Obljetnice i rodjendani

1978-02-07 Canning Town
1980-02-07 Wakefield (audio)
2004-02-07 Osaka (audio, video)
 
Da ne prekinemo tradiciju ....

1980-02-08 Huddersfield
1985-02-08 Charlotte
1987-02-08 Salt Lake City
1996-02-08 Quebec City (audio, video)
2004-02-08 Tokyo (audio, video)

Jel' ikoga osim Ivana zanima ovo? LOL
 
BoBo said:
Da ne prekinemo tradiciju ....

1980-02-08 Huddersfield
1985-02-08 Charlotte
1987-02-08 Salt Lake City
1996-02-08 Quebec City (audio, video)
2004-02-08 Tokyo (audio, video)

Jel' ikoga osim Ivana zanima ovo? LOL

pa mogao bi koji put i prokomentirat ako šta znaš za poneki koncert. mislim da ih većinu imaš (koji postoje audio) tako da možeš reći šta se dogodilo zanimljivo (nešto drukčije)


btw
nadam se da ovo pitanje nije bila kajla meni?
što se mene tiče mogu i ja sam to pogledat svaki dan
 
1980-02-09 Manchester
1985-02-09 Greensboro, North Carolina, US
1996-02-09 Montreal (audio)

Ovaj audio je vrlo dobar.
 
Dragom prijatelju Stjepanu Jurasu SRETAN 31.ROĐENDAN (sa maleckim zakašnjenjem,bez ljutnje,molim)!
Neka te služi zdravlje i sreća te kao što sam ti napisala u mailu,vjerujem da ako to imaš,da češ to iskoristiti najbolje moguće i napraviti već nešto! :wink: (toliko o filozofiji):blah:
Još ti želim da barem još toliko puta koliko jesi do sada-pogledaš Maidene uživo!Eto!
Lijepo se zabavi ako nisi jučer i neka ti je sa srećom!
Respect 8)
 
eto sa zakašnjenjem i čestitka od mene!

neka ti je još triplo toliko godina i koncerata ! ;)

:D :banana: :banana: :banana: :D
 
Stvarno je bilo ZAKON.A baš se pogodilo,party u mom omiljenom rockerskom kafiću "Zeppelin" i moj rođendan.Ja i društvo smo ludovali cijelu noć,naručio sam 2 pjesme od Maidena "Be Quick or be Dead" i "Fear of the Dark".Na "Be Quick...." smo imali prvu šutku,na "Fear of the Dark" sam ja sam ustao i cijelu pjesmu otpjevao ,a dok je većina buljila u mene,ali briga me.Na RHCP "By the Way" smo se skupili u krug i svi pjevali.Onda smo se malo odmorili i pili "Dum-Dum"(votka i schweps),kaasnije smo opet imali dvije šutke,na "Avionu slomit ću ti krila" i na "We will Rock you"(na koju sam ja cijelo vrijeme pjevao "We will we will metal you"),ta šutka je bila između nas trojice iz benda i zida,malo smo sešutali sa zidom. :drunk: :guitar: :cheers: :cheers: :edmetal: :blaze:
 
Back
Top