Organizirano na Maidene

Status
Not open for further replies.
Ne, kada uplatiš meni ionako doðe odrezak uputnice, a tebi ostane tvoj kao osiguranje da si uplatio. Poèeli smo puniti veliki autobus. Izgleda da je zanimanje ogromno.

Ima još jedna novost, svi koji s nama idu na poklon æe dobiti CD sa najboljim slikama, pošto sam dobio photopass, pa æu slikati ispred prvih redova, plus po putu. Trudit æu se napraviti petstotinjak slika. CD-e æete dobiti najdalje 10 dana nakon koncerta. Naravno, besplatno...
 
Ajde, nadam se da ces nas uslikati i sa jednim od deckiju iz Maidena :D

Znaci, ipak se ide velikim autobusom?

Postoji li neki nacin da mi koji cemo se ukrcati u Zagrebu (iz Rijeke smo, pa nam je Zg najbolja solucija za ukrcavanje) platimo nesto nizu cijenu autobusa, jer ipak dosta velik dio puta (od Splita do Zagreba i opet toliko po povratku) necemo biti u istome? Nije da skrtarim, ali sa tih stotinjak kuna koje cu ustediti od Maiden busa mogu platiti kartu od Rijeke do Zagreba. Ono, svejedno, ako ne - ne. Nece me ubiti sto kuna vise. NHF.
 
Stipe el si dobio moju uplatu? nejavljaš mi se ni na emajl ni na sms! ?
blagodarim na odgovoru! :banana:
 
Dobro je! javio je Stipe da je uplata stigla!

a ovo vezano za autobus i ja mislim da bi trebalo smanjit cijenu prevoza za ljude koji ce ic iz Zg. jer stvarno Split - Zagreb nije mala relacija,al ja mislim ak se autobus onaj veliki napuni( 52 mjesta) da ce cijena automatski past! (al to je samo moje skromno mišljenje,jer jebiga ja sam sretan i da se našao netko da to sve organizira i da vodi puèanstvo u poljsku)!!!!

Way to go STIPE!!!
 
BoBo said:
Hvala Bogu. Sad mogu lakše spavat. :wink:

jako si inteligentan bobo! stipe mi je reko da tu javim da mu je stigla uplata da ljudi nebi pomislili da nest ne funkcionira! Kontaš?
 
ako se napuni veliki bus, da, cijena automatski pada.... Ako ne bude 35 ljudi ide mali bus jedan, a ostalima (onima koji su se naknadno prijavili, nakon onih prvih 20) vraæa se 200 kuna koje su uplatili. Kako sada stvari stoje to se izgleda neæe dogoditi i cijene æe, ako se napuni.... pasti.

No, bude li mali bus, cijene neæe padati iz jednostavnog razloga. Osobno, od prijevoza neæu ni lipe zaraditi, èak æu i sam sebi platiti, te ivi, iako sam mogao stavit svakom pedesetak kuna više i to srediti, a vi ne bi ni primjetili. Cijena je svima, dakle, jednaka, jer je 110 Eura, ajmo reæi, prilièno povoljna cijena za Poljsku. Kada bi ostalima smanjivao, onda bi Spliæanima bilo oko 1000kn, a to je veæ para, odnosno ne zvuèi baš primamljivo, a pošto je iz Splita najviše prijavljenih ne bih htio da svi oni otpadnu. Eto... Jednostavan razlog i nadam se da mi to neæete uzeti za zlo.

Stipe
 
Nema problema, Stipe!

Sutra bih to isao uplatiti, pa me samo zanima koju adresu upisati na uplatnici:

- MMS Team, Stjepana Radiæa 14, 23 000 Zadar

ili onu drugu od IMCFC-a u Kaliju?
 
Gul_Ranek said:
Nema problema, Stipe!

Sutra bih to isao uplatiti, pa me samo zanima koju adresu upisati na uplatnici:

- MMS Team, Stjepana Radiæa 14, 23 000 Zadar

ili onu drugu od IMCFC-a u Kaliju?



Mislim da bi ti bilo najsigurnije da pošalješ lovu na obje adrese. Jedna je sigurno toèna :D
 
Ma mora bit više od 35 ljudi.

BTW Potvrdjeni za Chorzow:

WITHIN TEMPTATION
DRAGONFORCE
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top