Maiden dreams . . .

Zeljezna Djeva said:
A naravno da jest,ali se nekad osjecam ko crna ovca na forumu...
Ovdje su ljudi oko 20 godina i slusaju maidene duze od mene...A ja sam tek jedna "klinka"...Hahah...
:oops:
Jednim dijelom, hm, suosjecam se sa tobom :oops: .
Ako odem na koncert u Split, e onda ce mi to biti drugi rodjendan :D . Preporodicu se :banana: . Ja sam roditeljima rekla kao, neka mi to bude poklon za 18. rodjendan. A trenutno imam 16 LOL .
 
8) baš dobro da su došle neke nove mlade nade da nam malo ožive forum,baš sam do nedavno htjela otvorit topit ''dal su svi ovdje pokrepali?'' :wink:

ma žežam se ja malo željezna djevo LOL u biti ,da samo znaš kako su mene ovdje zlostavljali kada sam tek došla...sad veæ imam nekakav staž pa moram i ja malo druge žežati ako ih veæ ne zlostavljam :wink: LOL

:evil: :evil: :evil: .... :p
 
ewox said:
8) baš dobro da su došle neke nove mlade nade da nam malo ožive forum,baš sam do nedavno htjela otvorit topit ''dal su svi ovdje pokrepali?'' :wink:

ma žežam se ja malo željezna djevo LOL u biti ,da samo znaš kako su mene ovdje zlostavljali kada sam tek došla...sad veæ imam nekakav staž pa moram i ja malo druge žežati ako ih veæ ne zlostavljam :wink: LOL

:evil: :evil: :evil: .... :p
Haha...Ma to je normalno,uvijek te zezaju...Kad si najmladi,najmanji etc...
I doma sam najmlada i najmanja pa to vise nije zezanje,nego zlostavljanje(sala)... LOL
 
Baza je ono s Google Earthom :)

Ja zadnjih dana svaku, svaku, svaku veèer sanjam Poljud i koncert. Ali ti snovi, koliko god su lijepi, toliko su stresni. Jutros sam se uplakana probudila! A ja nikad ne plaèem. Evo najrecentniji san mi još šalje trnce po leðima. Uglavnom...svaki put san poène tako da se ja nisam dovoljno spremila i naoružala za koncert, a veæ je 10.08. ujutro. Trèim ka sumanuta na Poljud i uspijevam stati na sredinu prvog reda. Onda mobitelom zovem roditelje i kažem im da naruèe avion koji æe za sobom nositi natpis BRUCE I LOVE YOU. I oni to spremno uèine i tajmiraju ga za 21.00 h. I tek je 14.00, a Bruce izlazi i vièe (na hrvatski): " 'Oæemo li se zabavit veèeras?!" A svi: " 'Oæemo!!" LOL LOL
I dolazi tih famoznih 9 sati naveèer, Poljud se pretvara u elitno ljetno kino u Londonu, avion proleti, ja se dižen, urlièen, pokazujem na njega, a Bruce: "We know, Mirjana, we know" ..i smije se :D
Poèinje koncert, pa stanka u kojoj se poklanja DVD Chemical Wedding i poèinje nekakvo odbrojavanje, ja vrištim od sreæe, a Bruce dolazi do mene i prièa o filmu, kako on zna koliko ja cijenim i volim umjetnost, da kako mi se èini, šta mi se ne sviða i cilo vrime mi se smiješi. :D:D:D:D
i dakako, ja se probudin i plaèem jer je to bija samo san :( A TAKO JE REALNO IZGLEDALO! :cry:
 
dickinsonica said:
Ali ti snovi, koliko god su lijepi, toliko su stresni. Jutros sam se uplakana probudila! A ja nikad ne plaèem. Evo najrecentniji san mi još šalje trnce po leðima. Uglavnom...svaki put san poène tako da se ja nisam dovoljno spremila i naoružala za koncert, a veæ je 10.08. ujutro. Trèim ka sumanuta . . .

Što da kažem...ta noæna mora èeto mi se ponavlja!!!Arrrrggg :x :(
 
ajme mike ovo je strasnooooo kojas ti legenda od zene ajme ajme
ja zadnje vrime stalno sanjan koncert i brucea i laprdanje s njime koda se znamo sto godina ajme ajme strasno nesto jebote ;)
uf e kad cemo nabavit taj film ;)
 
Dickinson's legacy said:
ajme mike ovo je strasnooooo kojas ti legenda od zene ajme ajme
ja zadnje vrime stalno sanjan koncert i brucea i laprdanje s njime koda se znamo sto godina ajme ajme strasno nesto jebote ;)
uf e kad cemo nabavit taj film ;)
hehe ka i ja :) baš je prièa sa mnom i još san ja sidila u kinu, a on je èuènija i stavija mi ruke na kolina :oops: :) LOL
a moramo ga sad ovih dana skinit s neta, mislin da æe bit raspoloživ, ne znan ko æe èekat duže :) :)
ajmeeee ja san pod totalnom groznicon mare moja, moramo se šta prije vidit :D :banana:
 
aaajme ajme,ruke ti je metnija na kolina :| LOL
pitam se šta bi ti tvoj æaæa reka na ovo LOL
(šalim se) nije to ništa kakve sam ja snove o dotiènom znala imati kao manja :roll:
 
ewox said:
aaajme ajme,ruke ti je metnija na kolina :| LOL
pitam se šta bi ti tvoj æaæa reka na ovo LOL
(šalim se) nije to ništa kakve sam ja snove o dotiènom znala imati kao manja :roll:
hahaha LOL
kako ti odma....jesi ðavla :evil: LOL
nije ništa u TOM smislu, nego onako...prijateljski, spontano, u toku razgovora :) ali mene se dojmila ta gesta 8) :D
 
dickinsonica said:
hahaha LOL
kako ti odma....jesi ðavla :evil: LOL
nije ništa u TOM smislu, nego onako...prijateljski, spontano, u toku razgovora :) ali mene se dojmila ta gesta 8) :D

aah,taman da je i ne-prijateljski...i meni bi se dojmila :evil: :evil: :evil:

nebi mu ni kišna kabanica pomogla kad bi ga ujela


LOL LOL LOL :oops: :oops: :oops:
 
This supposed to be funny,right? hm ok
jebote eva govoris koda ti je zilijun godina,,, kad si ti to prlajve snove o maidenima imala LOL
hehe mike lipo je to ;) nas prijatej Bruce ;)eh
 
Pa nisam ja niti rekla da su bili prljavi,dapaèe bili su èistiji od ijedne pubertetske pomisli...ipak nisam ja bila pubertetlija u stilu današnjih generacija..Doduše mene bi i dan danas obièna trinaesto-godišnjakinja mogla samo tako pobiti u znanju,praksi i razmišljanju o prljavim stvarima,vjerovala ti meni ili ne...

...a ovom kabanicom i izjedanju sliène sam samo htjela ukazati na nesnosnu sezonu moljaca zbog kojih æu zvati dezertere...a i šalim se maalo . :roll:
 
Prosle sedmice sam ih doosta sanjala al evo jedan svjez od sinoc. Proziran je...odnosi se na teren :cry: . Kao koncert je, sviraju phantom of the opera a ja kao da lebdim iznad i sve ponavljam- ja sam mogla biti ovdje, ja sam mogla biti ovdje. Mozda sam ipak trebala uplatiti samo prevoz a da taj dan pokusam nabavit kartu...
 
..a da ma sta mi nisi tako nesto pricala,hehee..
ma i ja...ajme koje je to opterecenje..a ja kao dogovorila se sa prijateljicom nekom da idemo u kino,i ja totalno kao zaboravila koji je datum,koji je dan...
...na kraju govori meni momak da gdje sam ja-da se on vratio s konca i da je bilo zakon-ja se u snu htjela ubiti...
zamisli - toliko cekas taj dan da se totalno izgubis i zaboravis koji je datum i ne odes na konc jer si slucajno s frendicom izasla u kino...
...daaaamn- real nightmares!!!! :x
:D :D :D
 
Kada sam se probudila u ponedeljak zeljela sam samo jedno- da se vratim u prediivan san!!! Sanjala sam kao nalazim se u sobi i pojacan TV i cujem neka nova pjesma, kad pogodite od koga:). Ja sva uzbudjena, a neka zanimljiva melodija.. Ali nije spot vec kao da se smjenjuju koncerti ali iz razlicitih vremenskih perioda. I sve govorim joj sto mi lici na The Number Of The Beast. I poslije toga ja kao setam, na mjestu gdje sam bila na jednom koncertu nedavno, i prolazi pored mene neki momak sa velikim plakatom i ja sve za njim da vidim sta to pise kad ono IRON MAIDEN U SARAJEVU STADION KOSEVO. Ponasam se kao kad sam kupila kartu...vristim, hvatam se za glavu, poskakujem......i sve govorim znala sam, znala sam da ce doci. Ne mogu da vjerujem... Ja skacem i pokusam da mu ga otmem i nastavim da trcim kad okolo sve plakati al manji. I ja idem od jednog do drugog i sve ih ljubim:p. Pridjem nekoj kao prodavnici u kojoj su sve suveniri sa logom IM i pise u cosku mogu se kupiti samo po dvije ulaznice. Ja zovem sestru i kazem joj hoce li sa mnom i ko ona odusevljena. Ali ne mogu opisati taj osjecaj. Znaci, i sada se osjecam kao da se to stvarno desilo. Sve je djelovalo kao da ce stvarno biti npr. za dva mjeseca. Buduci da me jos nije popustio fenomenalan osjecaj od Splita, ovo je stvarno bilo...WAU!!! A ujutru sam ga za svaki slucaj odmah ispricala drugu i sestri jer znate ono ako zelis da ti se san ostvari ispricaj ga prije 12h. Bas me zanima da li ce i ovog puta da upali. Nada posljednja umire:).
 
Re:

iron_dadda said:
Prosle sedmice sam ih doosta sanjala al evo jedan svjez od sinoc. Proziran je...odnosi se na teren :cry: . Kao koncert je, sviraju phantom of the opera a ja kao da lebdim iznad i sve ponavljam- ja sam mogla biti ovdje, ja sam mogla biti ovdje. Mozda sam ipak trebala uplatiti samo prevoz a da taj dan pokusam nabavit kartu...

AAAAAAA za nepovjerovati!!! E, na moju veeeeliku zalost ovaj san se ostvario....Samo cu reci BG.....propala mi karta i to za parter :(....Slusala sam nekoliko pjesama preko telefona...Dobro, bilo je mocno...Al opet.....tuga...Mada ja sam ubjedjena da ce sljedece godine doci u BiH!!!
A da, zbog ovog sna sam bila sva pogubljena u ponedeljak....Naime, sanjala sam da im se srusio avion, samo Nicko ostao ziv :cry: :shock: . E, kao mama me zove i gledam na tv-u sve kao frka, trka, panika....na svim kanalima...I ja odmah na fejsu postavim stats kao,,Ne, ovo se nije desilo....Ne, ne...ovo je samo ruzan san...Ne..."...i sve tako ponavljam
Ne bi to nikome pozeljela....Jos uvijek sam malo :shock: .
 
Back
Top