Maiden dreams . . .

The Pharaoh said:
a noæas da LOL
kako dobar san i onda se probudim, al dobro sliko sam se sa Steveom i Daveom 8) LOL
hahahahahaha zakooooon e ;) koja izjava ;)

ma Eva zezan se pobogu zbog tvog ucestalog sanjanja mene ;) triban li se bojat necega ;) nac cemo tumac snova hehe ;)
 
sad sam se sjetio još... Steve i Dave su u biti došli u prostoriju gdje mi imamo probe.. to je inaèe dom kulture gdje probe ima zbor, limena glazba itd. i taman kad smo mi krenuli svirat, Steve na basu i Dave na gitari naravno, došli su iz limene glazbe da imaju probu i da mi ne možemo više svirat.. ono stanemo i onda je krenulo slikanje.. Sa Stevanom se uslikam i onda s Daveom i wake up odjednom LOL strašno
 
The Pharaoh said:
sad sam se sjetio još... Steve i Dave su u biti došli u prostoriju gdje mi imamo probe.. to je inaèe dom kulture gdje probe ima zbor, limena glazba itd. i taman kad smo mi krenuli svirat, Steve na basu i Dave na gitari naravno, došli su iz limene glazbe da imaju probu i da mi ne možemo više svirat.. ono stanemo i onda je krenulo slikanje.. Sa Stevanom se uslikam i onda s Daveom i wake up odjednom LOL strašno

pre-jak blic te probudio,jel? LOL LOL LOL
 
Dickinson's legacy said:
hahahahahaha zakooooon e ;) koja izjava ;)

ma Eva zezan se pobogu zbog tvog ucestalog sanjanja mene ;) triban li se bojat necega ;) nac cemo tumac snova hehe ;)


hehee,ma ja mislim da se ne trebaš nièega bojati,pa ti si veæ velika(pa i ja sam malena tako a ne bojim se nièega)...

..btw...daaaamn,pa nije bilo toliko uèestalo,samo cvaj mal!! :wink:

heheeeh
 
Dickinson's legacy said:
haha u dva dana,, i jos me potrajes a ja nista nisn napravila hehe,, ma ja san jos balonja mali ;) ,, al mogu izist vise slatkisa neg plije


heheheeeeh,how sweet ... :p
 
Neki dan sam sanjala da je Adrian poginuo u prometnoj nesreæi i da su se Maideni raspali jer ne mogu bez Adriana.
Eh bila je to prava noæna mora...
 
bloody mary said:
Neki dan sam sanjala da je Adrian poginuo u prometnoj nesreæi i da su se Maideni raspali jer ne mogu bez Adriana.
Eh bila je to prava noæna mora...

:shock: :shock: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ŽENO JESI LUDA
NEMOŽE TO TAKO :cry: :cry:
SKORO SAM DOBILA INFARKT JER SAM TEK SAD SKUŽILA DA JE OVO MAIDEN DREAMS!!!!!!!! :? :oops: :|

UF... btw. BoBo ---- zašto mog Adriana nema u sigu? :cross:
 
Pa još me nisu službeno proglasili ludom, a i meni je ujtro trebalo malo vremena da se uvjerim da je to samo san, a i kažu da kad sanjaš neèiju smrt da mu zapravo produžiš život, ne znam jel to samo za ljude koje osobno poznaš, a ako nije onda sam barem Adrianu produžila život. :)
 
nekidan sanjala da setan s Bruceon hehe laprdali smo koda se znamo 100 godina jebemu bas je bilo posve,, posli on i harris dosli u mene doma i usli u sobu pa se cudili hehe daaaaamn
 
prije negdje godinu dana sam sanjala maidene na moru, jer smo se poslje koncerta išli kupat! nema šta, ja sam clairvoyant LOL
 
Back
Top