Organizirano na Maidene

Status
Not open for further replies.
hehe ... nisi svjestan koliko će ti se pogled na život promijeniti u sljedećih 10 godina.
 
Ivan said:
ali neke stvari veæ sada znam. kao npr. da nikad neæu podnosit rap, tehno, dance ili narodnjake. radije bi skoèio sa neke zgrade nego to slušao

To se traži! :metal: :D

Inaèe ja mogu poslušati tehno ili rap onako u kafiæu jer mi je frend DJ pa pomalo imam razumijevanja ali narodnjaci :edbarf:
 
BoBo said:
hehe ... nisi svjestan koliko æe ti se pogled na život promijeniti u sljedeæih 10 godina.

znam, ali ne vjerujem da æu se preporodit u sluèaju s glazbom. sad imam i bend i svirat æemo metal, a ako i opstanemo neæemo za 10 godina svirat ½KOZLE moje''
 
:banana: kazhe stipe da josh jedno mjesto ima u busu za poljsku! a je sam medju tim lucky bastardzima! :suck:
 
BoBo said:

e pa jes aj am! sam mi je malo mutavo,bolje da je organiziro da se ide na neki festival koji traje 2-3 dana ,a gdje su maideni headlineri, tipa Gods of Metal il tak sta
 
Rado bi ja, ali takvih bi se ljudi skupilo možda 5 za organizirano iæi, što je malo, jer neko ima faks, neko posao, neko ženu, dicu, neko organizirati MMS, a veæina od njih nema ni toliko novaca...... Žalosno, ali istinito. Rado bi ja na mini turnejicu.
 
Mrzim festivale. jer teško da će se dogidit da mi se sviđa više od dva benda. I dva je previše za očekivat.

Zato ću uživati u Pragu. Nema veze što je dvorana. Bit će samo Maiden fanovi iz cijelog svijeta, a najvjerojatnije će biti i prvi koncert turneje. Nema boljeg osječaja kad ne znaš ništa.
 
BoBo said:
Mrzim festivale. jer teško da æe se dogidit da mi se sviða više od dva benda. I dva je previše za oèekivat.

Zato æu uživati u Pragu. Nema veze što je dvorana. Bit æe samo Maiden fanovi iz cijelog svijeta, a najvjerojatnije æe biti i prvi koncert turneje. Nema boljeg osjeèaja kad ne znaš ništa.

da da, bit æe predivno, odlièno, nevjerojatno, pa jer moraš baš toliko hvalit taj koncert, jedva sam nekak uspio prežalit što ne mogu iæi a sad ti još...:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
BoBo said:
Mrzim festivale. jer teško da æe se dogidit da mi se sviða više od dva benda. I dva je previše za oèekivat.

Zato æu uživati u Pragu. Nema veze što je dvorana. Bit æe samo Maiden fanovi iz cijelog svijeta, a najvjerojatnije æe biti i prvi koncert turneje. Nema boljeg osjeèaja kad ne znaš ništa.

Pa el nije Poljska prva na turneji? èito sam na onom "generalnom" forumu
da ti i još par likova idete sa ladom po turneji,a sad kolko misliš da æe te izaæ ta avantura i el ima još mjesta? jer bi ja išo drage volje!
BTW. tu u Slatini nitko nije za akciju nikog newmogu nagovorit da ide sa mnom u Poland! al nek se jebaju!!!!!!!! :evil: barem cu ih ja viðet :edmetal: :edmetal: :edmetal: :edmetal:
 
Ivan said:
da da, bit æe predivno, odlièno, nevjerojatno, pa jer moraš baš toliko hvalit taj koncert, jedva sam nekak uspio prežalit što ne mogu iæi a sad ti još...:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nije da sad cijelo vrijeme samo o tome pričam, a i ne možeš očekivati da ne pričamo o tome.
 
ÈmareC said:
Pa el nije Poljska prva na turneji? èito sam na onom "generalnom" forumu.

Poljska je dan poslije.

ÈmareC said:
da ti i još par likova idete sa ladom po turneji,a sad kolko misliš da æe te izaæ ta avantura i el ima još mjesta? jer bi ja išo drage volje!
BTW. tu u Slatini nitko nije za akciju nikog newmogu nagovorit da ide sa mnom u Poland! al nek se jebaju!!!!!!!! :evil: barem cu ih ja viðet :edmetal: :edmetal: :edmetal: :edmetal:

Neće baš biti turneja ladom. Jedan dio ću ići autom, a drugi avionom.

Šest dana u Parizu, jedan u Belgiji, tri u Pragu i jedan u Poljskoj. 4 koncerta. Razgledavanje Pariza i Praga. Posjet Paschendaleu i Auschwitzu. Manje od 800 eura. Svi troškovi ukalkulirani.
 
BoBo said:
Neæe baš biti turneja ladom. Jedan dio æu iæi autom, a drugi avionom.

Šest dana u Parizu, jedan u Belgiji, tri u Pragu i jedan u Poljskoj. 4 koncerta. Razgledavanje Pariza i Praga. Posjet Paschendaleu i Auschwitzu. Manje od 800 eura. Svi troškovi ukalkulirani.

A jer je taj Paschendale mjesto?? ma ne oèekujem ja dat i ne prièaš o turneji, samo sam se zezao, nadam se da æu i ja jednog dana moæi tako za maidenima po svijetu
 
BoBo said:
Paschendale je selo malo. Èemu služi internet i google.

pa nisam se sjetio iæi po netu tražit za paschendale, ja sam tražio po svim moguæim eng. rjeènicima
 
Ma poljska neæe biti neki festival veliki, tu su ipak maideni glavna rijeè, a pošto æemo biti na putu, neæemo znati kako je bilo u pragu. Šuška se da bi Guns and roses mogli biti jedna od predgrupa. Axel je potpisaoo za SWanctuary, a Maiden management je preuzeo brigu o njima, te bi ovo mogao biti njihov veliki povratak..... bez slasha, naravno.... a tko zna... možda i sa njim.
 
Jesu li objavili koje ce ostale grupe biti? (Vjerojatno nisu, ako jos nagadjas da ce im Gunsi biti predgrupa.)

Nego, Stipe, da te pitam par stvari - taj Chorzow, koliko je to velik grad? Se to cita "Korzov" ili "Corzov" sa tvrdim "ch"?

Kad uplatimo onu kotizaciju, da li treba uplatnicu slati tebi na adresu ili je dovoljno samo uplatiti?

Pozdrav,
Ranko
 
Potraži mapu i vidjet ćeš da su to 4 industrijska grada koja su sada skoro jedan grad. Katowice su 3 km udaljene.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top