OT: Idem na Eurotrip!!!

čmarec

Member
jew1.jpg


daklem,16.10. idemo iz budimpeste za eindhoven,pa malo do amsterdama jest gljive i napusavat se,maybe some hookers ??? onda za pariz dva dana,pa onda otamo vlakom za bilbao petak i subota kod spanjolkiiiiiiiiiiiiiiiii...sexytime :D :D onda madrid,valencia i barcelona(kad budemo u valencii giger ima izlozbu!!! kickass!! i onda nazad za kroejša...ak neko ima nest pametno za vidjet nek kaze!!!

p.s. bobo cijeli 15. (ponedjeljak) smo u budimpesti pa ak oces na kahvu i ak ti nije daleko please come :D doce jos jedan madjar friend!!!
 
ahahahahahahahahahahahahahahahahaha LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

my scuzi,my scuzi LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 
jojj da sam znao za to bi se i ja ubacioo,
i giger ima izlozbuu,
uzivaj majstore i ocekujemo slikice :D :D
 
Re: Idem na Eurotrip!!!

čmarec said:
p.s. bobo cijeli 15. (ponedjeljak) smo u budimpesti pa ak oces na kahvu i ak ti nije daleko please come :D doce jos jedan madjar friend!!!

Videt cu ... Bas mi se i ne vozi ~120 km u jednom smjeru. ;)
 
Gul_Ranek said:
... i to radi Cmareca. :D
LOL LOL LOL
još kad mu kaže vrijeme za kavu u 5 ujutro LOL

zbilja čmarec uživaj
pazite sad kad čmarec nađe neku ženu i pol pa ga ona sredi, bude bio gospodin
 
Ivan said:
LOL LOL LOL
još kad mu kaže vrijeme za kavu u 5 ujutro LOL

zbilja čmarec uživaj
pazite sad kad čmarec nađe neku ženu i pol pa ga ona sredi, bude bio gospodin

Jedino koja bu njega dovela u red je neka istočno-njemačka bacačica stabala(naravno, mora slušat maidene). LOL
 
Ne gledate ESPN. Kada dodje trokrilni ormar koji jednom mjesečno ima mengu i baci balvan 20m od sebe, pa joj dodjite i recite u facu da je niska.. LOL
 
Back
Top