OT: Idem na Eurotrip!!!

Hola! :D

da se javim malo,nisam imo vremena(pije se sve u 16 :D ) where should i begin ? dosli smo prvo u amsterdam i tamo je bilo hmmm...zanimljivo,samo cu to reci! lijep gradic :) onda smo se dotaljigali do pariza a u parizu sranje,strajk zeljeznica,metroa,buseva,taxija,tak da smo sve morali on foot prec LOL jedva smo dosli do spain.a u bilbau do jaja bilo,metal i punk grad,bitches ko salate,ljepile su se na mene ko muhe na govna :D (al sam skroman) valjda zato sto sam iz hr,pa sam endemican :D sad sam u valenciji kod frendice,za par dana u barcelonu i onda nazad,moram napraviti neko sranje da me deportiraju jer se nema para vise puno :D ,prekjucer sam u bilbau pao i glavu razbio :D sve je do jaja! pìvo u trgovini 33 centa,nice!!! kafi8ci su dost skup`lji,al ko ih jebe! tolko od mene,uploadat cu par slika kad dodjem u hr!

curama saljem besos!!
 
cmarec, ja i toni smo u londonu u hostelu u samom centru na packadiliju, pa se javi porukom kad budes tamo. Sutra idemo u Ruskin Arms na koncert.

P.S. Ja i Toni moramo vam ispricati nevjerojatnu pricu. Otidjemo u London viditi Harrisa, a prva osoba na koju smo slucajno na ulici naletjeli bio je Ronnie Wood iz Rolling Stonesa... Nismo mogli vjerovati. izasao tip nocu iz jednog kluba da zapali cigaretu, a mi smo pune dvije minute mislili da je to neki dvojnik. Upitam vratara na ulazu, kad ono stvarno Ronnie. Kako li se samo smijao Toniju kad je skuzio da ga ovaj gleda razrogacenih ociju i da ne moze vjerovati, da od svih jebenih osoba u Londonu naletimo na jednog od Stonesa. Koje li smo mi guzice. :banana:
 
Vidim da si posjetio dosta crkvi. Jesi li se pomolio Spasitelju? :D Ste imali problema sa spavanjem po kolodvorima i klupama vani?

Iduce godine Amerika, a?
 
Gul_Ranek said:
Vidim da si posjetio dosta crkvi. Jesi li se pomolio Spasitelju? :D Ste imali problema sa spavanjem po kolodvorima i klupama vani?

Iduce godine Amerika, a?


pomolio sam se :cross: jeah right :D spavali smo na jednom aerodromu i tri kolodvora,nije bilo nikakvih problema,jedino samo u lyonu bili istjerani jer se kolodvor zatvaro u 00 i ponovno otvaro u 5,tak da smo vani na nekim klupama spavali,bilo je negdje oko 5 stupnjeva,ja sam imo jos po dvoje hlaca majicu,jaknu i jos vrecu,al smo se smrzli ko govna! mislim da se vidi to na jednoj slici gdje smo onak pokriveni :) a sljedece godine U S and A!
 
čmarec said:
pomolio sam se :cross: jeah right :D spavali smo na jednom aerodromu i tri kolodvora,nije bilo nikakvih problema,jedino samo u lyonu bili istjerani jer se kolodvor zatvaro u 00 i ponovno otvaro u 5,tak da smo vani na nekim klupama spavali,bilo je negdje oko 5 stupnjeva,ja sam imo jos po dvoje hlaca majicu,jaknu i jos vrecu,al smo se smrzli ko govna! mislim da se vidi to na jednoj slici gdje smo onak pokriveni :) a sljedece godine U S and A!

Znači nešto kao Borat a?
 
Back
Top