mene nije smetala mrtva macka..mrtvi cemo biti svi neko prije netko kasnije..mozda ce netko od nas lezati tako pregazen nacesti..a majica iron maidena ce nam biti puna prosutih crijeva..mozda ce i to biti nekome cool slika za internet....jeste li se bar malo najezili..to mi je bio cilj.. LOL LOL
 
Re: hms

mirko123 said:
gul je poentirao..nijedna zvijer na ovoj planeti ne ubija iz zabave i objesti osim covjeka..mene nije smetala mrtva macka..mrtvi cemo biti svi neko prije netko kasnije..mozda ce netko od nas lezati tako pregazen nacesti..a majica iron maidena ce nam biti puna prosutih crijeva..mozda ce i to biti nekome cool slika za internet....jeste li se bar malo najezili..to mi je bio cilj.. LOL LOL


ja nisam,ja se samo jezim na spomen chuck norris-a :D :D
 
OMFG,Mirkoooo,uspio si...Ufff... :eek:

Vise se necu saliti na svoj racun da sam probala meso od macke,iako mi je to glavna fora pri rucku kad me netko nervira pa ga zelim zgaditi... :roll:
 
Re: hms

mirko123 said:
gul je poentirao..nijedna zvijer na ovoj planeti ne ubija iz zabave i objesti osim covjeka..

Netočno: Lasica, kuna, zerdav iliti hermelin, ulete u kokošinjac, krknu jednu kokoš, pojedu je i nasite se , a onda ubiju što više kokoši, nekima samo popiju krv(poližu iz rane zapravo), a ostale ni ne taknu već samo ubiju. dobro ne događa se to svakih 5 minuta ali se događa.
i ne serite da ih je čovjek takvima napravio, jer su to divlje životinje.
 
ja ošišan!
DSC00018.jpg

moja ex room!
ResizeofDSC00008_2.jpg
 
Back
Top