OT : Donington

čmarec said:
Ljudi idem na donington,stara kupila plain ticket! suck my balls u jews! LOL LOL LOL LOL

budalo!!!!!
ja sam trebala ići ali mi je neka budala ukrala u petak na žabici torbu sa novčanikom i svih dokumentima. Sada mi je sranje masovno!!!!!!!!
 
čmarec said:
Ljudi idem na donington,stara kupila plain ticket! suck my balls u jews! LOL LOL LOL LOL

:suck:

axy said:
budalo!!!!!
ja sam trebala ići ali mi je neka budala ukrala u petak na žabici torbu sa novčanikom i svih dokumentima. Sada mi je sranje masovno!!!!!!!!

Nije budala nego low life form. :(
 
axy said:
ma KVAZI. whatever. u svakom slučaju, sranje kroz gusto granje.

oíche mhaith.
dobro da ti nije maznuo mob. tih većina kretena koja ukrade mobitele proda ih za jako sitne pare. to me tak živcira
nekoga jako zezne i onda proda za male pare ili baci taj mob
 
Ivan said:
dobro da ti nije maznuo mob. tih većina kretena koja ukrade mobitele proda ih za jako sitne pare. to me tak živcira
nekoga jako zezne i onda proda za male pare ili baci taj mob
meni su maznuli mob prosle godine u 1. mjesecu :x :x :x :x
 
meni nikad mobitel.
rađe bi da su njega uzeli, nego dokumente. sada mi propada i viza i sve. damn.
 
BoBo said:
Imala si putovnicu sa sobom? I kakva viza?

ne putovnicu hvala bogu. ali trebala bi u SAD(ističku državu) na ljeto pa mi je to sada propalo jer do onda ne stignem sve dokumente nove nabavit.
 
MAIN STAGE WEBCAST OF IRON MAIDEN PERFORMANCE

We are delighted to announce that Iron Maiden’s performance at this year’s festival will be shown around the world LIVE.

Download Festival and Iron Maiden have teamed up for a live and exclusive streaming of Iron Maiden’s fourth Donington Park headline appearance on Sunday 10 June. Available FREE right here on downloadfestival.co.uk, their performance will be shown in full, and will attract a global audience to the festival. Other acts are expected to follow with webcast announcements soon.

Iron Maiden’s manager Rob Smallwood said "As we are only playing a few shows this summer this is a great way for our fans in territories we are not playing to have a means of seeing this show featuring songs from both 'The Number of the Beast' and 'A Matter of Life and Death', along with many others. We know it’s not anything like as good as being there but we feel our fans will appreciate our doing this for them. Maiden have always had strong ties with Donington so it is very appropriate to do it from there"


Festival director Stuart Galbraith said: "Iron Maiden streaming their set live on the Download Festival website gives more proof that Download is without doubt the most interactive festival in the UK. It will be great for those who aren’t able to make the festival for whatever reason to see Maiden’s set completely free of charge."

do jaja! ako neko bude mogao nek snimi ovo il nest!
 
čmarec said:
Ljudi ja odo sad na aviJon! cujemo se kad sletim (ako sletim) buahahahah

Aj bog.

I ne brini se. Sletit ces 100%. Kao cmarec ili kao vise manjih cmareca. ;)
 
Back
Top