OT: Maiden-world pub

Sve to stoji i svaka èast ali ja sa svog stajališta malo drugaèije gledam na neke stvari bez obzira što nenormalno cijenim i obožavam sve do jednog èlana Maidena i njihov spomen,to sam mali milion puta rekla . . .

Svi smo mi ljudi i imamo i dobre i loše strane ,nešto je savršeno a to nešto je glazba koju Maideni stvaraju i to stoji!Ali nitko nije savršen,i ja sam svinjica jer svakom naðem manu(no ne mislim ništa zlo)jednostavno kada netko nešto kaže nekada se zna desiti da me jedna rijeè jako zna zasmetati i to je takoðer i moja velika mana...

Brucea ne poznajem osobno i ne mogu nešto tvrditi ako nisam skroz u to uvjerena.On je moj idol i divim mu se svaki dan iznova kao i Steveu i svim èlanovima Maidena ikada,no one wrong word . . . hm...he did me in a bit!

that's it!
 
tako je, imaš i ti pravo, no nikada nisam rekla da je bruce savršen (samo da je MENI LOL) jer nitko nije, ali one male nepravilnosti tj. nesavršene dijelove ja shvaæam kao jedan veliki dio ljudskosti jer da, hipotetièki, postoji netko sasvim savršen po nekim uvriježenim pravilima...ne bi bio nimalo zanimljiv, zar ne? :)
A najveæe stvari kojima se ja divim ne samo na bruceu, nego i na ostalim ljudima koje poznam i osobno i neposredno...je jedna velika želja za radom. Jer on sve svoje talente pokazuje i ne ostavlja ih zakopane duboko nego radi na njima. A ja to iznimno cijenim.
 
Ma u potpunosti se kužimo,hm...it's hard to explain...ali postoji ta neka doza savršenosti u nekim osobama,no to je više psihologija...puno puta to pokušavam shvatiti...
Npr.da mi sada netko blati Brucea ili Maidene tko nema pojma il se proserava imam feeling da bih mu oèi iskopala... :wink:
To ti hoæu objasniti...a jebemu..Aaaaaaaaaaaa,luda sam...
Opet ja kenjarim...Nije nitko savršen,bez obzira dali ga volim ili ne...tralalalala... :wink: :evil:
 
maiden

cure,znam da je nepristojno pitanje i da mi necete odgovoriti..dali bi spavale s bruceom da vam se pruzi prilika :oops: :oops: :oops:
 
maiden

e da,jos sam nesto htio pitati..prije dvije godine mi je frend rekao da je na tv-u bio prilog o jednoj djevojci iz hrvatske koja strasno obozava maidene i brucea..htio sam pitati dali je to mozda neka od nasih prijateljica sa foruma???
 
Re: maiden

mirko123 said:
e da,jos sam nesto htio pitati..prije dvije godine mi je frend rekao da je na tv-u bio prilog o jednoj djevojci iz hrvatske koja strasno obozava maidene i brucea..htio sam pitati dali je to mozda neka od nasih prijateljica sa foruma???

ajme ajme,,,, It's me
 
meni je dragoda nisi gleda hehe ajmeeee koje gluposti san ja tamo pričala,,,, totalno san ignorirala tu kameru i pričala šta bi mi prvo palo na pamet ka mi je ova pitanj postavjala,,, samo su posli izrizali nju i ,, ajmee ne sičan se više al znan da je bilo gadno,,, a inače se kamere i foto aparat bojin ko djava tamjana,,,
 
mirko,bila je ta emisija u više navrata,ja sam je uspjela uhvatiti cvaj mal...Mare je baš stvorena za kamere i svjetla objektiva samo to ne želi priznati :wink: :evil:
ma zakon je bilo ,ja sam bila naježena svih tih nekoliko desetaka minuta koliko je to trajalo,bilo je vrhunski Mare,svaka èast,kapa dole!!!

a odg.na tvoje pitanje je,iskreno,ne,ja nebih 8) !
 
ajme, ajme je sve šta ja mogu reč o toj emisiji,,,,, "ona nije normalna... to je totalno ludo ponašanje,,, " i takih čudesa san se naslušala zbog toga al jebemu ka su maideni u pitanju ništa više nije važno,,, bez razmišljanja napravin neka čudesa i jebiga posli,,, tooooooo damn late mate

a za Brucea ,,,, za odgovor si poslušajte kako je najavio wasting love na real live dead one,, neki od ta dva,,, IAKO if I could really go somewhere back in time prije žene dice i tih čudesa on bi mi bija savršena prilika hehe ,,,, one night stands are not my cup of tea :)

ah Ewox čudan ukus ti imaš hihihihi
 
@mirko zašto se rumeniš?? :D
...ja ne bih spavala, ja bih dijelila snove s njim...
sinonimi razlièitih znaèenja :wink:
hahaha s ovim sam upala u oksimoron LOL
 
maiden

ma crvenio sam se zato sto sam se bojao da se pogresno ne protumaci..nisam to mislio u smislu sexa obozavateljice i zvijezde za jednu noc..htio sam cuti dali vas kao muskarac neodoljivo privlaci..recimo ja obozavam pjevacicu dido i glumicu holy hunter..a i kao zene su mi super..mislim sexy :oops: :oops: :oops:
 
Dickinson's legacy said:
meni je dragoda nisi gleda hehe ajmeeee koje gluposti san ja tamo prièala,,,, totalno san ignorirala tu kameru i prièala šta bi mi prvo palo na pamet ka mi je ova pitanj postavjala,,, samo su posli izrizali nju i ,, ajmee ne sièan se više al znan da je bilo gadno,,, a inaèe se kamere i foto aparat bojin ko djava tamjana,,,
Ja sam te gledala, bila si skupa sa ono Ivanom Aniæ koja brije da lièi na Laru Croft iliti Anðelinu (yeah right) i onim ludim tipom koji brije da je James Bond...
Hihi btw, imaš fora sobu ;)
Can I visit you???? LOL ;) ;)
 
btw. sve te šeme oko sexa s maidenima, sve je to ok i lijepo i krasno ali ipak malo smiješno, šta ne?
Ne znam kako bi se ja ponašala u toje situaciji jer sam prespontana, ali èisto sumnjam da bi si ikad takvo nešto dopustila jer bi mi time sama predodžba o Maidenima kao neèemu veæem (Èmarec bez primjedbi!!!) od obiènih ljudi pala u vodu.
Znam da zvuèi klišeizirano, ali nemogu se trenutno sjetit boljih rijeèi kojima bi opisala tj. obrazložila ovo gore sve jok LOL

Dakle, ne bi spavala s Bruceom :suck: :D
 
hmmmmm neznan jesu posli minjali sta tu emisiju ,, ja san gleala samo prvi put da vidin sta su izabrali od svih tih cudesa ,, ljudi su mi posli govorili da su me vidili jos par puta ,,, al tada u orginalu nisu bili judi koje ti spominjes neko neka cura Karla luda za Alanis Morissette (posli je komentar njenih bija kako su mene mogli s njima skupa stavit da san ja preuzivljena da su oni tribali dobit poesbnu emisjiu jer su predobri za to bili a mi svi ludi blah blah kao da i ja ne slusam Alanis hehe) al dobro i Bore Lee Sinjska legenda iliti Bruce Lee in his own mind i neki tip sta stripove skuplja kliko se ja sican ..
u can visit it if u discover where I live ;) hehe a to je bilo u st dok san studirala,, sa je skroz drugacije,,, nema vise onoliko zastava i eddiea jako malo sad su uglavnon posteri njih sta mi je puno draze i hm cak moran priznat urednije hehe ;) i Bruce all over of course ;)
a za ovo o sexu s njima je tocno skroz :) prema njima osjecan neku drugu vrstu ljubavi :) ako se to tako moze rec,,, oh u know,,
 
Back
Top