OT : Donington

e ovaj video stream na torrentu je s hq veze ili Lq veze?dio koncerta sam gledao na lq vezi i mogu reći da je bio odličan. samo nisam bash dobro čuo što je dickinson rekao na početku kada je sppominjaokaliforniju i da se nekom liku razbiju zubi.


cmarec -> biti ćeš na dvd-u legendo ;)
 
Novi DvD sa Doningtona? bilo je priča da će svirat u Hyde Parku te da bi to mogli izdat, a pričalo se i o novom Wembleyu tj. da će Maideni tamo svirat i da bi mogli izdat cd/dvd. Al super... Donington je zakon! Kad mislite da bi mogli izdat DvD? Slijedeće godine?
 
Vjerojatno krajem sljedece godine ili pocetkom 2009.

Krajem ove bi trebao izaci Early Days part 2 DVD koji ce biti promoviran u 2008.
 
likvor -> Ako sam ga ja dobro shvatio, rekao je da ako u publici vide Sharon Osbourne sa jajima, da joj ne dopuste da izadje van bez da joj izbiju sve zube.
 
Maiden Istra said:
Da znam...kad misliš da bi mogli bit objavljeni prvi datumi Early Days turneje?

Ovisi kad ce biti turneja u J. Americi, prije ili poslije ljeta. Prvi datumi za europski dio turneje bi mogli biti objavljeni u rujnu/listopadu.
 
Gul_Ranek said:
likvor -> Ako sam ga ja dobro shvatio, rekao je da ako u publici vide Sharon Osbourne sa jajima, da joj ne dopuste da izadje van bez da joj izbiju sve zube.
hehe, brijem da to nije ni trebao reći. hvala na infu.
 
Čmarec - lijepe slike..
Zabavno je tebi tamo eeee :)
Stage mi se čini ful visok (viši nego inače).. sad ne znam jel stvarno je il mi se samo čini..
 
*Urchin* said:
Čmarec - lijepe slike..
Zabavno je tebi tamo eeee :)
Stage mi se čini ful visok (viši nego inače).. sad ne znam jel stvarno je il mi se samo čini..
puno je visi.... jebga, ipak je posjecenost oko 100 000 ljudi
 
BoBo said:
Ovisi kad ce biti turneja u J. Americi, prije ili poslije ljeta. Prvi datumi za europski dio turneje bi mogli biti objavljeni u rujnu/listopadu.
nesto sam citao da je Bruce izjavio da bi voljeli da nastupe na iducem Rock in Rio festivalu
 
ako se na mininova upiše ironmaiden 2007 dobiju se video s download festivala i atene i zvučni zapis iz beograda, pa navalite ako vas zanima
 
According to a posting on producer Kevin Shirley's web site, he is currently in the studio doing some "quick mixes" of Iron Maiden's performance at this past weekend's Download festival for an upcoming British TV broadcast. More information will be made available soon.
 
Back
Top