OT: Slike usera!

Ivan said:
pa nitko nije rekao da ne smiju i drugi
izvoli :wink:

da, da ovo si dobro rekao LOL

@axy - di si ti?? ni na netu te nema... a još si obećala posjet Delnicama poslije metal campa, nadam se da imaš opravdane razloge zašto nisi došla :wink: LOL
 
Hehe, hvala hvala :D
Baš sam vidjela sve slike tu. Super ti je ona majica scream for me, baš si slatka :)
@axy- e ti me totalno na Doro podsjećaš! U boljoj verziji :wink:
 
Evo i mene 8) (malo poziram)

63mb5uh.jpg
 
ewox said:
:D e,to je zakon...gdje si nabavio tu majicu? :)

Imam majice svih cover albuma Maiden-a(studijski,live), ma za nekih 35KN ja si napravim majicu samo odnesem jednom covjeku sliku na CD-u i on mi napravi majicu kakvu zelim :D , cool zar ne?
 
Ha, nekako me slika podsjetila na onu sa X-Factora... Za samo 35 kuna? Izgleda dosta kvalitetan tisak... Ja si odavno zelim staviti jednu ultra-cool zajebantsku sliku (Jack Bauer sa pistoljem i tekst "If you woke up this morning, it's because Jack Bauer spared your life". Samo sto svugdje kazu da to dodje oko 100 kuna, sto je malo puno (samo za tisak).
 
_MORRISON_ said:
Imam majice svih cover albuma Maiden-a(studijski,live), ma za nekih 35KN ja si napravim majicu samo odnesem jednom covjeku sliku na CD-u i on mi napravi majicu kakvu zelim :D , cool zar ne?

Wowww,meni tvoja majicaizgleda dosta kvalitetno bez obzira na lovu...Znam i ja jednog lika tako,ali na kraju me majica ispadne nesto oko 200kn,sto je prilicno skuplje od ovog tvog dilera...
...sada znam gdje cu si doci kupit Maiden majice... :D :wink:
 
Back
Top