OT: Hrana

axy said:
ja sve recepte pišem u bilježnicu... da imam u wordu, ne bi imala šta slatko radit onih mejsec dana šta mi nije bilo kompa :D :D

pazi ako ti lightning strikes twice :evil: buhaha :D :D

šta ti ovo znači za lightning strikes twice?
btw šta treniraš?


@bobo
šalio sam se, zezam te. ali ne bi imao ništa protiv da kad idući put dođem u split imam nešto fino za probat. neki kolač, ili čak neko pravo jelo

@ grim
ja ne volim čokolino ali ga kod mene u razredu jedu na tone
 
Ivan said:
šta ti ovo znači za lightning strikes twice?
btw šta treniraš?

netko je bio BoBi napisao, mislim likvor, nešto za lightning strikes twice i kompjuter (aludiranje) ... pa sam malo iskarikirala što se worda tiče

a treniram konjički sport .. šta ti nisam pokazala bila sliku mog onyxa?
 
Ivan said:
ne nisi
ali rekla si da si prestala to trenirat

profesionalno da, sada za svoj gušt treniram ;) tj treniram kao i prije, samo ne želim ići na natjecanja

budem stavila sliku na onyxu onda
 
axy said:
ja sve recepte pišem u bilježnicu... da imam u wordu, ne bi imala šta slatko radit onih mejsec dana šta mi nije bilo kompa :D :D

pazi ako ti lightning strikes twice :evil: buhaha :D :D

Zato postoje backupi i isprintane verzije. :D
 
BoBo said:
Zato postoje backupi i isprintane verzije. :D

a sad...

zašto printati kad možeš napisati?
backup mi je tlaka radit za išta a kamoli za kolače :D

e jesi lud ;)
 
axy said:
ajde da je tebe zaposlim kao mog osobnog slastičara ;)

(ili tvoj curu, ako je ona radila - ili oboje ;) :D

Teško da iti jedno od nas možeš platit, a kamo li oboje. ;)
 
znas sta dok sam bio mali piletinu pecenu bas i nisam volio ali sto sam sve stariji to mi je sve draza
jos s onim pecenim krumpirima.... :)
 
MaidenMadness said:
znas sta dok sam bio mali piletinu pecenu bas i nisam volio ali sto sam sve stariji to mi je sve draza
jos s onim pecenim krumpirima.... :)

Jel' nešto ovako?

Chicken.jpg
 
axy ... gdje je recept za krempite? :)

Imamo pripremljenih 13 različitih recepata. Odlučili smo se za kombinaciju: mlijeko, jaja, van. šečer, brašno, škrob i zaslađivač (ne šećer) sa šlagom na ohlađenoj smjesi za prvi put. Ako bude uspješno slijede varijacije.
 
ja ću danas postati jednu lijepu sliku nečeg jako jednostavnog, ali jako njami..... (nema nekog smajlića koji mljacka da to dočaram) možda ovaj :p
 
Back
Top