Obljetnice i rodjendani

a dance je izdan dan prije screamovog rođendana, pa se sad mislite kad mu je rođendan. Btw, Axy dospila na naslovnicu maidencroatia.tk
 
Scream for me said:
danas je 10. obljetnica otkad je moja Axy počela slušat Maidene. :) :)

još puno obljetnica ti želim srećo :wink: :)

hvala dragi ;)


Maiden Croatia said:
Btw, Axy dospila na naslovnicu maidencroatia.tk

znaš li ti da je objavljivanje nečije slike bez dopuštenje nanošenje duševne boli? :D
 
ja sam mislio pod temu ako niste primjetili stavljat obljetnice i rođendane, pod obljetnice sam mislio jubilarne maiden obljetnice, a ovako sad mogu pisat svaki drugi dan da je obljetnica npr. danas je obljetnica koncerta Hanleyu (engleska) u victoria hall-u, dans je točno 24 godine, 6 mjeseci i 1 dana od tog koncerta, mislim ono :p
 
Ivan said:
ja sam mislio pod temu ako niste primjetili stavljat obljetnice i rođendane, pod obljetnice sam mislio jubilarne maiden obljetnice, a ovako sad mogu pisat svaki drugi dan da je obljetnica npr. danas je obljetnica koncerta Hanleyu (engleska) u victoria hall-u, dans je točno 24 godine, 6 mjeseci i 1 dana od tog koncerta, mislim ono :p

ajde dobro, nemoj odmah sve napadat ;) ti si agresivac, znaš? LOL :D
 
SRETAN ROĐENDAN CARE
JANICK GERS

50
:banana: :banana: :banana: :bananadance: :banana: :banana: :banana:
 
sorry srcream sad sam tek vidio tvoju temu, ali je zaključana)
već sam mislio da se nitko nije sjetio, ali vidi se da ima još netko tko se sjetio
 
Dogodilo se na danasnji dan ...

Maideni su svirali u:

1985-01-28 Landover
1987-01-28 Tulsa
1996-01-28 Nancy

Bootleg postoji samo za Landover.
 
BoBo said:
Dogodilo se na danasnji dan ...

Maideni su svirali u:

1985-01-28 Landover
1987-01-28 Tulsa
1996-01-28 Nancy

Bootleg postoji samo za Landover.
odlična ideja, ovo bi se moglo stavljat
bravo bobo
 
BoBo said:
Ne treba nova tema jer mi se nece dat pisat svaki dan. ;)
da i to je dobar razlog

btw na današnji dan su svirali
philadelphia 29.1.1985

i to mi je čudno samo jedan koncert na današnji dan, a s obzirom koja je turneja to nije ni čudno
(please ako ima tko popis ili link gdje mogu nabavit popis koncerara jer fali mi dio koncerata između 1987-1992
 
Ivan said:
da i to je dobar razlog

btw na današnji dan su svirali
philadelphia 29.1.1985

i to mi je čudno samo jedan koncert na današnji dan, a s obzirom koja je turneja to nije ni čudno
(please ako ima tko popis ili link gdje mogu nabavit popis koncerara jer fali mi dio koncerata između 1987-1992
Pa zar nema na maiden commentary?
 
Back
Top