Maiden dreams . . .

The Pharaoh said:
a noæas da LOL
kako dobar san i onda se probudim, al dobro sliko sam se sa Steveom i Daveom 8) LOL
hahahahahaha zakooooon e ;) koja izjava ;)

ma Eva zezan se pobogu zbog tvog ucestalog sanjanja mene ;) triban li se bojat necega ;) nac cemo tumac snova hehe ;)

sad sam se sjetio još... Steve i Dave su u biti došli u prostoriju gdje mi imamo probe.. to je inaèe dom kulture gdje probe ima zbor, limena glazba itd. i taman kad smo mi krenuli svirat, Steve na basu i Dave na gitari naravno, došli su iz limene glazbe da imaju probu i da mi ne možemo više svirat.. ono stanemo i onda je krenulo slikanje.. Sa Stevanom se uslikam i onda s Daveom i wake up odjednom LOL strašno

ewox

Member
The Pharaoh said:
sad sam se sjetio još... Steve i Dave su u biti došli u prostoriju gdje mi imamo probe.. to je inaèe dom kulture gdje probe ima zbor, limena glazba itd. i taman kad smo mi krenuli svirat, Steve na basu i Dave na gitari naravno, došli su iz limene glazbe da imaju probu i da mi ne možemo više svirat.. ono stanemo i onda je krenulo slikanje.. Sa Stevanom se uslikam i onda s Daveom i wake up odjednom LOL strašno
pre-jak blic te probudio,jel? LOL LOL LOL

ewox

Member
Dickinson's legacy said:
hahahahahaha zakooooon e ;) koja izjava ;)

ma Eva zezan se pobogu zbog tvog ucestalog sanjanja mene ;) triban li se bojat necega ;) nac cemo tumac snova hehe ;)

hehee,ma ja mislim da se ne trebaš nièega bojati,pa ti si veæ velika(pa i ja sam malena tako a ne bojim se nièega)...

..btw...daaaamn,pa nije bilo toliko uèestalo,samo cvaj mal!! :wink:

heheeeh

ewox

Member
Dickinson's legacy said:
haha u dva dana,, i jos me potrajes a ja nista nisn napravila hehe,, ma ja san jos balonja mali ;) ,, al mogu izist vise slatkisa neg plije

heheheeeeh,how sweet ... :p

bloody mary

Member
Neki dan sam sanjala da je Adrian poginuo u prometnoj nesreæi i da su se Maideni raspali jer ne mogu bez Adriana.
Eh bila je to prava noæna mora...

axy

Active Member
bloody mary said:
Neki dan sam sanjala da je Adrian poginuo u prometnoj nesreæi i da su se Maideni raspali jer ne mogu bez Adriana.
Eh bila je to prava noæna mora...
:shock: :shock: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ŽENO JESI LUDA
NEMOŽE TO TAKO :cry: :cry:
SKORO SAM DOBILA INFARKT JER SAM TEK SAD SKUŽILA DA JE OVO MAIDEN DREAMS!!!!!!!! :? :oops: :|

UF... btw. BoBo ---- zašto mog Adriana nema u sigu? :cross:

bloody mary

Member
Pa još me nisu službeno proglasili ludom, a i meni je ujtro trebalo malo vremena da se uvjerim da je to samo san, a i kažu da kad sanjaš neèiju smrt da mu zapravo produžiš život, ne znam jel to samo za ljude koje osobno poznaš, a ako nije onda sam barem Adrianu produžila život. :)

nekidan sanjala da setan s Bruceon hehe laprdali smo koda se znamo 100 godina jebemu bas je bilo posve,, posli on i harris dosli u mene doma i usli u sobu pa se cudili hehe daaaaamn

desert rain

Member
prije negdje godinu dana sam sanjala maidene na moru, jer smo se poslje koncerta išli kupat! nema šta, ja sam clairvoyant LOL