OT: jel zna ko Barbie iz Zadra,, sta je isa s nama u Milano?

Dickinson's legacy said:
hehe nisan odavno vec kikije ila :) sad je sladoled na tapetu i čokolade ;)
ma mačka izide šta god vidi ;) samo nije moja ,,,, to je divja živina samo jon mi damo ist pa ona u znak zahvale dodje izrigat kuću ;)

...ma legendo,pre jaka si!(umirem od smijeha dok čitam postove LOL )
E,a znaš šta ti moram priznati?!Ja sladoled ne volim u slastičarnama,osim u butigi Kinga i Scholera(u obliku keksa) i velikog trobojnog Leda(onog od kile)...Nego,svaki put kad idem u butigu kupim šarene Kikije(jebate :eek: ,navukla sam se!!!)
 
ewox said:
...ma legendo,pre jaka si!(umirem od smijeha dok čitam postove LOL )
E,a znaš šta ti moram priznati?!Ja sladoled ne volim u slastičarnama,osim u butigi Kinga i Scholera(u obliku keksa) i velikog trobojnog Leda(onog od kile)...Nego,svaki put kad idem u butigu kupim šarene Kikije(jebate :eek: ,navukla sam se!!!)
hahaha a ja skoro da svaki sladoled volin al su mi najdraži oni korneti od vanilije ,,uvik dva iziden i one u kutiji grandisimo :)
hehe ti su mi kikiji bili najboji neko vrime,, oni s dicon nekon na kesi,,, al ovi od jabuke oni po 5 komada su wooooooooow :) fucking awesome ;)
ja u bitiživin od slatkiša :) ovo drugo mi se baš i neda ist ;)
hehe mačka se zove Filomena ;) a dica su jon dobila ime po rođacima Nikola, Ivo i Bagula ;) ito zato šta mi je jedan mačić ličija na nikolu hehe a ovi novi su crnac, mujo i malo govno :)
 
LOL ...da,baš oni s dicon na kesi,ti su meni wooowww!Ja također živim od slatkiša...a šta češ!
Hahaaaahaaa,a dobra su imena!Brijem da je Malo govno najjači!!! LOL Mi smo imali mačka Mustafu(dečko mu je dao ime),sad imamo Mikija,njegova žena je Čupka a mali mačić Azriel.Susjeda to nije mogla izgovoriti pa je rekla Izrael LOL ,tako da mali sada ima i nadimak!Koja faca! :D Ja doma imam Blackyja( moja mama mu je dala ime po Blackyju iz W.A.S.P.-a LOL )!
 
ewox said:
LOL ...da,baš oni s dicon na kesi,ti su meni wooowww!Ja također živim od slatkiša...a šta češ!
Hahaaaahaaa,a dobra su imena!Brijem da je Malo govno najjači!!! LOL Mi smo imali mačka Mustafu(dečko mu je dao ime),sad imamo Mikija,njegova žena je Čupka a mali mačić Azriel.Susjeda to nije mogla izgovoriti pa je rekla Izrael LOL ,tako da mali sada ima i nadimak!Koja faca! :D Ja doma imam Blackyja( moja mama mu je dala ime po Blackyju iz W.A.S.P.-a LOL )!
hehe zakon su i ta vaša imena ben mu hehe :) ma ja san ovome crncu isto tila dat ime po TOM vokalu hehe aaaali ima susjeda jedna koju zovu mila crnčeva pa ka se okoti da mačiča mogu nazvat mila crnčeva on je crnac hehe ;)
malo govno je bilo od milja jer mi je sladak bija pa je tako ostalo :) a ovi je mujo7mustafa kako kada hehe glavno da je musliman neki jer je posvojen ;) stvarno ga je uzela od druge mačke hehe ;)
yaaaaay oni s dicon kikiji su za ovisnike,, teško se skinit s njih ;)
 
Ja kažem,koji je to kurberaj s mačkama,gori su nego ljudi!A ovaj naš Miki nije pravi stari Izraelu LOL nego očuh-jer ga nije on napravio LOL a brine se za njega kao da je njegov LOL ma koja su to posla :wink:

Kikiji s dicon rocks :fist:
 
ewox said:
Ja kažem,koji je to kurberaj s mačkama,gori su nego ljudi!A ovaj naš Miki nije pravi stari Izraelu LOL nego očuh-jer ga nije on napravio LOL a brine se za njega kao da je njegov LOL ma koja su to posla :wink:

Kikiji s dicon rocks :fist:
zanimljivo da i u njih postoji taj angelina jolie sindrom jebemu,,,, ova je skupila dite od Merice i sa se brine za njega jebemu .. a svako malo je trudna jebemu,,, stalno je praše ;)
 
Dickinson's legacy said:
zanimljivo da i u njih postoji taj angelina jolie sindrom jebemu,,,, ova je skupila dite od Merice i sa se brine za njega jebemu .. a svako malo je trudna jebemu,,, stalno je praše ;)

yaaayaaay... LOL
 
ewox said:
A to ti se shiđa,ha?! 8)
(nisi skužio da pričam o svojoj mački,ili...me zamišljaš kao neku neman...a čuj,ima i tu nešto.kakav gazda-takav ljubimac!)
volim brutalne zene :oops: a sta da radim ne mogu si pomoci :p
 
Back
Top